Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů Mladá Boleslav
datum: 17.3.2018
rozhodčí: Cepková Renata, CZ

krátkosrstí: 41 (16 psů, 25 fen)
dlouhosrstí: 30 (15 psů, 15 fen)


Datum: 17. 3. 2018

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Georg od Klášterních lesů
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Ducháček Zdeněk
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Eda Iwan Zarewitch od Hodousické louky
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BIS Junior
Majitel: Sanwick Robert, D
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Eros od Hodousické louky
Třída: mladých - V 3
Majitel: Sič Peter, SK
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

JCh. Erwin ze Statku od Dobré vody
Třída: mladých - V 4
Majitel: Richterová Vladimíra + Naxerová Kristýna
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Fan-Fán ze Statku od Dobré vody
Třída: mladých - VD
Majitel: Libenský Vladimír
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: mladých - V 2
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Jutinianus vom Baronenschloss
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Morawiec Mariusz, PL
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Bedřich Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Bojar Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Nicolas od Strážců hor
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Naxerová Kristýna
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Boss ze Statku od Dobré Vody
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Diego von Güttler
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Island od Strážců hor
Třída: vítězů - V 4
Majitel: Škvařil Robert, Ing.
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Paulo z Dobruské stáje
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Bojar Eliščino království
Třída: čestná - V 1
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Dixie Golden Bohemica
Třída: štěňat - absence
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Gloria Wild od Strážců hor
Třída: štěňat - VN 1, BIS štěně
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Freya od Hodousické louky
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Nováková Martina
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Bonie z Lipové pohádky
Třída: mladých - V 2
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Elbee Barykův dvůr
Třída: mladých - D
Majitel: Jiroudková Michaela, MVDr.
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Eva od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOS
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Engie od Hodousické louky
Třída: mezitřída - V 1, CAC, Klubový vítěz
Majitel: Nováková Martina
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Jessica vom Baronenschloss
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Bonnie Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Sgreccia Constantino
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Evelyn od Klášterních lesů
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Kyralová Sabina
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Jaga Maňkowa Zagroda
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Morawiec Mariusz, PL
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Okie z Dobruské stáje
Třída: otevřená - absence
Majitel: Roman Alexandra, A
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Cora Barykův dvůr
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Bára z Amádeova dvora
Třída: veteránů - V 2
Majitel: Markovi Ivo a Ilona
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Great Agáta od Strážců hor
Třída: veteránů - V 1, BOV, BIS veterán
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Bestikrosantr Gangster
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Arbuzova Olga
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Columbo z Valdorfských lesů
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Back z Valdorfských lesů
Třída: dorostu - VN 1, BIS dorost
Majitel: Mináriková Kateřina
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

BOB z Valdorfských lesů
Třída: dorostu - absence
Majitel: Hartlová Ladislava
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Bruce z Valdorfských lesů
Třída: dorostu - absence
Majitel: Vojta Pavel
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. WW. Danger od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Edý od Hodousické louky
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Sikora Martin
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Fabien ze Statku od Dobré vody
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Kodešová Hana
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Tango z Dobruské stáje
Třída: mladých - V 2
Majitel: Seidlová Monika
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Skippy z Dobruské stáje
Třída: mezitřída - VD 1
Majitel: Laubr David
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

JCh. Anton z Valdorfských lesů
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Venda od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Mašlejová Libuše
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Favorit Of Swiss Mountain Goofy
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Jocker Maňkwa Zagroda
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Zaczkiewicz Aneta, PL
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Lord od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Iwan od Strážců hor
Třída: čestná - absence
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Cami z Valdorfských lesů
Třída: štěňat - N 4
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Cilka z Valdorfských lesů
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Cindy z Valdorfských lesů
Třída: štěňat - VN 3
Majitel: Birhanzlová Jana
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Frau Natalie od Strážců hor
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Lintynerová Marie
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ganja od Strážců hor
Třída: štěňat - N
Majitel: Fejer Jiří
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Gissabel od Strážců hor
Třída: štěňat - N
Majitel: Macháček Pavel
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Bea z Valdorfských lesů
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Carolina od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ
splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampion

Dita od Strážců hor
Třída: mladých - absence
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Dona od Strážců hor
Třída: mladých - absence
Majitel: Kmoníček Petr
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Easy od Strážců hor
Třída: mladých - absence
Majitel: Krička Michal
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Eliška Barykův dvůr
Třída: mladých - absence
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ellie Barykův dvůr
Třída: mladých - absence
Majitel: Prouza Josef
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Loren Maňkowa Zagroda
Třída: mladých - V 2
Majitel: Morawiec Mariusz, PL
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Brigitte od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Králová Helena
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Elza od Hodousické louky
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Zsigová Markéta
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Anděla od Fidlova kopce
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Bella z Hostýnských vrchů
Třída: otevřená - absence
Majitel: Cihlářová Kateřina
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

