BERNARDYNKLUB.CZ

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

Výsledky

Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk
datum: 10.9.2016
rozhodčí: Vondrouš Otakar, CZ

krátkosrstí: 27 (9 psů, 18 fen)
dlouhosrstí: 28 (12 psů, 16 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Zlatko od Strážců hor – VN 1, BIS štěně
m.: Plundra Milan + Svatoš Václav

pes tř. mladých
Alpine Dream Belfort – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ, BOB
m.: Plundra Milan
Artur od Fidlova kopce – V 2
m.: Kašík Libor

pes mezitřída
Venda od Strážců hor – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
m.: Mašlejová Libuše
William od Strážců hor – absence
m.: Šulc Ladislav

pes tř. otevřená
Abelardus Kelčský vrch – VD 2
m.: Laubr David
Union od Strážců hor – V1, CAC
m.: Hlinková Bohuslava

pes tř. vítězů
Ch. Czarek Dar Swietego Bernarda – V 1, CAC
pozn.: splnil podmínky pro udělení titulu Grand šampion ČR
m.: Dobruská Jitka

pes tř. čestná
ICh. Iwan od Strážců hor – V 1
m.: Honzová Romana

fena tř. dorostu
Bella z Hostýnských vrchů – VN 2
m.: Cihlářová Kateřina
Bianca Belfloor Jubobelco´s Hoeve – VN 3
m.: Käär Janne (EST)
Tyronica Roses For Daja – VN 1, BIS dorost
m.: Krek Jana (SLO)

fena tř. mladých
Isabel od Natálky – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
m.: Gerych Josef
Xara od Strážců hor – V 3
m.: Podstata Josef
Xena od Strážců hor – V 2
m.: Rupert Kulmer (A)

fena mezitřída
JCh. Emily od Klášterních lesů – V 1, CAC
m.: Havlíček Zdeněk

fena tř. otevřená
Aja z Hostýnských vrchů – V 2, res.CAC
m.: Boháč Filip
Angie of Malsway Saints – V 1, CAC
m.: Křístková Lucie, Ing.
Anne Queen z Derže – V
m.: Románková Simona
Dorotka Eliščino království – V 4
m.: Carlsen Betina (DK)
Ch. Univers od Strážců hor – V 3
m.: Palička Jan

fena tř. vítězů
Ch. Anne-Marie of Malsway Saints – V 2, res.CAC
m.: Gerych Josef
Ch. Mountbarry Bernadette – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
m.: Käär Janne (EST)
Ch. Peggy od Strážců hor – absence
m.: Čihák Jan

fena tř. veteránů
Ch. Bára z Férova dvora – V 3
m.: Kružíková Michaela, MVDr.
Ch. Daja Bina´s Joy od Strážců hor – V 1, BOV, BOS
m.: Krek Jana (SLO)
ICh. Dixie od Strážců hor – V 2
m.: Dobruská Jitka


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. dorostu
Bojar Barykův dvůr – N 1
m.: Čihák Jan

pes tř. mladých
Cimbál ze Statku od Dobré vody – VD
m.: Richterová Vladimíra
Diego von Güttler – V 3
m.: Krátká Daniela
Irwin od Natálky – V 2
m.: Skřontová Marie
Lumelaviin Brilliant Kind of Heart – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ, BOB, BIS Junior, BIS
m.: Külli Trauser (EST)
Quest z Dobruské stáje – VD 4
m.: Poláchová Radka

pes mezitřída
Alpine Dream Aston Artua – V 1, CAC
m.: Plundra Milan + Djomins Andrejs

pes tř. otevřená
Ch. Celasko Eliščino království – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
m.: Carlsen Betina (DK)
Fredy z Amádeova dvora – VD 2
m.: Šobr Martin

pes tř. vítězů
Ch. Bojar Eliščino království – V 2, res.CAC
m.: Čihák Jan
ICh. Joker od Strážců hor – V 3
m.: Chlup Karel
Ch. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC
pozn.: splnil podmínky pro udělení titulu Grand šampion ČR
m.: Dobruská Jitka

fena tř. dorostu
Bonnie Barykův dvůr – N 3
m.: Sgreccia Costantino
Cora Barykův dvůr – N 1
m.: Čihák Jan
Francesca od Klášterních lesů – N 2
m.: Rainerová Jaroslava
Frederica od Klášterních lesů – N 4
m.: Prokopová Karolína

fena tř. mladých
Allie z Maninské zahrady – V 2
m.: Masojídková Jitka, MUDr.
Lumelaviin Brilliant Love Princess – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
m.: Külli Trauser (EST)

fena mezitřída
Agáta Barykův dvůr – V 1, CAC
m.: Čihák Jan
Barbarossa ze Statku od Dobré vody – VD 2
m.: Oláh Ladfislav

