Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů Mladá Boleslav
datum: 23.3.2019
rozhodčí: Didier Basset, F

krátkosrstí: 39 (15 psů, 24 fen)
dlouhosrstí: 37 (17 psů, 20 fen)


Datum: 23. 3. 2019

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Benno St.Bernard Star
Třída: mladých - absence
Majitel: Dvořáková Hana
Rozhodčí: Basset Didier, F

Carlos z Lipové pohádky
Třída: mladých - absence
Majitel: Sigetová Zuzana, SK
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ocean Rios Saints
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
Majitel: Fam. Linser + Fam. Dolinsek, SLO
Rozhodčí: Basset Didier, F

Cargo
Třída: mezitřída - D
Majitel: Linhartová Marie
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Basset Didier, F

Garp od Klášterních lesů
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: MVDr. Janochová Markéta
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Bojar Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Basset Didier, F

Eda Iwan Zarewitch od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Sanwick Robert, D
Rozhodčí: Basset Didier, F

JCh. Erwin ze Statku od Dobré vody
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Richterová Vladimíra
Rozhodčí: Basset Didier, F

Justinianus vom Baronenschloss
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Morawiec Mariusz, PL
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Bedřich Barykův dvůr
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Bojar Eliščino království
Třída: vítězů - V 4
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Boss ze Statku od Dobré Vody
Třída: vítězů - diskvalifikace
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Diego von Güttler
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Paulo z Dobruské stáje
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Island od Strážců hor
Třída: veteránů - V 1
Majitel: Ing. Škvařil Robert
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Amigo z Hostýnských vrchů
Třída: čestná - V 1
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Basset Didier, F

Bestikrosantr Daniela
Třída: dorostu - N 1
Majitel: Arbuzová Olga
Rozhodčí: Basset Didier, F

JCh. Jessi od Strážců hor
Třída: dorostu - N 2
Majitel: Kazík Petr
Rozhodčí: Basset Didier, F

Beauty St. Bernard Star
Třída: mladých - absence
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Basset Didier, F

Carla z Lipové pohádky
Třída: mladých - VD 2
Majitel: Vrána Pavel
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Carmen z Lipové pohádky
Třída: mladých - VD 1
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Basset Didier, F

Evita Golden Bohemica
Třída: mladých - absence
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Basset Didier, F

Dixie Golden Bohemica
Třída: mezitřída - VD 1
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Gloria Wild od Strážců hor
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Basset Didier, F

Latika Carpathian Saint´s
Třída: mezitřída - VD 3
Majitel: Rakušanová Jana
Rozhodčí: Basset Didier, F

Bonnie Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Sgreccia Costantino
Rozhodčí: Basset Didier, F

Dolly od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Melounová Alena
Rozhodčí: Basset Didier, F

Elbee Barykův dvůr
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: MVDr. Jiroudková Michaela
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Jessica vom Baronenschloss
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Bonie z Lipové pohádky
Třída: v - V 3
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Eva od Strážců hor
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Magic Crystal Rios Saints
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
Majitel: Fam. Dolinsek, SLO
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Baronesa od Klášterních lesů
Třída: veteránů - V 2
Majitel: Naxerová Kristýna
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Great Agáta od Strážců hor
Třída: veteránů - V 1, BOV
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Chantal z Dobruské stáje
Třída: veteránů - V 3
Majitel: Roman Alexandra, A
Rozhodčí: Basset Didier, F


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Bohouš od Pramene Labe
Třída: štěňat - VN 1, BIS štěně
Majitel: Kodym Pavel
Rozhodčí: Basset Didier, F

Hardy od Klášterních lesů
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Třosová Martina
Rozhodčí: Basset Didier, F

Barry vom Wasserwirt
Třída: mladých - V 2
Majitel: Ellersdorfer Willi, A
Rozhodčí: Basset Didier, F

Bruno vom Wasserwirt
Třída: mladých - absence
Majitel: Holler Nikolaus, A
Rozhodčí: Basset Didier, F

Didier z Hostýnských vrchů
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Žajdlík Marek
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. EJW. Izzi od Strážců hor
Třída: mladých - V 3
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Basset Didier, F

