BERNARDYNKLUB.CZ

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

Výsledky

Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk
datum: 26.9.2015
rozhodčí: Bernard Léger, CH

krátkosrstí: 27 (11 psů, 16 fen)
dlouhosrstí: 31 (19 psů, 12 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. dorostu
William od Strážců hor – VN 1, BIS dorost
m.: Šulc Ladislav

pes tř. mladých
Abelardus Kelčský vrh – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ
m.: Laubr David
Amos Kelčský vrh – V 2
m.: Glogar Jan
Arogorn Golden Bohemica – VD 3
m.: Bernardová Dana

pes mezitřída
JCh. Czarek Dar Swietego Bernarda – V 1, CAC
m.: Dobruská Jitka

pes tř. otevřená
Adam ze Statku pod lipou – V 2, res.CAC
m.: Pöschlová Miroslava
Imperator du Chateau Robert – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Simonišek Franc, SLO
Irius od Strážců hor – D
m.: Krátký Michal

pes tř. vítězů
ICh. Gert z Kamenné kolonie – VD 3
m.: Roman Alexandra, A
Ch. Iwan od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Honzová Romana
Ch. Zoomorf´s Balou – VD 2
m.: Pöschlová Miroslava

fena tř. štěňat
Xara od Strážců hor – VN 1
m.: Podstata Josef

fena tř. mladých
Dorotka Eliščino království – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
m.: Carlsen Betina, DK
Pamela z Dobruské stáje – V 3
m.: Roman Alexandra, A
Ursy od Strážců hor – V 2
m.: Kancír Roman

fena mezitřída
Aisha z Údolí Žejbra – VD 4
m.: Pražan David
Chani z Kamenné kolonie – VD 3
m.: Daňková Radmila, MVDr.
Mountbarry Bernadette – V 1, CAC
m.: Käär Janne, EST
Univers od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Palička Jan

fena tř. otevřená
JCh. Anne-Marie of Malsway Saints – V 1, CAC
m.: Gerych Josef
Greisy z Kamenné kolonie – VD 2
m.: Pražan David
Lady Agáta od Strážců hor – VD 3
m.: Domov Mladá

fena tř. vítězů
Ch. Peggy od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Čihák Jan
Ch. Zoomorf´s Bonny – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
m.: Pöschlová Miroslava

fena tř. veteránů
ICh. My Lovely Dreans Become A Reality FCI – V 1, BOV, BIS veterán
m.: Mirowska Katarzyna, PL

fena tř. čestná
Ch. Bára z Férova dvora – V
m.: Kružíková Michaela, MVDr.
GCh. Ponna od Sliačanky – absence
m.: Klačan Vladimír, SK


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Diego von Güttler – VN 1, BIS štěně
m.: Krátká Daniela

pes tř. mladých
Boss ze Statku od Dobré vody – absence
m.: Brunclíková Renata
Braien ze Statku od Dobré vody – V 2
m.: Mareš Jiří
JCh. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých
m.: Dobruská Jitka

pes mezitřída
Alan z Údolí Žejbra – VD 2
m.: Reichl Patrik
Fredy z Amádeova dvora – V 1, CAC
m.: Šober Martin

pes tř. otevřená
Amrock ze Statku od Dobré vody – V 4
m.: Burcev Petr
Andy z Údolí Žejbra – absence
m.: Schovánková Kateřina
Celasko Eliščino království – V 1, CAC
m.: Carlsen Betina, DK
Duff z Amádeova dvora – V 2, res.CAC
m.: Nováková Gabriela
Elvis od Lešanské kapličky – D
m.: Martinec Milna
Chris z Kamenné kolonie – VD
m.: Dunka Stanislav
Oliver z Dobruské stáje – V 3
m.: Prokeš Petr
Winn vom Baronenschloss – VD
m.: Morawiec Mariusz, PL

pes tř. vítězů
Ch. Amigo z Hostýnských vrchů – VD 4
m.: Gerych Josef
Ch. Bojar Eliščino království – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
m.: Čihák Jan
Ch. Island od Strážců hor – V 3
m.: Škvařil Robert, Ing.
Ch. Quantum vom Baronenschloss – V 2, res.CAC
m.: Sanwick Robert, D

