Databáze bernardýnů

Zahrnout do výpisu

A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Vše
Aaron z Bystřických kopců
Abak Golden Bohemica
Abar z Luční samoty
JCh. Abby Adam´s Land
Abby od Stolobé hory
Abby Paula Golden Bohemica
Abby z Maninské zahrady
Abdul Golden Bohemica
JCh. Abelardus Kelčský vrch
Abi Gail Vel Bern-City
JCh. Absolute Winner od Klášterních lesů
Abu Albandyk
Abu Golden Bohemica
Abu St. Bernard Star
Accord ze Statku od Dobré Vody
Ackebers Lady Loba
Ada von Rechts des Lechs
Ada z Biofarmy Juré
Ada ze Svíbu
Adam Eliščino království
Adam Golden Altar
Adam Hasia
Adam od Natálky
Adam St. Bernard Star
Adam z Hostýnských vrchů
Adam z Chorzovy stráně
Adam z Údolí Žejbra
Adam z Valdorfských lesů
Adam ze Slatiňan
JCh. Adam ze Statku pod lipou
Adar z Košateckých rovin
Addi z Bystřických kopců
Adela od Zelené kapličky
Adéla z Bláhovy Lhoty
Adéla z Bystřických kopců
Adela z Farmy pod Špičákem
Adelaide Fi - It
Adelaine Adam´s Land
Adele vom Raachberg
Adele z Maninské zahrady
Adeline Golden Bohemica
Adélka Brdce
Adélka od Strážců hor
Adélka z Josefovy zahrady
Adélka z Kamenné kolonie
Adelo od Natálky
Adina od Lešanské Kapličky
Adolfík z Hostýnských vrchů
Adrian od Strážců hor
Adrien z Bystřických kopců
Afík od Zelené kapličky
Afra z Dobruské stáje
Afra z Melounova
Afrodita Albandyk
Afrodita Golden Altar
Afrodita Přepyšský dvůr
Afrodita z Mnichovského polesí
Afrodite von Rechts des Lechs
Agar Pavlické lomy
Agar z Mnichovského polesí
Agáta Barykův dvůr
Ch. Agáta Eliščino království
Agáta z Maninské zahrady
ICh. Agáta z Melounova
JCh. Agáta z Oldřistlouk
Agáta ze statku pod lipou
Agate Heidi von Rechts des Lechs
Ch. Agathe vom Wasserwirt
Agent z Hostýnských vrchů
Ageus ze Slatiňan
Aggy Anrebri
Agnes z Bláhovy Lhoty
Agnes z Tyrolského zámku
Agneša od Zelené kapličky
Agnetha od Klášterních lesů
Agnus Fortis Silesia
Aida od Fidlova kopce
Aida od Strážců hor
Ch. Aida vom Verler See
Aida z Doudlebské farmy
Aida z Kamenné kolonie
Aida z Libštějnského podhradí
Aicha z Hrádku Kunratic
Ailine Adam´s Land
Aimi Golden Bohemica
Aimy od Stolové hory
Aisha von Rechts des Lechs
Aisha z Údolí Žejbra
Aischa od Stolové hory
Aischa Vel Bern-City
Aja Fík Anrebri
Aja od Obrové nohy
Aja Pavlické lomy
Aja z Hostýnských vrchů
Ajax z Kamenné kolonie
Ajax z Kyšperka
Ajax z Mnichovského polesí
Ajka z Dobruské stáje
Ajka z Férova dvora
Ajka z Kamenné kolonie
Ajka z Luční samoty
Ajka ze Svíbu
Ajka ze Škudelských skal
Ajša z Doudlebské farmy
Ajša z Kyšperka
Aka z Kamenné kolonie
Akademik Strážní pes
Aki Barykův dvůr
Akim od Hodousické louky
Akim od Strážců hor
Akira vom Verler See
Alan Golden Bohemica
Alan od Zelené kapličky
Alan Přepyšský dvůr
Alan z Amádeova dvora
Alan z Dobruské stáje
Alan z Doudlebské farmy
Alan z Férova dvora
Alan z Kyšperka
Alan z Údolí Žejbra
Alan ze Svíbu
Alba Albandyk
Albedo ze Svíbu
Albert Adam´s Land
Albert Anrebri
Albert Golden Altar
Albert od Klášterních lesů
Albert z Mnichovského polesí
Alberta Hasia
Alberto od Strážců hor
Albi od Klášterních lesů
Albi z Farmy pod Špičákem
Albína z Mnichovského polesí
Alda Fík z Farmy pod Špičákem
Aldi z Bystřických kopců
Ch. Aleika vom Fugerhof
Alenka Brdce
Alex Fortis Silesia
Alex od Strážců hor
Alex z Josefovy zahrady
Alex z Kyšperka
