KLUBOVÁ VÝSTAVA Žamberk

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů / St. Bernard dog Club show
datum / date: 24.9.2023
rozhodčí / judge: Alenka Černe Sedej, SLO

katalog: 61 bernardýnů (33 krátkosrstých a 28 dlouhosrstých)

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

Nejlepší pár

Ch. Henry vom Theresienhof + Ch. Cheril Eliščino královstvsí
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Rejfková Zuzana

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo – od Žulových skal
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Rejfková Zuzana
2. místo – Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva


Datum: 24. 9. 2023

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Attila Eltonův ráj
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Klusová Simona
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ideal Dreamer Carpathian Saint´s
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Šaštinská Paulína, SK
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Brody Fortis Silesia
Třída: mladých - VD 2
Majitel: Kobylková Lucie
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Imonty Amádeus z Amádeova dvora
Třída: mladých - V 1, CAJC
Majitel: Vaníček Michal
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. JCh. Henry vom Theresienhof
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Quinto od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Mgr. Pokorný Jiří
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Theodor od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Novotná Iveta
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Zanzibar Alsani Giants
Třída: otevřená - V 2
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

ICh. Guardian Angel Eliščino království
Třída: vítězů - V 1, CAC, Nejlepší pes, BOS
Majitel: Šaštinská Paulína, SK
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Sezar Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: čestná - V 1
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Gulliver Eliščino království
Třída: čestná - absence
Majitel: MVDr. Jiroudková Michaela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Artemida Wulkaniczny ogieň
Třída: dorostu - N 1
Majitel: Zaczkiewicz Anetta, PL
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Baby od Strážců hor
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Mašková Marcela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. CIB-J. Bina od Strážců hor
Třída: mladých - V 2
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Luna Eliščino království
Třída: mladých - V 1, CAJC, BOJ
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Aeimi z Hory Blaník
Třída: mezitída - VD 4
Majitel: Křivková Tereza
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Blanka od Strážců hor
Třída: mezitída - V 1, CAC, Nejlepší fena, BOB
Majitel: Mašková Marcela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Sen Far Galateya
Třída: mezitída - V 3
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Ypsi od Strážců hor
Třída: mezitída - V 2, res.CAC
Majitel: Krakovská Kristýna
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Asmej Fortis Silesia
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Cheril Eliščino království
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Iza od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Votrubová Michaela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Tika od Strážců hor
Třída: otevřená - absence
Majitel: Hájková Gabriela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Vanesa od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Bourová Martina
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

C.I.B. Ch. Judith-Molly Eliščino království
Třída: vítězů - odstoupila
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Tequilla Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Gosia Sweet Heart Eliščino království
Třída: čestná - V 1
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Alex Březský ráj
Třída: mladých - VD 2
Majitel: Bača Ladislav
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Capri Alsani Giants
Třída: mladých - V 1, CAJC, BOJ, BIS Junior
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Kaya Eliščino království
Třída: mezitřída - VD 1
Majitel: Ticháček Karel
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

L´Matte od Hodousické louky
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Fredy z Hostýnských vrchů
Třída: otevřená - absence
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Sancho du Grand Saint Bernard
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Bremer Steffen, D
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Shiraz Rios Saints
Třída: otevřená - absence
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

C.I.B. WW. Umberto od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Uwe od Strážců hor
Třída: otevřená - absence
Majitel: Valentová Eva
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

York z Dobruské stáje
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Mountbarry Dominic Dom Perignon
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

C.I.B. Viktor od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Nejlepší pes, BOB, BIS
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Amy od Standovy studánky
Třída: štěňat - VN 3
Majitel: Machová Pavlína
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. JWW. For Me od Strážců hor
Třída: štěňat - VN 1, BIS štěně
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Jadzia Carpathian Saint´s
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Zaczkiewicz Anetta, PL
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Adelaine Eltonův ráj
Třída: štěňat - VN 4
Majitel: Karlová Hana
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Coco Chanel od Strážců hor
Třída: dorostu - VN 2
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ibiza Carpathian Saint´s
Třída: dorostu - VN 1, BIS dorost
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Vitoria De Solanetxea
Třída: dorostu - neposouzena
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Baby od Žulových skal
Třída: mladých - V 1, CAJC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Brita od Žulových skal
Třída: mladých - V 2
Majitel: Kasl Lukáš
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Aylin od Žulových skal
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Bella od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Hájková Martina
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Agáta ze Skorotického vršku
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Fejer Jiří
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Boemia Port´Ercole
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Františka z Hostýnských vrchů
Třída: otevřená - VD
Majitel: Miko Jiří
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Chery od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ursa Maior od Strážců hor
Třída: otevřená - absence
Majitel: Zátková Marcela
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Xani Alsani Giants (FCI)
Třída: otevřená - Dobrá
Majitel: Hudečková Kateřina
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Yassi z Dobruské stáje
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Poláčková Veronika
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

