BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů Mladá Boleslav

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů Mladá Boleslav
datum: 19.3.2016
rozhodčí: Plundra Milan, CZ

dlouhosrstí: 33 (15 psů, 18 fen)
krátkosrstí: 33 (12 psů, 21 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. mladých
Boss ze Statku od Dobré vody – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
m.: Brunclíková Renata
Braien ze Statku od Dobré vody – vyloučen
m.: Mareš Jiří
Cimbál ze Statku od Dobré vody – nedostavil se
m.: Richteroová Vladimíra
Diego von Güttler – V 2
m.: Krátká Daniela

pes mezitřída
Fík z Amádeova dvora – V 2, res.CAC
m.: Bojčovský Dragi
Ch. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC
m.: Dobruská Jitka

pes tř. otevřená
Andy z Údolí Žejbra – VD 4
m.: Schovánková Kateřina
Ch. Carlos od Klášterních lesů – V 2, res. CAC
m.: Havlíček Zdeněk
Celasko Eliščino království – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
m.: Carlsen Betina, DK
Oliver z Dobruské stáje – V 3
m.: Prokeš Petr
Winn vom Baronenschloss – VD
m.: Moeawiec Mariusz, PL

pes tř. vítězů
Ch. Bojar Eliščino království – V 1, CAC
m.: Čihák Jan
Ch. Island od Strážců hor – V 2, res. CAC
m.: Škvařil Robert
Ch. Nicolas od Strážců hor – nedostavil se
m.: Naxerová Kristýna

pes tř. veteránů
Ch. Gregor z Dobruské stáje – V 1
m.: Nováková Gabriela

fena tř. dorostu
Allie z Maninské zahrady – N 1
m.: Masojídková Jitka

fena tř. mladých
Agáta Barykův dvůr – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BIS Junior
m.: Čihák Jan
Cathrine ze Statku od Dobré vody – VD 2
m.: Mgr. Bc. Zeman Zdeněk
Vera od Strážců hor – nedostavila se
m.: MVDr. Matušovský Mikuláš, SK

fena mezitřída
Alana – VD 1
m.: Carlsen Betina, DK
Fatima z Amádeova dvora – VD 4
m.: Maršánová Marta
Felina z Amádeova dvora – VD 2
m.: Friedrich Jiří
Princezna z Dobruské stáje – VD 3
m.: Hanusová Ivana

fena tř. otevřená
Asajka ze Statku od Dobré vody – VD 4
m.: Škarek Ladislav
Cleopatra Eliščino království – V 1, CAC
m.: Cinková Kateřina
Hera Mańkowa Zagroda – V 2, res.CAC
m.: Morawiec Mariusz, PL
Queen of Bohemica od Strážců hor – V 3
m.:Smejkal David

fena tř. vítězů
Ch. Agáta Eliščino království – V 2, res. CAC
m.: Hubina Michal
Ch. Anežka Eliščino království – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
m.: Krátká Daniela
Ch. Susan od Strážců hor – V 3
m.: Vávrová Iva

fena tř. veteránů
ICh. Diggy od Strážců hor – V 1, BOV
m.: Havlíček Zdeněk

fena tř. čestná
ICh. Great Agáta od Strážců hor – V 1
m.: Vávrová Iva
Ch. Hanah od Strážců hor – V 2
m.: Kancír Roman


SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. dorostu
Erri Eliščino království – N 1
m.: Carlsen Betina, DK

pes tř. mladých
Artur od Fidlova kopce – V 2
m.: Kašík Libor
Venda od Strážců hor – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
m.: Mašlejová Libuše

pes mezitřída
Abelardus Kelčský vrch – V 1 CAC
m.: Laubr David
Arogorn Golden Bohemica – VD 3
m.: Bernardová Dana
Ch. Czarek Dar Świetego Bernarda – VD 2
m.: Dobruská Jitka

pes tř. otevřená
Adam ze Statku pod lipou – V 1, CAC
m.: Pöschlová Miroslava

pes tř. vítězů
Ch. Athos – V 1, CAC, Klubový vítěz
m.: Livio Marina, IT
ICh. Iwan od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Honzová Romana
Ch. Zoomorf´s Balou – nedostavil se
m.: Pöschlová Miroslava

pes tř. veteránů
ICh. Daalook du Val du Morakopf – V 1, BOV, BIS veterán, BOS
m.: Ketterer Bernard + Patricia, F

pes tř. čestná
ICh. Gert z Kamenné kolonie – V 1
m.: Roman Alexandra, A

fena tř. štěňat
Camellia Golden Bohemica – VN 1, BIS štěně
m.: Smejkal David

fena tř. dorostu
Isabel od Natálky – VN 1, BIS dorost
m.: Gerych Josef

fena tř. mladých
Anděla od Fidlova kopce – nedostavila se
m.: Pöschlová Miroslava
Be-Be od Hodousické louky – V
m.: SIFAT s.r.o.
Brittany od Hodousické louky – nedostavila se
m.: Pöschlová Miroslava
Dorotka Eliščino Království – V 3
m.: Carlsen Betina, DK
Emily od Klášterních lesů – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
m.: Havlíček Zdeněk
Laaika du Val du Morakopf – V 2
m.: Ketterer Bernard + Patricia, F
Quarta z Dobruské stáje – VD
m.: Reifková Věra
Xara od Strážců hor – V 4
m.: Podstata Josef