Alexa z Mnichovského polesí
Alexander Eliščino království
Alexandra z Biofarmy Juré
Alexandra z Lipové pohádky
Alf Eliščino království
Alf od Pramene Labe
Alf z Biofarmy Juré
Alf z Chorzovy stráně
Alfa Albandyk
Alfa Herbu Przygoda FCI
Alfa z Vidovan
Alfons Hasia
Alfons od Fidlova kopce
Alfred Hasia
Alfred II vom Wingert
Alfred vom Raachberg
Algetar od Stolové hory
Ali Albandyk
Alia vom Raachberg
Alicia vom Raachberg
Alis z Farmy pod Špičákem
Alisha Kelčský vrch
Alk Kelčský vrch
Alka ze Svíbu
Allie z Maninské zaharady
Alma od Pramene Labe
Alma z Dobruské stáje
Alma ze Slatiňan
Almond z Férova dvora
Alois vom Raachberg
ICh. Alook du Grand St. Bernard
Alpha vom Goldachtal
Alpine Dream Arcona
Alpine Dream Aston Artua
Ch. Alpine Dream Belfort
Alpine Dream Gabi
JCh. Alpine Dream Gloria
Alva od Zelené kapličky
Ch. Always Friends Don Duke Lafayette
ICh. Always Friends Chico - Lafayette
Always Friends Incredible Quintis
Always Friends Kyrah-Georgina
Always Friends Lord-Shorty
Always Friends Narelle-Kyra
Amadeus Golden Bohemica
Amadeus od Klášterních lesů
Amadeus od Zelené kapličky
Amadeus vom Kloster Ohrbeck
Amadeus z Doudlebské farmy
Amála z Bláhovy Lhoty
Amália ze Statku od Dobré Vody
Amálie Fi-It
Amalie vom Wasserwirt
Amálie z Bystřických kopců
Amálka od Fidlova kopce
Amálka z Amádeova dvora
Amálka z Biofarmy Juré
Amálka z Farmy pod Špičákem
Amálka z Hostýnských vrchů
Amálka z Luční samoty
Amálka z Melounova
Amálka z Pánovského údolí
Amálka ze Statku pod lipou
Amanda St. Bernard Star
Amanda z Oldřistlouk
Amanda ze Statku pod lipou
Amani Golden Bohemica
Amáška Anrebri
Amazing Augusta Golden Bohemica
ICh. Ambassador v.h. Borgerbos
Ambra Barykův dvůr
Ambra Pavlické lomy
ICh. Ami Eliščino království
Amico od Strážců hor
ICh. Amigo z Hostýnských vrchů
Amigo z Chorzovy stráně
Amígo z Oldřistlouk
Amilka Anrebri
Amina od Zelené kapličky
Amir Anrebri
Amistar z Bošínského vrchu
Amor Golden Altar
Amor Přepyšský dvůr
Amore Mio Golden Bohemica
Amos Kelčský vrch
Amos z Hostýnských vrchů
Amos z Maninské zahrady
JCh. Amrock ze Statku od Dobré Vody
Amsel z Melounova
Amundsen z Biofarmy Juré
Amy Golden Altar
Ch. Anabell od Klášterních lesů
Anaconda vom Kuseler Musikantenland
Anat Fortis Silesia
Andantea z Férova dvora
ICh. Anděla Fi - it
Anděla od Fidlova kopce
Andorra od Stolové hory
Andra od Sběrského splavu
Andra ze Statku pod lipou
Andre z Chaty Ondřejník
Andre z Chorzovy stráně
Andre z Mnichovského polesí
André z Tyrolského zámku
Andy z Farmy pod Špičákem
Andy z Mnichovského polesí
Andy z Tyrolského zámku
Andy z Údolí Žejbra
Anela od Natálky
Aneta Přepyšský dvůr
Aneta z Oldřistlouk
Aneta z Píseckého dvora
Aneta ze Statku pod lipou
Anetka z Bramborského údolí
Anez Strážní pes
Anežka Anrebri
ICh. Anežka Eliščino království
JCh. Anežka od Strážců hor
Angela od Natálky
Angelika od Strážců hor
Angelika z Bystřických kopců
Angelina Vel Bern-City
Angelo od Natálky
Angelo z Bystřických kopců
JCh. Angie of Malsway Saints
Angie z Dobruské stáje
Angie z Maninské zahrady
Anika vom Raachberg
ICh. Anka du Val du Morakopf
Anna z Horní Berounky
Annabel z Valdorfských lesů
Annabell vom Raachberg
Annabella Hasia
Anne od Strážců hor
Anne Queen z Derže
Anne ze Statku od Dobré Vody
Ch. Anne-Marie of Malsway Saints
Anny od Pramane Labe
