ICh. Great Agáta od Strážců hor

Základní informace
Narozena: 5. 4. 2009
Zemřela: 16. 8. 2020
Bonitace: 2.4.2011, Mladá Boleslav
celkem tr. b.: 2 (ocas - 2)
Majitel: Vávrová Iva
Chovatel: Plundra Milan

Otec: Tyronica Born For Winning
Matka: Agáta z Melounova

Srst: dlouhá
CMKU/SB/3626/09
KVH: 73 cm
DKK: C/C
DKL: 0/0
Výstavní úspěchy

Mezinárodní šampion, Junior šampion ČR, Šampion ČR, Grand šampion ČR, Šampion SK, Grand šampion SK, Victory Junior Winner 2011, Best of Queen Junior, 6 x CAJC, 13 x CAC CZ, 2 x CAC ČMKU, 2 x CACA, 9 x CAC SK, 2 x r.CAC, 5 x CACIB, 8 x r.CACIB, 4 x Junior BOB, Klubový vítěz mladých 2010 (Modrová, SK), Nejlepší dlouhosrstá fena speciální výstavy 2011 (Donovaly, SK), 3 x Národní vítěz, 2 x BOS, 3 x BOB, BIS Junior, BIG 3, r.BIS, kvalifikována pro Crufts 2011