ICh. Pamela z Dobruské stáje
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Roman Alexandra, A
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Qarta z Dobruské stáje
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Rejfková Věra
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Quina od Strážců hor
Třída: otevřená - neposouzena
Majitel: Brichtová Helena
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Xara od Strážců hor
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Podstata Josef
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Anne-Marie of Malsway Saints
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Emily od Klášterních lesů
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Ch. Univers od Strážců hor
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Cepková Renata, CZ

Galerie
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018BESTIKROSANTR GANGSTER - VELMI NADĚJNÝ 1Klubová výstava 2018BESTIKROSANTR GANGSTER - VELMI NADĚJNÝ 1BACK Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VELMI NADĚJNÝ 1
JCH. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHTANGO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 2, EDÝ OD HODOUSICKÉ LOUKY - VELMI DOBRÝ 3, FABIEN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VELMI DOBRÝ 4JCH. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHSKIPPY Z DOBRUSKÉ STÁJE - VELMI DOBRÝ 1VENDA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CAC
ICH. LORD OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CACTŘÍDA ŠTĚŇAT - FENYKLUBOVÁ VÝSTAVA 2018CILKA Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VELMI NADĚJNÁ 1FRAU NATALIE OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI NADĚJNÁ 2
CAMI Z VALDORFSKÝCH LESŮ - NADĚJNÁ 4JCH. CAROLINA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHELZA OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÁ 1, CACPAMELA Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÁ 1, CACXARA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 2, R.CAC
ANDĚLA OD FIDLOVA KOPCE - VELMI DOBRÁ 3QARTA Z DOBRUSKÉ STÁJE - VELMI DOBRÁ 4KLUBOVÁ VÝSTAVA 2018CH. EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VÝBORNÁ 1, CACCH. UNIVERS OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 2, R.CAC
CH. ANNE-MARIE OF MASWAY SAINT´S - VÝBORNÁ 3GEORG OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VELMI NADĚJNÝ 1EDA IWAN ZAREWITCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHFRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 2, EROS OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 3, ERWIN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 4JUTINIANUS VOM BARONENSCHLOSS - VÝBORNÝ 1, CAC
BOJAR BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 1, CACBEDŘICH BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 2, R.CAC, CH. NICOLAS OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 3ICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 1, CACCH. BOSS ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 2, R.CAC, CH., DIEGO VON¨GÜTTLER - VÝBORNÝ 3, CH. ISLAND OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 4CH. BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÝ 1
GLORIA WILD OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI NADĚJNÁ 1FREYA OD HODOUSICKÉ LOUKY - VELMI NADĚJNÁ 1JCH. EVA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHBONIE Z LIPOVÉ POHÁDKY - VÝBORNÁ 2, ELBBE BARYKŮV DVŮR - DOBRÁENGIE OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÁ 1, CAC
JESSICA VOM BARONENSCHLOSS - VELMI DOBRÁ 2BONNIE BARYKŮV VŮR - VÝBORNÁ 1 , CACEVELYN OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VÝBORNÁ 2, R.CAC, JAGA MAŃKOWA ZAGRODA - VÝBORNÁ 3CH. CORA BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÁ 1, CACICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1
MATYÁŠ FEJER - NEJLEPŠÍ MLADÝ VYSTAVOVATELBOJAR BARYKŮV DVŮR A CORA BYRYKŮV DVŮR - NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁRBARYKŮV DVŮR - NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINAGLORIA WILD OD STRÁŽCŮ HOR - BIS ŠTĚNĚBACK Z VALDORFSKÝCH LESŮ - BIS DOROST
ICH. LORD OD STRÁŽCŮ HOR - KLUBOVÝ VÍTĚZCH. EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - KLUBOVÝ VÍTĚZICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - KLUBOVÝ VÍTĚZENGIE OD HODOUSICKÉ LOUKY - KLUBOVÝ VÍTĚZJCH. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF JUNIOR
ICH. LORD OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF BREEDCH. EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - BEST OF OPPOSITE SEXEDA IWAN ZAREWITCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - BEST OF JUNIORICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF VETERANICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - BEST OF BREED
JCH. EVA OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF OPPOSITE SEXICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - VETERAN BEST IN SHOWEDA IWAN ZAREWITCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - JUNIOR BEST IN SHOWICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - BEST IN SHOWKLUBOVÁ VÝSTAVA 2018

ZPĚT