Anny z Pánovského údolí
Anny ze Slatiňan
Antares od Stolové hory
Anton aus Gutten Handen
Anton Lord von Rechts des Lechs
Ch. Anton vom Steintor
JCh. Anton z Valdorfských lesů
Antonius vom Raachberg
Apollo Albandyk
Apollo St. Bernard Star
Apollon Vel Bern-City
Apolo Brdce
Apolo z Oldřistlouk
Ch. Appolo od Strážců hor
Aqviene z Derže
Ara od Pramene Labe
Arabella Vel Bern-City
Aramis Albandyk
Ch. Aramis od Strážců hor
Ch. Aramis von Grande
Aramis z Bramborského údolí
Aramis z Lipové pohádky
Aramis z Oldřistlouk
Aran z Kamenné kolonie
Arana od Sběrského splavu
Aranka od Lešanské Kapličky
Aranka Přepyšský dvůr
Aranka ze Škudelských skal
Araya Herbu Przygoda FCI
Ares z Hrádku Kunratic
Arex z Bošínského vrchu
Argo Hasia
Argo od Pramene Labe
Ch. Argo od Stolové hory
Argo Přepyšský dvůr
Argo z Doudlebské farmy
Argo z Férova dvora
Argo z Holubáku
Argo ze Statku pod lipou
Archi od Zelené kapličky
Archie od Klášterních lesů
Archie z Holubáku
Ariana od Stolové hory
Ariel z Lipové pohádky
Ariel z Vidovan
Arika z Kamenné kolonie
Arina od Lešanské kapličky
Arina od Pramene Labe
Arina z Poplužního dvora
Aris z Holubáku
Armando od Klášterních lesů
Arnie z Doudlebské farmy
Arnie z Maninské zahrady
Arno Matyldin hrádek
Arno od Pramene Labe
Arnold Brdce
Arnošt Hasia
Arny od Lešanské Kapličky
Arny od Pramene Labe
Arogorn Golden Bohemica
Aron Brdce
Aron Hasia
Aron z Dobruské stáje
Aron z Doudlebské farmy
Aron z Holubáku
Ch. Aron z Horní Berounky
Ch. Aron z Olomouckého hospicu CS
Aron z Údolí Žejbra
Arrdo Strážní pes
Art od Stolové hory
Art z Amádeova dvora
Arthur vom Raachberg
Arthur z Bystřických kopců
Arthur z Hostýnských vrchů
Artie z Maninské zahrady
Artur Hasia
Artur Kelčský vrch
Artur Naděje ze Zvole
Artur od Fidlova kopce
Artur St. Bernard Star
Ch. Artur z Mnichovského polesí
Artur z Oldřistlouk
Artush od Strážců hor
Artuš z Bramborského údolí
Artuš z Kyšperka
Artut od Zelené kapličky
Arwen Fortis Silesia
Arya od Parši z Lodna
Aryna z Píseckého dvora
Arza z Rumového království
Asajka ze Statku od Dobré Vody
Asha od Pramene Labe
Ashley ze Statku od Dobré Vody
Askari z Férova dvora
Asmej Fortis Silesia
Asta z Kyšperka
Asterix Albandyk
Astor Anrebri
Astor Pavlické lomy
Astor Přepyšský dvůr
Astor vom Steintor
Astor von den Alten See
Astor z Doudlebské farmy
Astor z Holubáku
Astor z Košateckých rovin
Astra De La Hiette
Astra z Bošínského vrchu
Astra z Podžďárských lesů
Ata z Horní Berounky
Ataly od Natálky
JCh. Athea z Melounova
Athea z Oldřistlouk
Athena od Strážců hor
Athos Albandyk
Athos Hasia
Athos od Klášterních lesů
ICh. Athos Vel Bern-City
Athos z Bramborského údolí
Athos z Holubáku
Athos z Košateckých rovin
Athos z Lipové pohádky
Athos z Podhůří Jeseníků
Ch. Athos z Vidovan
Atila od Fidlova kopce
Atlant od Strážců hor
Atlanta ze Statku od Dobré Vody
Atos Vel Bern-City
Ch. Atos z Galibandu
Atrej Fortis Silesia
Atrey Albandyk
Attar z Košateckých rovin
Attila Eliščino království
Attila Kelčský vrch
Attila z Lipové pohádky
Audrey od Strážců hor
Aura Albandyk
Aurelie vom Raachberg
Ch. Aurora of Malsway Saints
Avantýna ze Statku od Dobré Vody
Axa Albandyk
Axa z Kyšperka
Ayda spod Pajštúna
Ayka z Tyrolského zámku
Ayko ze Škudelských skal
Azai z Košateckých rovin
Aztec z Bošínského vrchu
Azzar z Košateckých rovin