VIII. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA Žamberk

Výsledky

VIII. Speciální výstava svatobernardských psů / 8th St. Bernard dog Specialty show
datum / date: 24.09.2022
rozhodčí / judge: Ricardo Silva, PT

katalog: 71 bernardýnů (38 krátkosrstých a 33 dlouhosrstých)

ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

Nejlepší pár

1. místo – Henry vom Theresienhof + JCh. Cheril Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Rejfková Zuzana
2. místo – Sezar Carpathian Saint´s + Tequilla Carpathian Saint´s
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Kachmar Natalia, UA
3. místo – Draco Shire Meadow + Destiny Shire Meadow
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Hryniewiecka Jolanta, PL

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo – Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva


Datum: 24. 9. 2022

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Albert od Strážců hor
Třída: dorostu - N 1
Majitel: Dunka Stanislav
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Falcon Wielkopolski Bernardyn
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Henry vom Theresienhof
Třída: mladých - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Hocky Barykův dvůr
Třída: mladých - V 2
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

X-Tof od Strážců hor
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Ing. Arch. Škvařilová Marie
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Habbyz Amádeova dvora
Třída: mezitída - absence
Majitel: Car Jiří
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Indigo Golden Bohemica
Třída: mezitída - absence
Majitel: Mareš Jiří
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Jonáš od Hodousické louky
Třída: mezitída - V 1, CAC
Majitel: Staňková Radka
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Theodor od Strážců hor
Třída: mezitída - VD 2
Majitel: Novotná Iveta
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Always Friends Ukkie-Dino
Třída: otevřená - VD 2
Majitel: Renes H. + Renes E.B.A., NL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Gulliver Eliščino království
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: MVDr. Jiroudková Michaela
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Guardian Angel Eliščino království
Třída: vítězů - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
Majitel: Šaštinská Paulína, SK
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Sezar Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Astrid Březský ráj
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Kýrová Monika
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Bina od Strážců hor
Třída: štěňat - VN 1
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Sen Far Galateya
Třída: dorostu - VN 1, BIS dorost
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Fanka z Hostýnských vrchů
Třída: mladých - VD
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Johanka Eliščino království
Třída: mladých - V 3
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Judith-Molly Eliščino království
Třída: mladých - V 4
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Twix od Mikija
Třída: mladých - V
Majitel: Renes H. + Renes E.B.A., NL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Vanesa od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOS
Majitel: Bourová Martina
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Xantia z Dobruské stáje
Třída: mladých - V 2
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Hope von Güttler
Třída: mezitída - V 1, CAC
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Venus Alsani Giants
Třída: mezitída - V 3
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Tika od Strážců hor
Třída: mezitída - V 2, res.CAC
Majitel: Hájková Gabriela
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Cheril Eliščino království
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Una z Dobruské stáje
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Žáčková Zdenka
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Wiky od Strážců hor
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Kindlová Jana
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. JWW. Chanel Eliščino království
Třída: vítězů - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Chantal od Hodousické louky
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Tequilla Carpathian Saint´s
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Gosia Sweet Heart Eliščino království
Třída: čestná - V 1
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Hollywood Hurricane Wielkopolski Bernardyn
Třída: dorostu - VN 2
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Zambi od Strážců hor
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Varcholová Jaroslava
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Freddy z Hostýnských vrchů
Třída: mladých - V 3
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Kimmi Eliščino království
Třída: mladých - VD
Majitel: Kopecký Karel
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

L´Matte od Hodousické louky
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Viktor od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ, BIS Junior
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

York z Dobruské stáje
Třída: mladých - V 2
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Falco z Lipové pohádky
Třída: mezitřída - V 2, res.CAC
Majitel: Krátká Daniela
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Umberto od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Bohouš od Pramene Labe
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Kodym Pavel
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Draco Shire Meadow
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Hryniewiecka Jolanta, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Marlow vom Wertachtal
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Uwe od Strážců hor
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Valentová Eva
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Chriss od Klášterních lesů
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Sweet Saint´s Major Point
Třída: vítězů - V 2, res.CAC
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Cache Retreat Power Ball
Třída: veteránů - absence
Majitel: Kubacha Magdalena, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. EJW. Izzi od Strážců hor
Třída: čestná - V 1
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Aylin od Žulových skal
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Bella od Strážců hor
Třída: štěňat - VN 1, BIS štěně
Majitel: Hájková Martina
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Zuzka od Strážců hor
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Idol Gigi od Klášterních lesů
Třída: mladých - absence
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Isabel od Klášterních lesů
Třída: mladých - V 2
Majitel: Haas František
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Jessie od Hodousické louky
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Holoubek a Pravnuci s.r.o.
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Xola od Strážců hor
Třída: mladých - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Yrra z Dobruské stáje
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Polák Jiří
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. Vally od Strážců hor
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Bendl Jan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Zabava Carpathian Saint´s
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Kachmar Natalia, UA
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Agáta ze Skorotického vršku
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Fejerová Ivana
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Bea z Valdorfských lesů
Třída: otevřená - VD
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Destiny Shire Meadow
Třída: otevřená - V 2, res.CAC
Majitel: Hryniewiecka Jolanta, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Chery od Hodousické louky
Třída: otevřená - V
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

