Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ

Výsledky

Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ
datum: 23.3.2013
rozhodčí: Eisner Uschi, A

dlouhosrstí: 26 (9 psů, 17 fen)
krátkosrstí: 15 (5 psů, 10 fen)


Datum: 23. 3. 2013

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

ICh. Bojar Eliščino království
Třída: mladých - V 2
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Duff z Amádeova dvora
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Flek od Lešanské kapličky
Třída: mladých - D
Majitel: Moravec Miroslav
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Nicolas od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BIS Junior
Majitel: Naxerová Kristýna / Kolařík Marek
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Albert Adam´s Land
Třída: mezitřída - D
Majitel: Kružíková Michaela, MVDr.
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Frajer Jeff z Melounova
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Papež Dalibor
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Joker od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Chlup Karel / Chlupová Martina
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Island od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Škvařil Robert, Ing.
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Kevin z Dobruské stáje
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Agáta Eliščino království
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Majitel: Hubina Michal
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

JCh. Dixie z Amádeova dvora
Třída: mladých - VD 2
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Fantagiro od Lešanské kapličky
Třída: mladých - absence
Majitel: Dostálek Radek
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Andra ze Statku pod lipou
Třída: mezitřída - VD 4
Majitel: Novák Miroslav
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Anežka Eliščino království
Třída: mezitřída - VD 3
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Cecílie z Horní Berounky
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel:
Rozhodčí: Ryšková Jana

Miriam od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 2, r.CAC
Majitel: Mátlová Alena
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Mona od Strážců hor
Třída: mezitřída - absence
Majitel: Nepožitková Dagmar
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

JCh. Abby Adam´s Land
Třída: otevřená - V3
Majitel: Kružíková Michaela MVDr.
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Amálka ze Statku pod lipou
Třída: otevřená - V4
Majitel: Novák Miroslav
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Ami Eliščino království
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Baronesa od Klášterních lesů
Třída: otevřená - V 1, CAC, Klubový vítěz
Majitel: Naxerová Kristýna, Kolařík Marek
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Fantazja Maňkova Zagroda
Třída: otevřená - D
Majitel: Morawiec Mariusz, PL
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Lady z Dobruské stáje
Třída: otevřená - absence
Majitel: Hrnčíř Karel
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Lea z Dobruské stáje
Třída: otevřená - V
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Great Agáta od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Hanah od Strážců hor
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Kancír Roman
Rozhodčí: Eisner Uschi, A


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

ICh. Milan od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Gert z Kamenné kolonie
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Roman Alexandra, A
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Iwan od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Lord od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Garry z Kamenné kolonie
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

JCh. Hera z Kamenné kolonie
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
Majitel: Hodná Mariana
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Meryl z Dobruské stáje
Třída: mladých - absence
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Missy z Dobruské stáje
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Sivák Martin
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Natalie od Strážců hor
Třída: mladých - V 2
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Lady Agáta od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 2, r.CAC
Majitel: Domov Mladá
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Ch. Mercy od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Markovi Ivo a Ilona
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Greisy z Kamenné kolonie
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Pražan David
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Lejla od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

ICh. Brenda od Klášterních lesů
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Carina Maňkova Zagroda
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Morawiec Marius, PL
Rozhodčí: Eisner Uschi, A

Galerie
Sponzor výstavy VétoquinolSponzor výstavy Chejn - krmivaKlubová výstava 2013Klubová výstava 2013
Klubová výstava 2013krátkosrstí psi - mezitřída (JCh. Milan od Strážců hor)krátkosrstí psi - tř. otevřená (1. JCh. Lord od Strážců hor, 2. JCh. Gert z Kamenné kolonie)krátkosrstí psi - tř. otevřená (JCh. Gert z Kamenné kolonie)krátkosrstí psi - tř. vítězů (Ch. Garry z Kamenné kolonie)
krátkosrsté feny - tř. mladých (1. Hera z Kamenné kolonie, 2. Natalie od Strážců hor, 3. Missy z Dobruské stáje)krátkosrsté feny - mezitřída (Mercy od Strážců hor)krátkosrsté feny - mezitřída (1. Mercy od Strážců hor, 2. Lady Agáta od Strážců hor)krátkosrsté feny - tř. otevřená (1. JCh. Lejla od Strážců hor, 2. Greisy z Kamenné kolonie)krátkosrsté feny - tř. vítězů (1. Ch. Brenda od Klášterních lesů, 2. Ch. Carina Mańkowa Zagroda)
krátkosrstý klubový vítěz - pes (JCh. Lord od Strážců hor)krátkosrstý klubový vítěz - fena (Ch. Brenda od Klášterních lesů)krátkosrstý vítěz plemene - BOB (JCh. Lord od Strážců hor)dlouhosrstí psi - tř. mladých (Nicolas od Strážců hor)dlouhosrstí psi - tř. mladých (2. Bojar Eliščino království, 3. Duff z Amádeova dvora, 4. Flek od Lešanské kapličky)
dlouhosrstí psi - mezitřída (Ch. Joker od Strážců hor)psi - mezitřída (1. Ch. Joker od Strážců hor, 2. Frajer Jeff z Melounova, 3. Albert Adam´s Land)dlouhosrstí psi - tř. otevřená (Island od Strážců hor)dlouhosrstí psi - tř. vítězů (Ch. Kevin z Dobruské stáje)dlouhosrsté feny - tř. mladých (1. Agáta Eliščino království, 2. Dixie z Amádeova dvora)
dlouhosrsté feny - mezitřída (1. Cecílie z Horní Berounky, 2. Miriam od Strážců hor)dlouhosrsté feny - tř. otevřená (1. Ch. Baronesa od Klášterních lesů, 2. Ami Eliščino království)dlouhosrsté feny - tř. otevřená (3. JCh. Abby Adam´s Land, 4. Amálka ze Statku pod lipou)dlouhosrsté feny - tř. vítězů (Ch. Great Agáta od Strážců hor)dlouhosrsté feny - tř. vítězů (Ch. Hanah od Strážců hor)
dlouhosrstý klubový vítěz - pes (Ch. Kevin z Dobruské stáje)dlouhosrstý klubový vítěz - fena (Ch. Baronesa od Klášterních lesů)dlouhosrstý vítěz plemene - BOB (Ch. Kevin z Dobruské stáje)Vítěz klubové výstavy - BEST IN SHOW (JCh. Lord od Strážců hor)Vítěz klubové výstavy - BEST IN SHOW (JCh. Lord od Strážců hor)
Soutěž párů (1. Lord a Lejla od Strážců hor, 2. Nicolas od Strážců hor a Baronesa od Klášterních lesů)Nejlepší chovatelská skupina (Agáta, Ami a Bojar Eliščino království)JCh. Favorit of Swiss Mountain Goofy

ZPĚT