Ch. JCh. Henry vom Theresienhof
Základní informace
Narozen: 29. 6. 2021
Bonitace: 21.4.2023, Němčice
bon. kód: 2F, 3C, 6D, 9F, 11E, 12D, 13D, 14C
Majitel: Rejfková Zuzana
Chovatel: Německo
Otec: Alpine Dream Gregory
Matka: Inka vom Verler Land
Srst: dlouhá
CMKU/SB/4891/-21/21
VDH/BZB/59398
čip: 276095610946374
DKK: A, DKL: 0/0, KVH: 85 cm, DNA profile
Bonitace: 21.4.2023, Němčice
bon. kód: 2F, 3C, 6D, 9F, 11E, 12D, 13D, 14C
Majitel: Rejfková Zuzana
Chovatel: Německo
Otec: Alpine Dream Gregory
Matka: Inka vom Verler Land
Srst: dlouhá
CMKU/SB/4891/-21/21
VDH/BZB/59398
čip: 276095610946374
DKK: A, DKL: 0/0, KVH: 85 cm, DNA profile
Rozšířené informace
Potomstvo: 5 štěňat z 1 vrhu (2 psi a 3 feny)
Pes byl importován z Německa
Výstavní úspěchy
Český Grand šampion
Šampion Rumunska
Český šampion
Český Junior šampion
Vítěz speciální výstavy mladých 2022
4× CAJC, 4× BOJ, CAC, BOS
Výstavy
Výstava | Datum | Třída | Ocenění | Rozhodčí |
---|---|---|---|---|
NVP Brno (Špilberka), CZ | 17. 3. 2024 | vítězů | V 2 | Chovanec Václav, CZ |
DUO CACIB Brno,CZ | 28. 1. 2024 | šampionů | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS | Cepková Renata, CZ |
DUO CACIB Brno,CZ | 27. 1. 2024 | šampionů | V 1, CAC, res.CACIB | Ištván Orčik, RS |
NVP Brno, CZ | 7. 1. 2024 | vítězů | V 1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS | Ing.Bc. Edita Heitel, CZ |
3x MVP Praha | 10. 12. 2023 | otevřená | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS | Lazič Sunčica, SRB |
3x MVP Praha | 9. 12. 2023 | otevřená | V 1, CAC, res.CACIB | Kinsella Stephen, IRL |
NVP Brno (Vánočka) | 3. 12. 2023 | vítězů | V 1 | Frank Karel, CZ |
MVP České Budějovice | 8. 10. 2023 | šampionů | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB | Václavík Miroslav, CZ |
KLUBOVÁ VÝSTAVA Žamberk | 24. 9. 2023 | otevřená | VD 3 | Alenka Černe Sedej, SLO |
IX. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA Žamberk | 23. 9. 2023 | otevřená | V 1, CAC | Kevin Young, ZA |
MVP Klatovy | 17. 9. 2023 | šampionů | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS | Kukla Ladislav, CZ |
MVP Olomouc | 10. 9. 2023 | šampionů | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB | Dolejšová Olga, CZ |
MVP Mladá Boleslav, CZ | 20. 8. 2023 | šampionů | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB | Fairaislová Lenka, CZ |
NVP Mladá Boleslav | 16. 7. 2023 | vítězů | V 1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB | Havelka Tibor, SK |
NVP Klatovy | 2. 7. 2023 | vítězů | V 1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS | Jandová Jiřina, CZ |
MVP Brno | 25. 6. 2023 | šampionů | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB | Czaba Denk, HU |
MVP Litoměřice | 28. 5. 2023 | otevřená | V 1, CAC, res.CACIB | Kučerová Martina, CZ |
3x MVP Timisoara, RO | 14. 5. 2023 | mezitída | V 1 | Joäo Vasco Pocas, PT |
