Speciální výstava Žamberk, CZ

Výsledky

Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk, CZ
datum: 15.9.2018
rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

krátkosrstí: 41 (18 psů, 23 fen)
dlouhosrstí: 43 (17 psů, 26 fen)


Datum: 15. 9. 2018

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Carlos z Lipové pohádky
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Sigetová Zuzana, SK
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Alfons vom Rohrmoos
Třída: mladých - absence
Majitel: Kvist Vibeke, DK
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

JCh. Erwin ze Statku od Dobré vody
Třída: mladých - V 1, CAJC
Majitel: Richterová Vladimíra
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: mladých - V 2
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Garson od Strážců hor
Třída: mladých - V 4
Majitel: Nováková Martina
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Georg od Klášterních lesů
Třída: mladých - V 3
Majitel: Ducháček Zdeněk
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Eda Iwan Zarewitch od Hodousické louky
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Sanwick Robert, D
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Slash Wielkopolski Bernardyn
Třída: mezitřída - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Bedřich Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Bojar Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Bie´s Hodja
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Kvist Vibeke, DK
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Bojar Eliščino království
Třída: vítězů - V 4
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Boss ze Statku od Dobré Vody
Třída: vítězů - V
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Diego von Güttler
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Paulo z Dobruské stáje
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Nebukadnezar Van´t Hof Ten Eynder
Třída: čestná - V 1
Majitel: Kachmar Natálie, UA
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Nicolas od Strážců hor
Třída: čestná - V 2
Majitel: Naxerová Kristýna
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Beauty St. Bernard Star
Třída: štěňat - VN
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Callisto z Lipové pohádky
Třída: štěňat - VN 3
Majitel: Vrána Pavel
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Carla z Lipové pohádky
Třída: štěňat - VN 4
Majitel: Vrána Pavel
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Carmen z Lipové pohádky
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Evita Golden Bohemica
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Gloria Wild od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, BOJ
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Greta od Strážců hor
Třída: mladých - VD 2
Majitel: Vrbová Hana
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Saint Baronas Aristo
Třída: mladých - absence
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Bonie z Lipové pohádky
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Elbee Barykův dvůr
Třída: mezitřída - VD 4
Majitel: Jiroudková Michaela, MVDr.
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Engie od Hodousické louky
Třída: mezitřída - VD
Majitel: Nováková Martina
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Helena Carpathian Saint´s
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Kachmar Natálie, UA
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Jessica vom Baronenschloss
Třída: mezitřída - V 3
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Bie´s Jarla
Třída: otevřená - V 2
Majitel: Bie Bente, DK
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Bonnie Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Sgreccia Constantino
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Eva od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Raja z Dobruské stáje
Třída: otevřená - VD
Majitel: Páchová Hana, Ing.
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Shadow z Dobruské stáje
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Marek Ivo
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Cora Barykův dvůr
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Dakota Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Leske Miroslaw, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Eneya Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
Majitel: Kachmar Natálie, UA
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Mango Spice Rios Saints
Třída: vítězů - V 4
Majitel: Linser Brigitte, A + Dolinsek Nina, SLO
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Great Agáta od Strážců hor
Třída: veteránů - V 2
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Chantal z Dobruské stáje
Třída: veteránů - V 1, BOV, BIS veterán
Majitel: Roman Alexandra, A
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Anežka Eliščino království
Třída: čestná - V 2
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Baronesa od Klášterních lesů
Třída: čestná - V 1
Majitel: Naxerová Kristýna
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Bastangens Farbror Soderman
Třída: štěňat - VN 1, BIS štěně
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Israel od Strážců hor
Třída: štěňat - absence
Majitel: Špringl Jindřich
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. EJW. Izzi od Strážců hor
Třída: štěňat - VN 3
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Mountbarry Cristiano
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Daluk vom Fugerhof
Třída: dorostu - VN 1, BIS dorost
Majitel: Dolinsek Nina, SLO
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Blesk Yantarya Tornado
Třída: mladých - V 1, CAJC, BOJ, Junior BIS
Majitel: Leske Miroslaw, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Back z Valdorfských lesů
Třída: mladých - absence
Majitel: Mináriková Kateřina, MVDr.
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Bob z Valdorfských lesů
Třída: mladých - VD
Majitel: Hartlová Ladislava
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

JCh. Bruce z Valdorfských lesů
Třída: mladých - V 3
Majitel: Vojta Pavel
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Columbo z Valdorfských lesů
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Fabien ze Statku od Dobré vody
Třída: mladých - V 2
Majitel: Kodešová Hana
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Imperator Alsani Giants
Třída: mladých - absence
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. WW. Danger od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Tango z Dobruské stáje
Třída: mezitřída - V 2
Majitel: Seidlová Monika
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Zlatko od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 1
Majitel: Svatoš Václav
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Cache Retreat Power Ball
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Gert z Kamenné kolonie
Třída: čestná - V 1
Majitel: Roman Alexandra, A
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