JCh. JWW. Impéria od Hodousické louky
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Nella od Strážců hor
Třída: otevřená - VD
Majitel: Balážová Barbora
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Rihanna Alsani Giants
Třída: otevřená - V
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Uschi od Strážců hor
Třída: otevřená - V 4
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

ICh. WW. Lola od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Ch. Univers od Strážců hor
Třída: veteránů - V 1, Vítěz speciální výstavy veterán, BOV, BIS veterán
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Key To Succes Alsani Giant´s
Třída: čestná - V 1
Majitel: Krowinska Nina, PL
Rozhodčí: Ricardo Silva, PT

Galerie
Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022
Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022
Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022
Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Speciální výstava Žamberk 2022Hollywood Hurricane Wielkopolski Bernardyn
Hollywood Hurricane Wielkopolski BernardynHollywood Hurricane Wielkopolski Bernardyn - VN 2Speciální výstava Žamberk 2022JCh. Viktor od Strážců hor - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
York z Dobruské stáje - V 2Freddy z Hostýnských vrchů - V 3L´Matte od Hodousické louky - VD 4JCh. Umberto od Strážců hor JCh. Umberto od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
Falco z Lipové pohádky - V 2, res.CACMarlow vom WertachtalDraco Shire MeadowUwe od Strážců horMarlow vom Wertachtal
Uwe od Strážců hor - V 1, CACMarlow vom Wertachtal - V 2, res.CACBohouš od Pramene Labe - V 3Draco Shire Meadow - VD 4JCh. Chriss od Klášterních lesů - V 1, CAC
Ch. Sweet Saint´s Major Point - V 2, res. CACCh. JEW. Izzi od Strážců hor - V 1Bella od Strážců horBella od Strážců hor - VN 1Aylin od Žulových skal - VN 2
Zuzka od Strážců hor - VN 1Xola od Strážců horXola od Strážců hor V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladýchIsabel od Klášterních lesů - V 2Jessie od Hodousické louky - VD 3
Yrra z Dobruské stáje - VD 4JCh. Vally od Strážců hor - V 1, CACJCh. Agáta ze Skorotického vršku - V 1, CACDestiny Shire Meadow - V 2, res.CACJCh. JWW. Impéria od Hodousické louky - V 3
Uschi od Strážců hor - V 4Uschi od Strážců horICh. WW. Lola od Strážců horICh. WW. Lola od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavyCh. Univers od Strážců hor
Ch. Univers od Strážců hor - V 1, Vítěz speciální výstavy veteránCh. Key To Succes Alsani Giants - V 1Albert od Strážců hor - N 1Henry vom TheresienhofX-Tof od Strážců hor
X-Tof od Strážců hor - VD 4Henry vom Theresienhof - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladýchHocky Barykův dvůr - V 2Falco Wielkopolski Bernardyn - VD 3JCh. Theodor od Strážců hor - VD 2
Ch. Gulliver Eliščino království - V 1, CACJCh. Always Friends Ukkie-Dino - VD 2
Ch. Guardian Angel Eliščino království - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavyCh. Sezar Carpathian Saint´s - V 2, res.CACICh. Fridolín ze Statku od Dobré vodyBina od Strážců hor - VN 1Astrid Břežský ráj - VN 2
Sen Far Galateya - VN 1Vanesa od Strážců hor - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladýchXantia z Dobruské stáje - V 2Johanka Eliščino království - V 3Judith-Molly Eliščino království - V 4
Twix od Mikija - VJCh. Cheril Eliščino království - V 1, CACJCh. Tika od Strážců hor - V 2, res.CACVenus Alsani Giants - V 3JCh. Cheril Eliščino království - V 1, CAC
Wiky od Strážců hor - V 2, res.CACUna z Dobruské stáje - V 3Ch. Chanel Eliščino království - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy Ch. Tequilla Carpathian Saint´s - V 2, res.CACCh. Chantal od Hodousické louky - V 3
Ch. Gosia Sweet Heart Eliščino království - V 1Ditě a pesDitě a pesDítě a pesDitě a pes
Mladý vystavovatel 9-13 letMladý vystavovatel 13-17 letHenry vom Theresienhof + JCh. Cheril Eliščino království - 1. místo Nejlepším párSezar Carpathian Saint´s + Tequilla Carpathian Saint´s - 2. místo Nejlepší párDraco Shire Meadow + Destiny Shire Meadow - 3. místo Nejlepší pár
Eliščino království - 1. místo Nejlepší chovatelská skupinaBella od Strážců hor - VN 1, BIS štěněSen Far Galateya - VN 1, BIS dorostJCh. Umberto od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavyICh. WW. Lola od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
Ch. Guardian Angel Eliščino království - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavyCh. Chanel Eliščino království - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavyJCh. Umberto od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOBICh. WW. Lola od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOSJCh. Viktor od Strážců hor - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ
Ch. Univers od Strážců hor - V 1, Vítěz speciální výstavy veterán, BOVCh. Guardian Angel Eliščino království - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB Vanesa od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOSHenry vom Theresienhof - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJCh. Univers od Strážců hor - V 1, Vítěz speciální výstavy veterán, BOV, BIS veterán
JCh. Viktor od Strážců hor - V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ, Junior BISSpeciální výstava Žamberk 2022JCh. Umberto od Strážců hor - V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BISSpeciální výstava Žamberk 2022

ZPĚT