Hektor od Strážců hor
Třída: mladých - VD
Majitel: Morawiec Mariusz, PL
Rozhodčí: Basset Didier, F

Mountbarry Cristiano
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Basset Didier, F

JCh. Bruce z Valdorfských lesů
Třída: mezitřída - V 1
Majitel: Vojta Pavel
Rozhodčí: Basset Didier, F

Fabien ze Statku od Dobré vody
Třída: mezitřída - V 2
Majitel: Kodešová Hana
Rozhodčí: Basset Didier, F

Skippy z Dobruské stáje
Třída: otevřená - VD 2
Majitel: Laubrovi David a Lucie
Rozhodčí: Basset Didier, F

Venda od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Mašlejová Libuše
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. WW. Danger od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Gert z Kamenné kolonie
Třída: veteránů - V 1
Majitel: Roman Alexandra, A
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Iwan od Strážců hor
Třída: veteránů - V 2
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Basset Didier, F

Chessy
Třída: dorostu - VN 1, BIS dorost
Majitel: Livio Marina, IT
Rozhodčí: Basset Didier, F

Alpine Dream Gabi
Třída: mladých - V 4
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Basset Didier, F

Alpine Dream Gloria
Třída: mladých - absence
Majitel: Zsigová Markéta
Rozhodčí: Basset Didier, F

Beatrice Vel Bern-City
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Mátlová Alena
Rozhodčí: Basset Didier, F

Bertha vom Wasserwirt
Třída: mladých - V
Majitel: Mulitzer Petra , A
Rozhodčí: Basset Didier, F

Brunhilde vom Wasserwirt
Třída: mladých - V 2
Majitel: Scheyrer Manuela, A
Rozhodčí: Basset Didier, F

Dastyna z Hostýnských vrchů
Třída: mladých - V 3
Majitel: Dohnalová Kateřina
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ester Golden Bohemica
Třída: mladých - VD
Majitel: Karlík Ondřej
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ganja od Strážců hor
Třída: mladých - VD
Majitel: Fejer Jiří
Rozhodčí: Basset Didier, F

Greta od Hodousické louky
Třída: mladých - VD
Majitel: Večeřová Markéta
Rozhodčí: Basset Didier, F

Mountbarry Camilla
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BIS Junior
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Basset Didier, F

Cami z Valdorfských lesů
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: PÖschlová Miroslava
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Cilka z Valdorfských lesů
Třída: mezitřída - V 2, r.CAC
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Dorotka z Hostýnských vrchů
Třída: mezitřída - V 3
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Basset Didier, F

Bea z Valdorfských lesů
Třída: otevřená - V 1
Majitel: Pöschlová Miroslava
Rozhodčí: Basset Didier, F

Brigitte od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 2
Majitel: Králová Helena
Rozhodčí: Basset Didier, F

Dita od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Basset Didier, F

Eliška Barykův dvůr
Třída: otevřená - absence
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Basset Didier, F

Loren Maňkowa Zagroda
Třída: otevřená - dikvalifikace
Majitel: Morawiec Mariusz, PL
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Alma vom Wasserwirt
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Scheyrer Manuela + Gerolo, A
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Carolina od Strážců hor
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Basset Didier, F

h. Mountbarry Bernadette
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Basset Didier, F

ICh. Italy od Strážců hor
Třída: veteránů - V 1, BOV, BOS, BIS veterán
Majitel: Livio Marina, IT
Rozhodčí: Basset Didier, F

Ch. Emily od Klášterních lesů
Třída: čestná - absence
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Basset Didier, F