fena tř. otevřená
Alana – V 1, CAC
m.: Carlsen Betina (DK)
Cherry z Kamenné kolonie – V 4
m.: Dvořáková Hana
Ch. Quera od Strážců hor – V 3
m.: Čihák Jan
Ch. Susan od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Vávrová Iva

fena tř. vítězů
Ch. Agáta Eliščino království – V 2, res.CAC
m.: Hubina Michal
Ch. Anežka Eliščino království – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Krátká Daniela

fena tř. veteránů
ICh. Diggy od Strážců hor – V 1, BOV, BIS veterán
m.: Havlíček Zdeněk

fena tř. čestná
ICh. Great Agáta od Strážců hor – V 1
m.: Vávrová Iva


NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR
Lumelaviin Brilliant King Of Heart + Lumelaviin Brilliant Love Proncess – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Trauser Külli (EST)

Diego vom Güttler + Anežka Eliščino království – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

Bojar Eliščino království + Quera od Strážců hor – 3. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA
Eliščino království – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva

Galerie

II. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016II. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016II. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016II. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016
II. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016II. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016II. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016ZLATKO OD STRÁŽCŮ HOR - VN 1
ALPINE DREAM BELFORT - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCHARTUR OD FIDLOVA KOPCE - V 2VENDA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACUNION OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAC
ABELARDUS KELČSKÝ VRCH - VD 2CZAREK DAR ŚWIETEGO BERNARDA - V 1, CACIWAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 1TYRONICA ROSES FOR DAJA - VN 1
BELLA Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ  - VN 2BIANCA BELFLOOR JUBOBELCO´S HOEVE - VP 3ISABEL OD NATÁLKY - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCHXENA OD STRÁŽCŮ HOR - V 2
XARA OD STRÁŽCŮ HOR  - V 3EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - V 1, CACANGIE OF MALSWAY SAINTS - V 1, CACAJA Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - V 2, R.CAC
UNIVERS OD STRÁŽCŮ HOR - V 3DOROTKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 4MOUNTBARRY BERNARDETTE - V 1, CACANNE-MARIE OF MALSWAY SAINTS - V 1, CAC
DAJA BINA´S JOY OD STRÁŽCŮ HOR - V 1BOJAR BARYKŮV DVŮR - N 1LUMELAVIIN BRILIANT KIND OF HEART - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCHIRWIN OD NATÁLKY - V 2
DIEGO VON GÜTTLER - V 3QUEST Z DOBRUSKÉ STÁJE - VD 4ALPINE DREAM ASTON ARTUA - V 1, CACCELASKO ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAC
FREDY Z AMÁDEOVA DVORA - VD 2PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 1, CACBOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 2, R.CACCORA BARYKŮV DVŮR - N 1
FRANCESCA OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - N2 + BONNIE BARYKŮV DVŮR - N3LUMELAVIIN BRILIANT LOVE PRINCESS - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCHAGÁTA BARYKŮV DVŮR - V 1, CACBARBAROSSA ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VD 2
ALANA - V 1, CACSUSAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CAC + QUERA OD STRÁŽCŮ HOR - V 3ANEŽKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CACAGÁTA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 2, R.CAC
DIGGY OD STRÁŽCŮ HOR - V 1GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1NEJLEPŠÍ MLADÁ VYSTAVOVATELKA - MONIKA HAVLÍČKOVÁNEJLEPŠÍ MLADÝ VYSTAVOVATEL - MATĚJ HAJNALA
NEJLEPŠÍ PÁR 1. MÍSTONEJLEPŠÍ PÁR 3. MÍSTONEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA - ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍBIS ŠTĚNĚ - ZLATKO OD STRÁŽCŮ HOR
BIS DOROST - TYRONICA ROSES FOR DAJAVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH + BEST OF JUNIOR - ALPINE DREAM BELFORTVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH - ISABEL OD NATÁLKYVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAY MLADÝCH + BEST OF JUNIOR - LUMELAVIIN BRILIANT KIND OF HEART
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH LUMELAVIIN BRILIANT LOVE PRINCESSVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY - VENDA OD STRÁŽCŮ HORVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY - MOUNTBARRY BERNADETTTEVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY - CELASKO ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY - ANEŽKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍBEST OF VETERAN - DAJA BINA´S JOY OD STRÁŽCŮ HORBEST OF VETERAN + BIS VETERAN - DIGGY OD STRÁŽCŮ HORBEST OF BREED - ALPINE DREAM BELFORT
BEST OF BREED - LUMELAVIIN BRILIANT KIND OF HEARTBEST IN SHOW + BEST IN SHOU JUNIOR - LUMELAVIIN BRILIANT KIND OF HEARTII. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2016

zpět

přihlásit