KLUBOVÁ VÝSTAVA Němčice

Výsledky

Klubová výstava Němčice
datum: 21.5.2022
rozhodčí: Christian Janes, A

katalog: 71 bernardýnů (31 krátkosrstých a 40 dlouhosrstých)
foto: Patrik Buryan


Datum: 21. 5. 2022

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Falco Wielkopolski Bernardyn
Třída: mladých - absence
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Christian Janes, A

Gero Wielkopolski Bernardyn
Třída: mladých - VD
Majitel: Zsigová Markéta
Rozhodčí: Christian Janes, A

Habby z Amádeova dvora
Třída: mladých - VD
Majitel: Car Jiří
Rozhodčí: Christian Janes, A

Harry Barykův dvůr
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Majitel: Alexa Pavel
Rozhodčí: Christian Janes, A

Henry vom Theresienhof
Třída: mladých - V
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Christian Janes, A

Hocky Barykův dvůr
Třída: mladých - V 3
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Hugo Barykův dvůr
Třída: mladých - V
Majitel: Alexa Pavel
Rozhodčí: Christian Janes, A

John Max Berry Eliščino království
Třída: mladých - V 2
Majitel: Havelka Jan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Jonáš od Hodousické louky
Třída: mladých - V 4
Majitel: Staňková Radka
Rozhodčí: Christian Janes, A

Theodor od Strážců hor
Třída: mladých - VD
Majitel: Novotná Iveta
Rozhodčí: Christian Janes, A

Indi Eliščino království
Třída: mezitída - VD 1
Majitel: Mouka Antonín
Rozhodčí: Christian Janes, A

Indigo Golden Bohemica
Třída: mezitída - absence
Majitel: Mareš Jiří
Rozhodčí: Christian Janes, A

Garp od Klášterních lesů
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: MVDr. Janochová Markéta
Rozhodčí: Christian Janes, A

Gregor Barykův dvůr
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Alexa Pavel
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. Gulliver Eliščino království
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: MVDr. Jiroudková Michaela
Rozhodčí: Christian Janes, A

Quinto od Strážců hor
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Pokorný Jiří
Rozhodčí: Christian Janes, A

ICh. Bedřich Barykův dvůr
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Christian Janes, A

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. Guardian Angel Eliščino království
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Šaštinská Paulína, SK
Rozhodčí: Christian Janes, A

Zorba Wielkopolski Bernardyn
Třída: vítězů - absence
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. Duff z Amádeova dvora
Třída: veteránů - V 1, BOV, Klubový vítěz veterán, BIS veterán
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Christian Janes, A

Diva Carpathian Saint´s
Třída: dorostu - absence
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Christian Janes, A

Haidy Barykův dvůr
Třída: mladých - V 2
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Judith-Molly Eliščino království
Třída: mladých - V 4
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Christian Janes, A

Tika od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
Majitel: Hájková Gabriela
Rozhodčí: Christian Janes, A

Vanesa od Strážců hor
Třída: mladých - VD
Majitel: Bourová Martina
Rozhodčí: Christian Janes, A

Xantia z Dobruské stáje
Třída: mladých - V 3
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Christian Janes, A

Hope von Güttler
Třída: mezitída - V 1, CAC
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Christian Janes, A

Iris Golden Bohemica
Třída: mezitída - V 3
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Christian Janes, A

Legenda z Beskidzkej Krainy
Třída: mezitída - dostatečná
Majitel: Šimková Blanka
Rozhodčí: Christian Janes, A

Zaira vom Baronenschloss
Třída: mezitída - V 2
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Christian Janes, A

JCh. Asmej Fortis Silesia
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Christian Janes, A

Belinda St. Bernard Star
Třída: otevřená - V 4
Majitel: Cvrčková Jitka
Rozhodčí: Christian Janes, A

Etta Golden Bohemica
Třída: otevřená - V
Majitel: Fojtů Oldřich
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. JWW. Chanel Eliščino království
Třída: otevřená - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Christian Janes, A

Chilly Golden Bohemica
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Christian Janes, A

Daphne Shire Meadow (FCI)
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. Evita Golden Bohemica
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Christian Janes, A

JCh. Cheril Eliščino království
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Christian Janes, A

ICh. Eva od Strážců hor
Třída: čestná - V 1
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Christian Janes, A


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Kimmi Eliščino království
Třída: dorostu - neposouzen
Majitel: Kopecký Karel
Rozhodčí: Christian Janes, A

L´Matte od Hodousické louky
Třída: dorostu - VN 2
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Christian Janes, A

Shiraz Rios Saints
Třída: dorostu - VN 1, BIS Puppy
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Christian Janes, A

York z Dobruské stáje
Třída: dorostu - VN 3
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Christian Janes, A

Alfréd ze Skorotického vršku
Třída: mladých - V 3
Majitel: Machuldová Lucie
Rozhodčí: Christian Janes, A

Falco z Lipové pohádky
Třída: mladých - VD
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Christian Janes, A

Freddy z Hostýnských vrchů
Třída: mladých - V
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Christian Janes, A

JCh. Umberto od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, BOJ, Klubový vítěz mladých, BIS Junior
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Uwe od Strážců hor
Třída: mladých - V 4
Majitel: Valentová Eva
Rozhodčí: Christian Janes, A

Viktor od Strážců hor
Třída: mladých - V 2
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Sweet Saint´s Major Point
Třída: mezitřída - absence
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Christian Janes, A

Bohouš od Pramene Labe
Třída: otevřená - VD 2
Majitel: Kodym Pavel
Rozhodčí: Christian Janes, A

JCh. Chriss od Klášterních lesů
Třída: otevřená - V 1
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. EJW. Izzi od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Christian Janes, A