ICh. Iwan od Strážců hor
Třída: čestná - V 2
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Mountbarry Camila
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Bie´s Kamma
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Bie Bente, DK
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Dastyna z Hostýnských vrchů
Třída: dorostu - VN 3
Majitel: Dohnalová Kateřina
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

JCh. Dorotka z Hostýnských vrchů
Třída: dorostu - VN 2
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Bea z Valdorfských lesů
Třída: mladých - V 4
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Cami z Valdorfských lesů
Třída: mladých - V
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Cilka z Valdorfských lesů
Třída: mladých - V
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Eliška Barykův dvůr
Třída: mladých - V 3
Majitel: Číhák Jan
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ganja od Strážců hor
Třída: mladých - VD
Majitel: Fejer Jiří
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Generous od Strážců hor
Třída: mladých - V
Majitel: Vašák Libor
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Gissabel od Strážců hor
Třída: mladých - V
Majitel: Macháček Pavel
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Just Lovely Dreams Become a Reality FCI
Třída: mladých - V 2
Majitel: Mirowská Katarzyna, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

U Are My Love Wielkopolski Bernardyn
Třída: mladých - V 1, CAJC, BOS
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Glorie od Klášterních lesů
Třída: mladých - VD
Majitel: Vohánka Vladimír
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Carolina od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Elza od Hodousické louky
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Zsigová Markéta
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Brittany od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 2
Majitel: Poeschlová Miroslava
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Jii-Teen Ulla Karoliina
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Hakala Sirkka, FIN
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Ch. Univers od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Xara od Strážců hor
Třída: otevřená - absence
Majitel: Podstata Josef
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Blanca Noche Herbu Przygoda
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Leske Miroslaw, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Kiss Of Kinga Wielkopolski Bernardyn
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Hryniewiecka Jolanta, PL
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Mountbarry Bernardette
Třída: vítězů - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
Majitel: Käär Janne, EST
Rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

Galerie
Bastangens Farbror SodermanMountbarry CristianoDaluk vom FugerhofBlesk Yantarya Tornado
Fabien ze Statku od Dobré vodyBruce z Valdorfských lesůColumbo z Valdorfských lesůJC. JWW.WW.Danger od Strážců horZlatko od Strážců hor
Ch. Cache Retreat Power BallICh. Gert z Kamenné kolonieICh. Iwan od Strážců horMountbarry CamillaBie´s Kamma
Dorotka z Hostýnských vrchůDastyna z Hostýnských vrchůU Are My Love Wielkopolski BernardynJCh. Carolina od Strážců horElza od Hodousické louky
Ch. Univers od Strážců horBrittany od Hodousické loukyCh. Mountbarry BernardetteCh. WW. Kiss Of Kinga Wielkopolski BernardynCarlos z Lipové pohádky
Erwin ze Statku od Dobré vodyFridolín ze Statku od Dobré vodySlash Wielkopolski BernardynJCh. Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické loukyBojar Barykův dvůr
Bedřich Barykův dvůrICh. Paulo z Dobruské stájeCh. Bie´s HodjaICh. Diego von GüttlerICh. Bojar Eliščino království
ICh. Nebukadnezar Van´t Hof Ten EynderCh. Nicolas od Strážců horCarmen z Lipové pohádkyGloria Wild od Strážců horGreta od Strážců hor
Bonie z Lipové pohádkyHelena Carpathian Saint´sJessica vom BaronenschlossJCh. Eva od Strážců horBie´s Jarla
Bonnie Barykův dvůrCh. Eneya Carpathian Saint´s Ch. Cora Barykův dvůrCh. Dakota Carpathian Saint´s Ch. Mango Spice Rios Saints
ICh. Chantal z Dobruské stájeICh. Great Agáta od Strážců horICh. Baronesa od Klášterních lesůICh. Baronesa od Klášterních lesů, ICh. Great Agáta od Strážců horICh. Baronesa od Klášterních lesů, ICh. Great Agáta od Strážců hor
Ganja od Strážců hor - mladý vystavovatel Bojar Barykův dvůr + Ch. Cora Barykův dvůr - Nejkrásnější párICh. Diego von Güttler + Bonie z Lipové pohádkyBlesk Yantarya Tornado + Ch. Blanca Noche Herbu PrzygodaBarykův dvůr - Nejlepší chovatelská skupina
ze Statku od Dobré vody - chovatelská skupinaBastangens Farbroro SodermanDaluk vom FugerhofJCh. JWW. WW. Danger od Strážců horCh. Mountbarry Bernardette
Slash Wielkopolski BernardynCh. Eneya Carpathian Saint´sBlesk Yantarya TornadoJCh. JWW. WW. Danger od Strážců horU Are My Love Wielkopolski Bernardyn
ICh. Chantal z Dobruské stájeGloria Wild od Strážců horSlash Wielkopolski BernardynCh. Eneya Carpathian Saint´sICh. Chantal z Dobruské stáje
Blesk Yantarya TornadoJCh. JWW.WW. Danger od Strážců horJCh. JWW. WW. Danger od Strážců hor

ZPĚT