pes tř. veteránů
Ch. Gregor z Dobruské stáje – V 1, BOV
m.: Nováková Gabriela

fena tř. štěňat
Agáta Barykův dvůr – VN 1
m.: Čihák Jan

fena tř. mladých
Alisha Kelčský vrch – V 2
m.: Grossová Tereza
Alana – V 1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ, BIS Junior
m.: Carlsen Betina, DK
Barbarosa ze Statku od Dobré vody – VD 3
m.: Oláh Ladislav
Fatima z Amádeova dvora – VD 4
m.: Maršánová Marta

fena mezitřída
JCh. Susan od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Vávrová Iva

fena tř. otevřená
JCh. Cleopatra Eliščino království – V 2, res. CAC
m.: Cinková Kateřina
Hera Maňkova Zagroda – V 1, CAC
m.: Morawiec Mariusz, PL

fena tř. vítězů
Ch. Anežka Eliščino království – V 2, res.CAC
m.: Krátká Daniela
Ch. Ofka z Bogdanowej Zagrody – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Baranek Malgorzata, PL
Ch. Quera od Strážců hor – V 3
m.: Čihák Jan

fena tř. čestná
Ch. Hanah od Strážců hor – V
m.: Kancír Roman


ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

Nejkrásnější pár

Winn vom Baronenschloss + Hera Maňkova Zagroda FCI
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Morawiec Mariusz, PL

Nejlepší chovatelská skupina

Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva

Galerie

WILLIAM OD STRÁŽCŮ HOR - VN 1, BIS DOROST
ABELARDUS KELČSKÝ VRCH - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOJAMOS KELČSKÝ VRCH - V 2CZAREK DAR SWIETEGO BERNARDA - V 1, CACIMPERATOR DU CHATEAU ROBERT - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOS
ADAM ZE STATKU POD LIPOU - V 2, R.CACIRIUS OD STRÁŽCŮ HOR - DIWAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACXARA OD STRÁŽCŮ HOR - VN 1
DOROTKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCHURSY OD STRÁŽCŮ HOR - V 2MOUNTBARRY BERNADETTE - V 1, CACANNE-MARIE OF MALSWAY SAINTS - V 1, CAC
ZOOMORF´S BONNY - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOBPEGGY OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CACMY LOVELY DREAMS BECOME A REALITY FCI - V 1, BOV, BIS VETERÁNBÁRA Z FÉROVA DVORA - V 1
DIEGO VON GÜTTLER - VN 1, BIS ŠTĚNĚPAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCHFREDY Z AMÁDEOVA DVORA - V 1, CACCELASKO ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAC
BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB, BISQUANTUM VOM BARONENSCHLOSS - V 2, R.CACGREGOR Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 1, BOVAGÁTA BARYKŮV DVŮR - VN 1
ALANA - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BIS JUNIORSUSAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACHERA MAŃKOWA ZAGRODA FCI - V 1, CACCLEOPATRA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 2, R.CAC
OFKA Z BOGDANOWEJ ZAGRODY - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOSHANAH OD STRÁŽCŮ HOR - V 1MATĚJ HAJNALA - NEJLEPŠÍ MLADÝ VYSTAVOVATEL
MARKÉTA DAŃKOVÁ - NEJLEPŠÍ MLADÁ VYSTAVOVATELKAWINN VOM BARONENSCHLOSS + HERA MAŃKOWA ZAGORDA FCI - NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁRELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINADIEGO VON GÜTTLER - VN 1, BIS ŠTĚNĚ
WILLIAM OD STRÁŽCŮ HOR - VN 1, BIS DOROSTABELARDUS KELČSKÝ VRCH - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOJDOROTKA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝATAVY MLADÝCHABELARDUS KELČSKÝ VRCH - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOJ
PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCHALANA - V 1, CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOJ, BIS JUNIORMY LOVELY DREAMS BECOME A REALITY FCI - V 1, BOV, BIS VETERÁNGREGOR Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 1, BOV
IMPERATOR DU CHATEAU ROBERT - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOSZOOMORF´S BONNY - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOBOFKA Z BOGDANOWEJ ZAGRODY - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOS
ZOOMORF´S BONNY - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOBBOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB, BISBOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB, BIS

zpět

přihlásit