JCh. Xola od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Nejlepší fena, BOS
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Anne-Marie of Malsway Saints
Třída: veteránů - V 1, BOV, BIS veterán
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Ch. Bea z Valdorfských lesů
Třída: čestná - V 1
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Alenka Černe Sedej, SLO

Galerie
Ch. Viktor od Strážců hor - BEST IN SHOW
Ch. Viktor od Strážců horCapri Alsani Giants
Ch. Anne-Marie of Malsway SaintsBlanka od Strážců horICh. Guardian Angel Eliščino královstvíLuna Eliščino královstvíCh. Viktor od Strážců hor
JCh. Xola od Strážců horCh. Anne-Marie of Malsway SaintsCapri Alsani GiantsBlanka od Strážců horICh. Guardian Angel Eliščino království
JCh. Xola od Strážců horCh. Viktor od Strážců hor Ibiza Carpathian Saint´sFor Me od Strážců horchovatelská skupina od Žulových skal
Henry vom Theresienhof + Cheril Eliščino královstvíMladý vystavovatel IIMladý vystavovatel IIMladý vystavovatel IMladý vystavovatel I
Dítě a pesDítě a pesCapri Alsani Giants - V1, CAJCAlex Březský ráj  - VD2Kaya Eliščino království - VD1
L´Matte od Hodousické louky - VD2Ch. Umberto od Strážců hor - V1, CACYork z Dobruské stáje - V2, res.CACSancho du Grand Saint Bernard - V3Ch. Viktor od Strážců hor - V1, CAC
For Me od Strážců hor - VN1Jadzia Carpathian Saint´s - VN2Amy od Standovy studánky - VN3Adelaine Eltonův ráj - VN4Ibiza Carpathian Saint´s - VN1
Coco Chanel od Strážců hor - VN2Baby od Žulových skal - V1, CAJCBrita od Žulových skal - V2JCh. Bella od Strážců hor - V1, CACJCh. Aylin od Žulových skal - V2, res.CAC
Xani Alsani Giants - dobráAgáta ze Skorotického vršku - V1, CACYassi z Dobruské stáje - V2, res.CACChery od Hodousické louky - V3Boemia Port´Ercole - VD4
JCh. Xola od Strážců hor - V1, CACCh. Anne-Marie of Malsway Saints - V1Ch. Bea z Valdorfských lesů - V1Ch. Bea z Valdorfských lesů - V1Ideal Dreamer Carpathian Saint´s - VN1
Imonty Amádeus z Amádeova dvora - V1, CAJCBrody Fortis Silesia - VD2Quinto od Strážců hor - V1, CACZanzibar Alsani Giants - V2Ch. JCh. Henry vom Theresienhof - VD3
Ch. Theodor od Strážců hor - VD4ICh. Guardian Angel Eliščino království - V1, CACSezar Carpathian Saint´s - V2, res.CACICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody - V1Artemida Wulkaniczny Ogień - N1
Luna Eliščino království - V1, CAJCJCh. Bina od Strážců hor - V2Baby od Strážců hor - VD3Blanka od Strážců hor - V1, CACJCh. Ypsi od Strážců hor - V2, res.CAC
Sen Far Galateya - V3Aeimi z Hory Blaník - VD4Ch. JCh. Cheril Eliščino království - V1, CACIza od Hodousické louky - V2, res.CACJCh. Vanesa od Strážců hor - VD3
JCh. Tequilla Carpathian Saint´s - V1, CACCh. Gosia Sweet Heart Eliščino královstvíAttila Eltonův ráj - VN 1

ZPĚT