Falling In Love z Valdorfských lesů
Třída: dorostu - absence
Majitel: Pöschlová Miroslava
Rozhodčí: Christian Janes, A

Aida ze Skorotického vršku
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Majitel: Jarošová Zdeňka
Rozhodčí: Christian Janes, A

Idol Gigi od Klášterních lesů
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Christian Janes, A

Isabel od Klášterních lesů
Třída: mladých - V 2
Majitel: Haas František
Rozhodčí: Christian Janes, A

Jane od Hodousické louky
Třída: mladých - VD
Majitel: Novák Miroslav
Rozhodčí: Christian Janes, A

Vally od Strážců hor
Třída: mladých - V 3
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Zoomorf´s Tibi Vilma
Třída: mladých - absence
Majitel: Pöschlová Miroslava
Rozhodčí: Christian Janes, A

Agáta ze Skorotického vršku
Třída: mezitřída - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
Majitel: Fejerová Ivana
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ambra z Kozomínských sadů
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Mgr. Čihák Jaroslav
Rozhodčí: Christian Janes, A

Boemia Port´Ercole
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Christian Janes, A

Hope Eliščino království
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Labáková Kamila
Rozhodčí: Christian Janes, A

Chery od Hodousické louky
Třída: otevřená - VD 3
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Christian Janes, A

Nella od Strážců hor
Třída: otevřená - VD 2
Majitel: Balážová Barbora
Rozhodčí: Christian Janes, A

JCh. JWW. Impéria od Hodousické louky
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. WW. Lola od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Quina od Strážců hor
Třída: veteránů - absence
Majitel: Brichtová Helena
Rozhodčí: Christian Janes, A

Ch. Univers od Strážců hor
Třída: veteránů - V 1, Klubový vítěz veterán, BOV
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Christian Janes, A

Galerie
Klubová výstava Němčice 2022Klubová výstava Němčice 2022Klubová výstava Němčice 2022Klubová výstava Němčice 2022Klubová výstava Němčice 2022
Klubová výstava Němčice 2022Shiraz Rios Saints - VN 1Shiraz Rios Saints - VN 1L´Matte od Hodousické louky - VN 2York z Dobruské stáje - VN 3
JCh. Umberto od Strážců hor - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladýchViktor od Strážců hor - V 2Alfréd ze Skorotického vršku - V 3Uwe od Strážců hor - V 4Freddy z Hostýnkscýh vrhců - V
Chriss od Klášterních lesů - V 1Ch. JEW. Izzi od Strážců hor - V 1, CACAida ze Skorotického vršku - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladýchIsabel od Klášterních lesů - V 2Vally od Strážců hor - V 3
Idol Gigi od Klášterních lesů - VD 4Jane od Hodousické louky - VDAgáta ze Skorotického vršku - V 1, CACAmbra z Kozomínksých sadů - VD 2Hope Eliščino království - V 1, CAC
Nella od Strážců hor - VD 2Chery od Hodousické louky - VD 3Boemia Port´Ercole - VD 4Ch. WW. Lola od Strážců hor - V 1, CACJCh. JWW. Impéria od Hodousické louky - V 2, res. CAC
Ch. Univers od Strážců hor - V 1, Klubový vítěz veteránůHarry Barykův dvůr - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladýchJohn Max Eliščino království - V 2Jonáš od Hodousické louky - V 4Indi Eliščino království - VD 1
Garp od Klášterních lesů - V 1, CACCh. Gulliver Eliščino království - V 2, r.CACQuinto od Strážců hor - V 3Gregor Barykův dvůr - VD 4ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody - V 1, CAC
ICh. EW. Bedřich Barykův dvůr - V 2, res. CACCh. Duff z Amádeova dvora - V 1, Klubový vítěz veteránůTika od strážců hor - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladýchHaidy Barykův dvůr - V 2Xantia z Dobruské stáje - V 3
Judith-Molly Eliščino království - V 4Hope von Güttler - V 1, CACZaira vom Baronenschloss - V 2 JCh. JWW. Chanel Eliščino království - V 1, CACAsmej Fortis Silesia - V 2, res. CAC
Chilly Golden BohemicaBelinda St. Bernard Star - V 4Ch. Daphne Shire Meadow - V 1, CACCheril Eliščino království - V 2, res. CACCh. Evita Golden Bohemica - V 3
ICh. Eva od Strážců hor - V 1Dítě a pesDítě a pesDítě a pesDítě a pes
Dítě a pesDítě a pesDítě a pesDítě a pesSoutěž mladý vystavovatel - I. kategorie
Soutěž mladý vystavovatel - I. kategorieSoutěž mladý vystavovatel - II. kategorieNejkrásnější pár - 1. místoNejkrásnější pár - 2. místoNejkrásnější pár - 3. místo
Nejkrásnější dorost výstavy - Shiraz Rios SaintsKlubový vítěz - Ch. JEW. Izzi od Strážců horKlubový vítěz - Agáta ze Skorotického vrškuKlubový vítěz - ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vodyKlubový vítěz - JCh. JWW. Chanel Eliščino království
BEST OF BREED - Ch. JEW. Izzi od Strážců horBEST OF OPPOSITE SEX - Agáta ze Skorotického vrškuBEST OF JUNIOR - JCh. Umberto od Strážců horBEST OF VETERAN - Ch. Univers od Strážců horBEST OF BREED - ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
BEST OF OPPOSITE SEX - Chanel Eliščino královstvíBETS OF JUNIOR - Tika od Strážců horBETS OF VETERAN - Ch. Duff z Amádeova dvoraJUNIOR BEST IN SHOW - JCh. Umberto od Strážců horBEST IN SHOW - Ch. JEW. Izzi od Strážců hor

ZPĚT