Galerie
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019BOHOUŠ OD PRAMENE LABE - VELMI NADĚJNÝ 1, BIS ŠTĚNĚHARDY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VELMI NADĚJNÝ 1
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019IZZI OD STRÁŽCŮ HORDIDIER Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮDIDIER Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VELMI DOBRÝ
MOUNTBARRY CRISTIANO - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHIZZI OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 3BARRY VOM WASSERWIRT - VÝBORNÝ 2FABIEN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY BRUCE Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 1
FABIEN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 2VENDA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CACSKIPPY Z DOBRUSKÉ STÁJE - VELMI DOBRÝ 2CH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CACICH. GERT Z KAMENNÉ KOLONIE - VÝBORNÝ 1
ICH. IWAN OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 2CHESSY - VELMI NADĚJNÝ 1MOUNTBARRY CAMILLA - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHBRUNHILDE VOM WASSERWIRT - VÝBORNÝ 2DASTYNA Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VÝBORNÝ 3
ALPINE DREAM GABI - VÝBORNÝ 4CAMI Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 1, CACJCH. CILKA Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 2, RES:CACJCH. DOROTKA Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VÝBORNÝ 3DITA OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI DOBRÝ 3
BRIGITTE OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI DOBRÝ 2BEA Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 1CH. CAROLINA OD STRÁŽCŮ HOR CH. MOUNTBARRY BERNADETTE - VÝBORNÝ 1, CACICH. ALMA VOM WASSERWIRT - VÝBORNÝ 3
CH. CAROLINA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 2, RES.CACICH. EW. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1OCEAN RIOS SAINTS - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHFRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 1, CACGARP OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VELMI DOBRÝ 2
JCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKYBOJAR BARYKŮV DVŮRBOJAR BARYKŮV DVŮRBOJAR BARYKŮV DVŮRJCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKY
JCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKYJCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 1, CACBOJAR BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 2, RES. CACJUSTINIANUS VOM BARONENSCHLOSS - VELMI DOBRÝ 4ICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE
CH. BEDŘICH BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 2, RES.CACICH. DIEGO VON GÜTTLER - VÝBORNÝ 3ICH. BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÝ 4ICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 1, CACCH. EW. ISLAND OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1
ICH. AMIGO Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮICH. AMIGO Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VÝBORNÝ 1BESTIKROSANTR DANIELLA - NADĚJNÝ 1JESSIE OD STRÁŽCŮ HORCARMEN Z LIPOVÉ POHÁDKY - VELMI DOBRÝ 1
CARLA Z LIPOVÉ POHÁDKY - VELMI DOBRÝ 2DIXIE GOLDEN BOHEMICA - VELMI DOBRÝ 1JCh. GLORIA WILD OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI DOBRÝ 2LATIKA CARPATHIAN SAINT´S - VELMI DOBRÝ 3BONNIE BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 1, CAC
DOLLY OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 2, RES.CACELBEE BARYKŮV DVŮR - VELMI DOBRÝ 4JCH. JESSICA VOM BARONENSCHLOSS - VÝBORNÝ 3ICH. MAGIC CRYSTAL RIOS SAINTS - VÝBORNÝ 1, CACCH. EVA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 2, RES.CAC
CH. BONIE Z LIPOVÉ POHÁDKY - VÝBORNÝ 3ICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1ICH. BARONESA OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VÝBORNÝ 2ICH. CHANTAL Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 3ICH. ANEŽKA ELIŠČINO KRÁLOOVSTVÍ - VÝBORNÝ 1
MOUNTBARRY CRISTIANO + MOUNTBARRY CAMILLA - 1. MÍSTO NEJLEPŚÍ PÁRICH. DIEGO VON GÜTTLER + CH. BONIE Z LIPOVÉ POHÁDKY - 2. MÍSTO NEJLEPŠÍ PÁRMOUNTBARRY  - 1. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINAZ LIPOVÉ POHÁDKY - 2. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINAVOM WASSERWIRT - 3. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA
CHESSY - BIS DOROSTCH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - KLUBOVÝ VÍTĚZCH. MOUNTBARRY BERNADETTE - KLUBOVÝ VÍTĚZICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - KLUBOVÝ VÍTĚZICH. MAGIC CRYSTAL RIOS SAINTS - KLUBOVÝ VÍTĚZ
MOUNTBARRY CAMILLA - BEST OF JUNIORICH. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF VETERANCH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF BREEDICH. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF OPPOSITE SEXOCEAN RIOS SAINTS - BEST OF JUNIOR
ICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF VETERÁNICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - BEST OF BREEDICH. MAGIC CRYSTAL RIOS SAINT - BEST OF OPPOSITE SEXICH. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - VETERAN BEST IN SHOWMOUNTBARRY CAMILLA - JUNIOR BEST IN SHOW
CH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - BEST IN SHOWKlubová výstava 2019Klubová výstava 2019

ZPĚT