3x MVP Timisoara, RO | 13. 5. 2023 | mezitída | V 1, CAC, CACIB, BOB | Papp Vasile-Carol, RO |
NVP Timisoara, RO | 13. 5. 2023 | mezitída | V 1, CAC, BOB | Marian Draganescu, RO |
3x MVP Timisoara, RO | 12. 5. 2023 | mezitída | V 1, CAC, res.CACIB | Gonzalbo Lorencová Maite, ES |
KLUBOVÁ VÝSTAVA Němčice u Kolína | 22. 4. 2023 | mezitída | V 2, res.CAC | Kimmo Mustonen, FIN |
MVP České Budějovice | 16. 4. 2023 | mezitída | V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS | Havelka Tibor, SK |
NVP Brno (Špilberka) | 9. 4. 2023 | mezitída | V 1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS | Staviarská Viera, SK |
NVP Brno, CZ | 8. 1. 2023 | otevřená | V 1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS | Karban Antonín, CZ |
NVP Brno (Třicítka ČMKU), CZ | 4. 12. 2022 | otevřená | V 1, CAC | Jandová Jiřina, CZ |
KLUBOVÁ VÝSTAVA Žamberk | 25. 9. 2022 | mladých | V 1, CAJC, BOJ | Uschi Eisner, A |
VIII. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA Žamberk | 24. 9. 2022 | mladých | V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ | Ricardo Silva, PT |
NVP Olomouc, CZ | 4. 9. 2022 | mladých | V 1, CAJC, BOJ, BOS | Vondrouš Otakar, CZ |
3x MVP Praha Expo Dog, CZ | 6. 8. 2022 | mladých | VD 2 | Plundra Milan, CZ |
3x MVP Praha Expo Dog, CZ | 5. 8. 2022 | mladých | VD 1 | Güllix Willi, DE |
NVP Mladá Boleslav, CZ | 17. 7. 2022 | mladých | V 2 | Kučerová Martina, CZ |
NVP Klatovy, CZ | 3. 7. 2022 | mladých | VD 2 | Janda Jiří, CZ |
MVP Brno, CZ | 26. 6. 2022 | mladých | V 2 | Havelka Tibor, SK |
MVP Litoměřice, CZ | 22. 5. 2022 | mladých | VD 1 | Cepková Renata, CZ |
KLUBOVÁ VÝSTAVA Němčice | 21. 5. 2022 | mladých | V | Christian Janes, A |
NVP Ostrava, CZ (Brno) | 10. 4. 2022 | mladých | V 1, CAJC, BOJ | Chmiel Boguslav, PL |
MVP České Budějovice, CZ | 3. 4. 2022 | mladých | V 3 | Lenka Fairaislová, CZ |
DUO CACIB Brno, CZ | 6. 2. 2022 | dorostu | VN 1 | Jelínková Hrdličková Edita, CZ |
DUO CACIB Brno, CZ | 5. 2. 2022 | dorostu | VN 1 | Karban Antonín, CZ |
Rodokmen
Alpine Dream Gregory | Saint Caterva Altilis | Idelix von der Alten See | Gill von der Alten See |
Bonie vom Domfelsen | |||
Isabel vom Messelstein | O-Helio vom Hellenstein | ||
Greta vom Messelstein | |||
Alpine Dream Arcona | Boss Happines | Walking On Sunshine v.h. Borgerbos | |
Garsija Aleko | |||
Calypso del Piccolo Paradiso | Dado du Chateau Robert | ||
Rose del Piccolo Paradiso | |||
Inka vom Verler Land | Aaron von der Semswiese | Coco v. Gnod | Shorty Amadeus v.d Roja Horst |
Wilma v. Gnod | |||
Aida vom Verler See | Daalook du Val du Morakopf | ||
Moreen vom Verler See | |||
Denise vom Verler See | Quando von der Stadt Des Pferdes | Graziano Da Salacina | |
Oktavia von der Stadt Des Pferdes | |||
Xindi vom Verler See | Mauro vom Wingert | ||
Wera vom Wingert |
Potomci
Galerie
×