IX. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA Žamberk

Výsledky

IX. Speciální výstava svatobernardských psů / 9th St. Bernard dog Specialty show
datum / date: 23.9.2023
rozhodčí / judge: Kevin Young, ZA

katalog: 58 bernardýnů (31 krátkosrstých a 27 dlouhosrstých)

ZÁVĚREČNÉ SOUTÉŽE

Nejlepší pár

1. místo -Ch. Henry vom Theresienhof + Ch. Cheril Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Rejfková Zuzana

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo – Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva
2. místo – od Žulových skal
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Rejfková Zuzana


Datum: 23. 9. 2023

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Ideal Dreamer Carpathian Saint´s
Třída: dorostu - N 1
Majitel: Šaštinská Paulína, SK
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Brody Fortis Silesia
Třída: mladých - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
Majitel: Kobylková Lucie
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Imonty Amádeus z Amádeova dvora
Třída: mladých - V 2
Majitel: Vaníček Michal
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. JCh. Henry vom Theresienhof
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Theodor od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Novotná Iveta
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Zanzibar Alsani Giants
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

ICh. Guardian Angel Eliščino království
Třída: vítězů - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
Majitel: Šaštinská Paulína, SK
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Sezar Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: čestná - V 1
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Gulliver Eliščino království
Třída: čestná - V 2
Majitel: MVDr. Kružíková Michaela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Collet od Žulových skal
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Agafonová Jarmila, SK
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Artemida Wulkaniczny ogieň
Třída: dorostu - N 1
Majitel: Zaczkiewicz Anetta, PL
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Baby od Strážců hor
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Mašková Marcela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. CIB-J. Bina od Strážců hor
Třída: mladých - V 2
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Luna Eliščino království
Třída: mladých - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých,BOJ, BIS Junior
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Blanka od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Mašková Marcela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Sen Far Galateya
Třída: mezitřída - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Ypsi od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 3
Majitel: Krakovská Kristýna
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Asmej Fortis Silesia
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Goya z Melounova
Třída: otevřená - D
Majitel: Melounová Alena
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. JCh. Cheril Eliščino království
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Iza od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Votrubová Michaela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Tika od Strážců hor
Třída: otevřená - absence
Majitel: Hájková Gabriela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Vanesa od Strážců hor
Třída: otevřená - V 4
Majitel: Bourová Martina
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Judith-Molly Eliščino království
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Tequila Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Gosia Sweet Heart Eliščino království
Třída: čestná - V 1, BOS
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Kevin Young, ZA


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Bailey od Žulových skal
Třída: mladých - V 2
Majitel: Seidlová Monika
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Capri Alsani Giants
Třída: mladých - V 1
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Kaya Eliščino království
Třída: mezitřída - VD 1
Majitel: Ticháček Karel
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

L´Matte od Hodousické louky
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Fredy z Hostýnských vrchů
Třída: otevřená - absence
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Sancho Du Grand Saint Bernard
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Bremer Steffen, D
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Shiraz Rios Saints
Třída: otevřená - absence
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Umberto od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Uwe od Strážců hor
Třída: otevřená - absence
Majitel: Valentová Eva
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

York z Dobruské stáje
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Mountbarry Dominic Don Perignon
Třída: vítězů - VD 2
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Viktor od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Adélka od Standovy studánky
Třída: štěňat - VN 1, BIS štěně
Majitel: Balážová Barbora
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Amy od Standovy studánky
Třída: štěňat - VN 3
Majitel: Machová Pavlína
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

For Me od Strážců hor
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Jadzia Carpathian Saint´s
Třída: štěňat - VN 4
Majitel: Zaczkiewicz Anetta, PL
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Coco Chanel od Strážců hor
Třída: dorostu - VN 1, BIS dorost
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ibiza Carpathian Saint´s
Třída: dorostu - VN 2
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Vitoria De Solanetxea
Třída: dorostu - N 3
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Agnes Březský ráj
Třída: mladých - V 1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých
Majitel: JUDr. Paule Michal
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Baby od Žulových skal
Třída: mladých - V 2
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Brita od Žulových skal
Třída: mladých - V 3
Majitel: Kasl Lukáš
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Aylin od Žulových skal
Třída: mezitřída - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Bella od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Hájková Martina
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Agáta ze Skorotického vršku
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Fejer Jiří
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Boemia Port´Ercole
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Františka z Hostýnských vrchů
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: MikoJiří
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Chery od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ursa Maior od Strážců hor
Třída: otevřená - absence
Majitel: Zátková Marcela
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