fena mezitřída
Pamela z Dobruské stáje – V 2, res.CAC
m.: Roman Alexandra, A
JCh. Ursy od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Kancír Roman

fena tř. otevřená
Aurora of Malsway Saint´s – nedostavila se
m.: Zsigová Markéta
ICh. Laura od Strážců hor – V 3
m.: Pöschlová Miroslava
Mountbarry Bernadette – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
m.: Käär Janne, EST
Quina od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Brichtová Helena

fena tř. vítězů
Ch. Anne Marie of Malsway Saint´s – V 3
m.: Gerych Josef
ICh. Daelia du Val du Morakopf – V 1, CAC
m.: Ketterer Bernard + Patricia, F
Ch. Univers od Strážců hor – V 4
m.: Palička Jan
Ch. Zoomorf´s Bonny – V 2, res.CAC
m.: Pöschlová Miroslava

fena tř. veteránů
ICh. Dixie od Strážců hor – V 1
m.: Dobruská Jitka


NEJLEPŠÍ MALDÝ VYSTAVOVATEL
Havlíčková Monika – 1. místo

NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR
Ich. Daalook du Val du Morakpof + ICh. Daelia du Val du Morakopf – 1. místo¨
svatobernardský pes krátkosrstý
*m.: Ketterer B. + P (F)

Diego von Güttler + Ch. Anežka Eliščino království – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

ICh. Gert z Kamenné kolonie + Pamela z DObruské stáje – 3. místo
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Roman Alexandra (A)

Ch. Bojar Eliščino království + Agáta Barykův dvůr – 4. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

Winn vom Baronenschloss + Hera Mańkowa Zagroda – nenastoupil
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Morawiec Mariusz (PL)

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

Eliščino království – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva

du Val du Morakopf – 2. místo
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Ketterer B. (F)

Galerie

BOSS ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH (TŘ. MLADÝCH)PAULO Z DORBUSKÉ STÁJE - VÝBORNÁ 1, CAC (MEZITŘÍDA)CELASKO ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÁ 1, CAC (TŘ. OTEVŘENÁ)
BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÁ 1, CAC (TŘ. VÍTĚZŮ)GREGOR Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÁ 1 (TŘ. VETERÁNŮ)ALLI Z MANINSKÉ ZAHRADY - NADĚJNÁ 1 (TŘ. DOROSTU)AGÁTA BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH (TŘ. MLADÝCH)
ALANA - VELMI DOBRÁ 1 (MEZITŘÍDA)CLEOPATRA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÁ 1, CAC (TŘ. OTEVŘENÁ)ANEŽKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÁ 1, CAC (TŘ. OTEVŘENÁ)DIGGY OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1 (TŘ. VETERÁNŮ)
GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1 (TŘ. ČESTNÁ)ERRI ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - NADĚJNÝ 1 (TŘ. DOROSTU)VENDA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH (TŘ. MLADÝCH)ABELARDUS KELČSKÝ VRCH - VÝBORNÝ 1, CAC (MEZITŘÍDA)
ADAM ZE STATKU POD LIPOU - VÝBORNÝ 1, CAC (TŘ. OTEVŘENÁ)ATHOS - VÝBORNÝ 1, CAC (TŘ. VÍTĚZŮ)DAALOOK DU VAL DU MORAKOPF - VÝBORNÝ 1 (TŘ. VETERÁNŮ)GERT Z KAMENNÉ KOLONIE - VÝBORNÝ 1 (TŘ. ČESTNÁ)
CAMELLIA GOLDEN BOHEMICA - VELMI NADĚJNÁ 1 (TŘ. ŠTĚŇAT)ISABEL OD NATÁLKY - VELMI NADĚJNÁ 1 (TŘ. DOROSTU)EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH (TŘ. MLADÝCH)URSY OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1, CAC (MEZITŘÍDA)
MOUNTBARRY BERNADETTE - VÝBORNÁ 1, CAC (TŘ. OTEVŘENÁ)DAELIA DU VAL DU MORAKOPF - VÝBORNÁ 1, CAC (TŘ. VÍTĚZŮ)DIXIE OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1 (TŘ. VETERÁNŮ)NEJLEPŠÍ MLADÝ VYSTAVOVATEL - MONIKA HAVLÍČKOVÁ
NEKRÁSNĚJŠÍ PÁR - DAALOOK + DAELIA DU VAL DU MORAKOPFNEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA - ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍBEST ŠTĚNĚ - CAMELLIA GOLDEN BOHEMICABIS DOROST - ISABEL OD NATÁLKY
KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS - CELASKO ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍKLUBOVÝ VÍTĚZ - ANEŽKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍKLUBOVÝ VÍTĚZ - ATHOSKLUBOVÝ VÍTĚZ - MOUNTBARRY BERNADETTE
BEST OF JUNIOR - AGÁTA BARYKŮV DVŮRBEST OF VETERAN - DIGGY OD STRÁŽCŮ HORBOB - ANEŽKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍBEST OF JUNIOR - VENDA OD STRÁŽCŮ HOR
BEST OF VETERAN, BOS - DAALOOK DU VAL DU MORAKOPFBOB - MOUNTBARRY BERNADETTEBIS VETERAN - DAALOOK DU VAL DU MORAKOPFBEST IN SHOW JUNIOR - AGÁTA BARYKŮV DVŮR
BEST IN SHOW - MOUNTBARRY BERNADETTE

zpět

přihlásit