Výstavy
Výstava Datum Třída Ocenění Rozhodčí
MVP Mladá Boleslav, CZ30. 8. 2009štěňat VN 1 Beradze Iuza, GEO
18. 10. 2009dorost VN 1 Polgar Andraš, CZ
NVP Brno, CZ18. 10. 2009dorost VN 1 Polgar Andraš, CZ
MVP Praha, CZ 8. 11. 2009dorost VN 1 Václavík Miroslav, CZ
NVP Olomouc, CZ9. 1. 2010mladých V 2 Otakar Vondrouš, CZ
2x MVP Brno, CZ6. 2. 2010mladých V 2 Mrowiec Waldemar, PL
2x MVP Brno, CZ7. 2. 2010mladých V 1, CAJC Otakar Vondrouš, CZ
KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá Boleslav, CZ27. 3. 2010mladých V 2 Wassmann Lutz, D
NVP Ostrava, CZ11. 4. 2010mladých V 1, CAJC, BOB Junior Vladimír Adlt, CZ
Špeciálna výstava SP Donovaly, SK18. 4. 2010mladých VD 2 Werner Schmid, D
MVP České Budějovice, CZ25. 4. 2010mladých V 1, CAJC, Junior BOB Pavlovská Daniela, CZ
MVP Praha, CZ1. 5. 2010mladých V 1, CAJC, Junior BOB Dolejšová Olga, CZ
WUSB Show Ribeauville, F15. 5. 2010mladých VD Wassman (D), Vondrouš (CZ)
MVP Litoměřice, CZ23. 5. 2010mladých V 1 Ladislav Kukla, CZ
MVP Brno, CZ20. 6. 2010mladých V1, CAJC, Junior BOB Miroslav Václavík, CZ
NVP Mladá Boleslav, CZ18. 7. 2010mezitřída V 2, r.CAC Savičič Nebojša, SRB
MVP Mladá Boleslav, CZ29. 8. 2010mezitřída V 3 Belkin Alexey, RU
Klubová výstava Modrová, SK19. 9. 2010mladých V 1, CAJC, Klubový vítěz ml., BIS Junior, BOB, r.BIS Leger Bernard, CH
NVP Brno, CZ26. 9. 2010mezitřída V 1, CAC, Národní vítěz, BOB Vondrouš Otakar , CZ
MVP České Budějovice, CZ10. 10. 2010mezitřída V 3 Piskay Vladimír, SK
2x MVP Wels, A4. 12. 2010mezitřída V1, CACA, r. CACIB Micara – Watten Paola, I
2x MVP Wels, A5. 12. 2010mezitřída V1, CACA, r. CACIB Janes Christian, A
NVP Olomouc, CZ8. 1. 2011mezitřída V 1, CAC Beradze Iuza, CRO
DUO CACIB Brno, CZ5. 2. 2011mezitřída V 1, CAC, r.CACIB Vondrouš Otakar, CZ
DUO CACIB Brno, CZ6. 2. 2011mezitřída V 1, CAC Havelka Tibor, SK
Victory show Bratislava, SK5. 3. 2011mladých V 1, 2× CAC, Victory Junior Winner 2011, Best of Queen Junior Ridarčíková Gabriela, MVDr., SK
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ2. 4. 2011otevřená VD 2 Janes Christiane, A
Speciální výstava Donovaly, SK3. 4. 2011mezitřída V 1, CAC, Nejlepší dlouhosrstá fena Roland Hans, CH
NVP Ostrava, CZ10. 4. 2011otevřená V 1, CAC, NV, BOB, BIG 3 Ovesná Božena, CZ / Václavík Miroslav, CZ
MVP České Budějovice, CZ24. 4. 2011otevřená V 1, CAC, r.CACIB Vondrouš Otakar, CZ
MVP Praha, CZ15. 5. 2011šampionů V 1, CAC, CACIB Pavlovská Daniela, CZ
MVP Litoměřice, CZ22. 5. 2011šampionů V 1, CAC, CACIB Vondrouš Otakar, CZ
WUSB show Seefeld, A4. 6. 2011šampionů V Prim Jean (LUX) a Wiederkehr Christine (CH)
NVP Klatovy, CZ5. 6. 2011vítězů V 1 Jandová Jiřina, CZ
NVP Mladá Boleslav, CZ17. 7. 2011vítězů V 1, CAC Szutkiewicz Andrzej, PL
MVP Mladá Boleslav, CZ28. 8. 2011šampionů V 3 Pilikin Viktoor, RUS
NVP Brno, CZ18. 9. 2011vítězů V 2, r.CAC Adlt Vladimír, CZ
MVP Tulln, A25. 9. 2011šampionů VD 2 Poduschka-Aigner Phyllis, A
2x MVP Bratislava, SK12. 5. 2012šampionů V 1, CAC Joao Vasco Pocas, PT
2x MVP Bratislava, SK13. 5. 2012šampionů V 1, CAC, r.CACIB Havelka Tibor, SK
2x MVP Nitra, SK1. 12. 2012šampionů V 2, r.CAC Kochan Anna, PL
2x MVP Nitra, SK2. 12. 2012šampionů V 1, CAC, r.CACIB Halas Malgorzata, PL
NVP Brno, CZ6. 1. 2013vítězů V 1, CAC, CAC ČMKU, NV Vondrouš Otakar, CZ
MVP Trenčín, SK27. 1. 2013šampionů V 1, CAC, r.CACIB Ridarčíková Gabriela, MVDr., SK
DUO CACIB Brno, CZ2. 2. 2013šampionů V 1, CAC, r.CACIB Thevenon Benoit, FR
DUO CACIB Brno, CZ3. 2. 2013šampionů V 1, CAC Cronande Ake, SVE
2x MVP Nitra, SK23. 2. 2013šampionů V 1, CAC, CACIB, BOS Jandová Jiřina, CZ
2x MVP Nitra, SK24. 2. 2013šampionů V 1, CAC, CACIB, BOS Janda Jiří, CZ
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ23. 3. 2013vítězů V 1, CAC Eisner Uschi, A
MVP České Budějovice, CZ31. 3. 2013šampionů V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB Ridarčíková Gabriela, SK
Speciální výstava Donovaly, SK7. 4. 2013šampionů V 1, CAC Long-Doyle Austin, IRL
MVP Oberwart, A14. 7. 2013šampionů V 1, CACA, CACIB, BOB Hořák Karel, CZ
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ6. 4. 2014vítězů V 2, r.CAC Vondrouš Otakar, CZ
KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá Boleslav, CZ19. 3. 2016čestná V 1 Plundra Milan, CZ
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA Žamberk, CZ10. 9. 2016čestná V 1 Vondrouš Otakar, CZ
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ18. 3. 2017čestná V 2 Annegret Splinter, D
Speciální výstava Žamberk, CZ16. 9. 2017veteránů V 1, BOV Christine Wiederkehr, CH
KV Závažná Poruba, SK14. 10. 2017veteránů V 1, BOV, BIS veterán Plundra Milan, CZ
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ17. 3. 2018veteránů V 1, BOV, BIS veterán Cepková Renata, CZ
Speciální výstava Žamberk, CZ15. 9. 2018veteránů V 2 Ann Long-Doyle, IRL
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ23. 3. 2019veteránů V 1, BOV Basset Didier, F
Galerie

ZPĚT