JCh. Xola od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Ch. Anne-Marie of Malsway Saints
Třída: veteránů - V 1, BOV, Vítěz speciální výstavy veterán, BIS veterán
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Kevin Young, ZA

Galerie
Ch. Viktor od Strážců horCh. Viktor od Strážců hor
Ch. Viktor od Strážců horLuna Eliščino královstvíCh. Anne-Marie of Malsway SaintsICh. Guardian Angel Eliščino království
ICh. Gosia Sweet Heart Eliščino královstvíLuna Eliščino královstvíCh. Viktor od Strážců horJCh. Aylin od Žulových skalCh. Anne-Marie of Malsway Saints
Agnes Březský rájSen Far GalateyaICh. Guardian Angel Eliščino královstvíJCh. Aylin od Žulových skalCoco Chanel od Strážců hor
Adélka od Standovy studánkyChovatelská skupina Eliščino královstvíCh. Henry vom Theresienhof + Ch-. Cheril Elišično královtvíSoutěž mladý vystavovatel ISoutěž mladý vystavovatel I
Soutěž mladý vystavovatel ISoutěž mladý vystavovatel IDítě a pesDítě a pesDítě a pes
Dítě a pesDítě a pesDítě a pesCapri Alsani Giants - V1Bailey od Žulových skal - V2
Kaya Eliščino království - VD1L´Matte od Hodousické louky - VD2Ch. Umberto od Strážců hor
Ch. Umberto od Strážců hor - V1, CACSancho Du Grand Saint Bernard - V2, res.CACYork z Dobruské stáje - VD3Ch. Viktor od Strážců hor - V1, CACMountbarry Dominic Don Perignon - VD2
For Me od Strážců hor - VN2For Me od Strážců hor - VN2Adélka od Standovy studánky- VN 1For Me od Strážců hor - VN2Amy od Standovy studánky - VN3
Jadzia Carpathian Saint´s - VN4Ibiza Carpathian Saint´s - VN2Vitoria De Solanetxea - N3Coco Chanel od Strážců horCoco Chanel od Strážců hor
Ibiza Carpathian Saint´s - VN2Vitoria De Solanetxea - N3Baby od Žulových skal - V2Agnes Březský ráj - V1, CAJC, VSV ml.Baby od Žulových skal - V2
Brita od Žulových skal - V3JCh. Aylin od Žulových skal - V1, CACJCh. Bella od Strážců hor - V2, res.CACChery od Hodousické louky - V1, CACBoemia Port´Ercole - V2, r.CAC
Agáta ze Skorotického vršku - V3Františka z Hostýnských vrchů - VD4JCh. Xola od Strážců hor - V1, CACCh. Anne-Marie of Malsway Saints - V1, VSV vet.Ideal Dreamer Carpathian Saint´s - N1
Imonty Amádeus z Amádeova dvora - V2Brody Fortis Silesia - V1, CAJC, VSV ml.Imonty Amádeus z Amádeova dvora - V2Ch. JCh. Henry vom Theresienhof - V1, CACZanzibar Alsani Giants - V2, res.CAC
Ch. JCh. Henry vom Theresienhof - V1, CACCh. Theodor od Strážců hor - VD3ICh. Guardian Angel Eliščino království - V1, CACSezar Carpathian Saint´s - V2, r.CACICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody - V1
Ch. Gulliver Eliščino království - V2ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody -V1Ch. Gulliver Eliščino království - V2Collet od Žulových skal - VN1Artemida Wulkaniczny Ogień - N1
Luna Eliščino království - V1, CAJC, VSV ml.JCh. Bina od Strážců hor - V2Baby od Strážců hor - VD3JCh. Ypsi od Strážců hor - V3Sen Far Galateya
Blanka od Strážců hor - V2, r.CACJCh. Ypsi od Strážců hor - V3Ch. JCh. Cheril Eliščino království - V1, CACCh. JCh. Cheril Eliščino království - V1, CACJCh. Asmej Fortis Silesia - V2, r.CAC
Iza od Hodousické louky - V3JCh. Vanesa od Strážců hor - V4Tequila Carpathian Saint´s - V2, r.CACCh. Judith-Molly Eliščino království - V1, CACTequila Carpathian Saint´s - V2, r.CAC
ICh. Gosia Sweet Heart Eliščino království - V1

ZPĚT