KLUBOVÁ VÝSTAVA Němčice, CZ

Výsledky

Klubová výstava Němčice, CZ
datum: 15.5.2021
rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

dlouhosrstí: 25 (9 psů, 16 fen)
krátkosrstí: 24 (6 psů, 18 fen)

autor fotografií: Jan Bendl


Datum: 15. 5. 2021

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

Indigo Golden Bohemica
Třída: dorostu - N 1
Majitel: Mareš Jiří
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Gregor Barykův dvůr
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Majitel: Alexa Pavel
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Gulliver Eliščino království
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Jiroudková Michaela, MVDr.
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

JCh. Erwin ze Statku od Dobré vody
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Richterová Vladimíra
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Garp od Klášterních lesů
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Janochová Markéta, MVDr.
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

ICh. Bedřich Barykův dvůr
Třída: vítězů - V 2, r.CAC
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

ICh. Fridolín ze Statku od Dobré vody
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
Majitel: Nováková Gabriela
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ch. Yankee Wielkopolski Bernardyn
Třída: vítězů - V 3
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

ICh. Amigo z Hostýnských vrchů
Třída: veteránů - V 1, Veterán klubový vítěz, BOV, BIS veterán
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Zaira vom Baronenschloss
Třída: dorostu - VN 1, BIS dorost
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Asmej Fortis Silesia
Třída: mladých - VD 2
Majitel: Brunclíková Renata
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Goldie Barykův dvůr
Třída: mladých - VD 4
Majitel: Kwiczala Robert
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Chanel Eliščino království
Třída: mladých - V 1, CAJC, KLubový vítěz mladých, BOJ, BOS, BIS Junior
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Cheril Eliščino království
Třída: mladých - VD 3
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Chilly Golden Bohemica
Třída: mladých - absence
Majitel: Smejkal David
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Polly od Strážců hor
Třída: mladých - odstoupila
Majitel: Kazík Petr
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Daphne Shire Meadow (FCI)
Třída: mezitřída - VD 2
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ch. Chantal od Hodousické louky
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Bella od Pramene Labe
Třída: otevřená - VD
Majitel: Ing. Stoklasa Rostislav
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Etta Golden Bohemica
Třída: otevřená - VD
Majitel: Fojtů Oldřich
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Evita Golden Bohemica
Třída: otevřená - V 4
Majitel: Mikula Petr
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Fanny Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Fate Barykův dvůr
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Klusová Simona
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Gosia Sweet Heart Eliščino království
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

ICh. Eva od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz
Majitel: Vávrová Iva
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

Vegas z Dobruské stáje
Třída: dorostu - VN 1
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Chriss od Klášterních lesů
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Oxford od Strážců hor
Třída: mladých - VD 2
Majitel: Slováček Petr
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Collin z Valdorfských lesů
Třída: otevřená - V 1, CAC
Majitel: Pöschlová Miroslava
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Columbo z Valdorfských lesů
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Pöschlová Miroslava
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ch. EJW. Izzi od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Majitel: Havlíček Zdeněk
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Agáta ze Skorotického vršku
Třída: štěňat - VN 2
Majitel: Fejerová Ivana
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Aida ze Skorotického vršku
Třída: štěňat - VN 1, BIS štěně
Majitel: Jarošová Zdeňka
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ella z Hostýnských vrchů
Třída: mladých - V 4
Majitel: Lískovec Jan
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Hope Eliščino království
Třída: mladých - V 2
Majitel: Labáková Kamila
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Impéria od Hodousické louky
Třída: mladých - V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BOS
Majitel: Rejfková Zuzana
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Iris od Hodousické louky
Třída: mladých - V
Majitel: Zsigová Markéta
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Rhea od Strážců hor
Třída: mladých - V 3
Majitel: Sedlářová Ivana
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Charlie od Hodousické louky
Třída: mezitřída - V 2, r.CAC
Majitel: Zsigová Markéta
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Chery od Hodousické louky
Třída: mezitřída - V 1, CAC
Majitel: Králová Lucie
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ch. Alpine Dream Gloria
Třída: otevřená - V 3
Majitel: Zsigová Markéta
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Boemia Port´Ercole
Třída: otevřená - VD 4
Majitel: Honzová Romana
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ch. Cami z Valdorfských lesů
Třída: otevřená - V 1, CAC, Klubový vítěz
Majitel: Dobruská Jitka
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Dastyna z Hostýnských vrchů
Třída: otevřená - absence
Majitel: Dohnalová Kateřina
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Eliška Barykův dvůr
Třída: otevřená - VD
Majitel: Čihák Jan
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Nella od Strážců hor
Třída: otevřená - V 2, r.CAC
Majitel: Balážová Barbora
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Dorotka z Hostýnských vrchů
Třída: vítězů - absence
Majitel: Gerych Josef
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ch. Lola od Strážců hor
Třída: vítězů - V 1, CAC
Majitel: Plundra Milan
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Ch. Univers od Strážců hor
Třída: čestná - V 1
Majitel: Palička Jan
Rozhodčí: Jandová Jiřina, CZ

