Špeciálna výstava SP Donovaly, SK
Propozice
Špeciálna výstava SP Donovaly, SK
datum: 18.4.2010,
rozhodčí: Werner Schmid, D
Výsledky
Nejhezčí chovatelská skupina
1. místo – od Strážců hor (krátkosrstí)
ch. Plundra Milan, CZ
Datum: 18. 4. 2010
SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ
Abu Albandyk
Třída: mladých -
VD 3
Majitel: Farkaš Tomáš, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Apollo Albandyk
Třída: mladých -
D
Majitel: Rezník Róbert, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Falco spod Pajštúna
Třída: mladých -
VD 4
Majitel: Buriánová Katar. + Kubovics Sándor, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Charly Matlamon
Třída: mladých -
D
Majitel: Jánošíková Silva, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
STFelix King´s Colin
Třída: mladých -
VD 2
Majitel: Ellerová E. + M. MVDr., SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ST.Pierre Amadeus – Max
Třída: mladých -
VD 1
Majitel: Gerč Petra, H
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Herkules II Olbrzym z Galicji
Třída: mezitřída -
V 1, CAC
Majitel: Siuta Stanislaw i Slawomir, PL
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Huck Matlamon
Třída: mezitřída -
VD 2
Majitel: Čechová Alena, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ST.Pierre Tayson
Třída: mezitřída -
VD 3
Majitel: Frankó Katalin, H
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Felix Jurastic Bernaros
Třída: otevřená -
VD 3
Majitel: Barta Jozef, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Iron Lenkin dvor
Třída: otevřená -
VD 2
Majitel: Viliam Chrin, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ST.Pierre Nepper
Třída: otevřená -
V 1, CAC
Majitel: Frankó Katalin, H
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Bady spod Pajštúna
Třída: šampionů -
V 2, r.CAC
Majitel: Ellerová E. + M. MVDr., SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Ch. Dein Hard´s Red Leader
Třída: šampionů -
VD 3
Majitel: Prišťák Ondrej, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Ch. Harley vom Kuseler Musikantenland
Třída: šampionů -
V 1, CAC, Nejlepší dlouhosrstý pes, BOB, res.BIS
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Ch. Artur z Mnichovského polesí
Třída: veteránů -
VD 1
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Charisma Queen Jurastic Bernaros
Třída: štěňat -
VN 1, Nejhezčí štěně
Majitel: Prišťákovi Blanka a Milan, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Nadine Na Každa Pogode
Třída: štěňat -
absence
Majitel: Pauková Zuzana, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Alba Albandyk
Třída: mladých -
VD 1
Majitel: Berecová Alena, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Ch. Gábina Jurastic Bernaros
Třída: mladých -
VD 3
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ICh. Great Agáta od Strážců hor
Třída: mladých -
VD 2
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Zina Kertesi – Barsony
Třída: mladých -
absence
Majitel: Pauková Zuzana, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Hesy Matlamon
Třída: mezitřída -
VD 1
Majitel: Janech Ladislav, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ST.Pierre Quinta
Třída: mezitřída -
D
Majitel: Kovács Peter, H
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Fibi Lenkin dvor
Třída: otevřená -
VD 2
Majitel: Zajacová Eva, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
JCh. Golden Lady Kilindo
Třída: otevřená -
V 1, CAC
Majitel: Prišťák Ondrej, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ICh. Diggy od Strážců hor
Třída: šampionů -
V 1, CAC, Nejlepší dlouhosrstá fena
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Ayda spod Pajštúna
Třída: veteránů -
absence
Majitel: Pauková Zuzana, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ
ICh. Frajer Otík JR od Strážců hor
Třída: mezitřída -
V 1, CAC, Nejlepší krátkosrstý pes, BOB, BIS
Majitel: Porkátová Iva
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Ch. Aramis od Strážců hor
Třída: otevřená -
V 1, CAC
Majitel: Klačan Vladimír, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Bruno Olbrzym z Galicji
Třída: šampionů -
V 2
Majitel: Zieba Wieslaw, PL
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ICh. Dallas od Strážců hor
Třída: šampionů -
V 1, CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Ch. Faron Olbrzym z Galicji
Třída: veteránů -
V 1, Nejlepší veterán
Majitel: Zieba Stanislaw, PL
Rozhodčí: Werner Schmid, D
Fabián od Natálky
Třída: otevřená -
VD
Majitel: Weiss Michal, SK
Rozhodčí: Werner Schmid, D
ICh. Dixie od Strážců hor
Třída: šampionů -
V 1, CAC, Nejlepší krátkosrstá fena
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Werner Schmid, D