Galerie
Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021
Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021
Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021
Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021Klubová výstava Němčice 2021VEGAS Z DOBRUSKÉ STÁJE - VN 1OXFORD OD STRÁŽCŮ HOR - VD 2
OXFORD OD STRÁŽCŮ HOR - VD 2CHRISS OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - V1, CJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHCHRISS OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - V1, CJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHOXFORD OD STRÁŽCŮ HOR - VD 2COLLIN Z VALDORFSKÝCH LESŮ - V1, CAC
COLLIN Z VALDORFSKÝCH LESŮ - V1, CACCOLUMBO Z VALDORFSKÝCH LESŮ - V2, R.CACCH. EJW. IZZI OD STRÁŽCŮ HOR - V1 ,  CACCH. EJW. IZZI OD STRÁŽCŮ HOR  - V1, CACAGÁTA A AIDA ZE SKOROTICVKÉHO VRŠKU
AIDA ZE SKOROTICVKÉHO VRŠKU - VN 1AGÁTA ZE SKOROTICVKÉHO VRŠKU - VN 2IMPÉRIA OD HODOUSICKÉ LOUKY - V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHHOPE ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 2RHEA OD STRÁŽCŮ HOR - V 3
CHERY OD HODOUSICKÉ LOUKY - V1, CACCHARLIE OD HODOUSICKÉ LOUKY - V2, R.CACCAMI Z VALDORFSKÝCH LESŮ - V 1, CACNELLA OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CACALPINE DREAM GLORIA - V 3
BOEMIA PORT´ERCOLE - VD 4JCH. LOLA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACJCH. LOLA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACCH. UNIVERS OD STRÁŽCŮ HOR - V 1INDIGO GOLDEN BOHEMICA - N 1
GREGOR BARYKŮV DVŮR - V 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHGULLIVER ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CACJCH. ERWIN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - V 1, CACGARP OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - V 2, R.CACICH. FRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - V 1, CAC
ICH. EW. BEDŘICH BARYKŮV DVŮR - V 2, R.CACYANKEE WIELKOPOLKSI BERNARDYN - V 3YANKEE WIELKOPOLKSI BERNARDYN - V 3ICH. AMIGO Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - V 1ZAIRA VOM BARONENSCHLOSS - VN 1
CHANEL ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHPOLLY OD STRÁŽCŮ HOR - ODSTOUPILACHANEL ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ  - KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHAsmej Fortis Silesia - VD 2Cheril Eliščino království - VD 3
Goldie Barykův dvůr - VD 4KLUBOVÁ VÝSTAVA NĚMČICE 2021Chantal od Hodousické louky - V 1, CACDaphne Shire Meadow (FCI) - VD 2Gosia Sweet Heart Eliščino království - V1, CAC
Fanny Barykův dvůr - V 2,, R.CACFate Barykův dvůr - V 3Evita Golden Bohemica - V 4ICh. Eva od Strážců hor - V 1, CACDÍTĚ A PES - ZUZANKA JIROUDKOVÁ
DÍTĚ A PES - ANIČKA PLUNDROVÁDÍTĚ A PES - ANIČKA PLUNDROVÁMLADÝ VYSTAVOVATEL - SÁRA DVOŘÁKOVÁMLADÝ VYSTAVOVATEL - SÁRA DVOŘÁKOVÁMLADÝ VYSTAVOVATEL - FRANTIŠEK ZSIGA
AIDA ZE SKOROTICKÉHO VRŠKU - NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚZAIRA VOM BARONENSCHLOSS - NEJLEPŠÍ DOROSTCH. EJW. IZZI OD STRÁŽCŮ HOR  - KLUBOVÝ VÍTĚZCAMI Z VALDORFSKÝCH LESŮ - KLUBOVÝ VÍTĚZICH. FRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - KLUBOVÝ VÍTĚZ
ICH. EVA OD STRÁŽCŮ HOR - KLUBOVÝ VÍTĚZCH. EJW. IZZI OD STRÁŽCŮ HOR - BOBIMPÉRIA OD HODOUSICKÉ LOUKY - BOJ, BOSIMPÉRIA OD HODOUSICKÉ LOUKY - BOJ, BOSICH. AMIGO Z HOSTÝNKSÝCH VRCHŮ - BOV
CHANEL ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ  - BOJ, BOSCHANEL ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - JUNIOR BEST IN SHOWICH. AMIGO Z HOSTÝNKSÝCH VRCHŮ - VETERAN BEST IN SHOWICH. FRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - BEST IN SHOWKlubová výstava Němčice 2021

ZPĚT