BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů Mladá Boleslav

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů Mladá Boleslav

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů Mladá Boleslav
datum: 29.3.2015
rozhodčí: Johannes Mayer, D

krátkosrstí: 27 (6 psů, 21 fen)
dlouhosrstí: 33 (16 psů, 17 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. mladých
Arogorn Golden Bohemica – VD 2
m.: Bernardová Dana
Czarek Dar Swietego Bernarda – VD 1
m.: Dobruská Jitka

pes tř. otevřená
Adam ze Statku pod lipou – V 2, res.CAC
m.: Pöschlová Miroslava
Ch. Milan od Strážců hor – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
m.: Plundra Milan

pes tř. vítězů
Ch. Iwan od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Honzová Romana
Ch. Lord od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Plundra Milan

fena tř. štěňat
Emily od Klášterních lesů – VN 1, BIS štěně
m.: Havlíček Zdeněk
Sankti-Ice Just In Love – VN 2
m.: Mirowska Katarzyna, PL

fena tř. dorostu
Pamela z Dobruské stáje – VN 1, BIS dorost
m.: Roman Alexandra, A

fena tř. mladých
Aisha z Údolí Žejbra – VD
m.: Pražan David
Dorris od Klášterních lesů – V 2
m.: Babka Mojmír
Rachel od Strážců hor – VD 3
m.: Plundra Milan
Univers od Strážců hor – V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
m.: Palička Jan
Ursy od Strážců hor – VD 4
m.: Kancír Roman

fena mezitřída
Anne-Marie of Malsway Saints – absence
m.: Gerych Josef
Aurora of Malsway Saints – V 1, CAC
m.: Zsigová Markéta
Quina od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Brichtová Helena

fena tř. otevřená
Greisy z Kamenné kolonie – V 4
m.: Pražan David
Ch. Kasedy od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Livio Marina, IT
Ch. Meryl z Dobruské stáje – absence
m.: Dobruská Jitka
Zoomorf´s Bonny – V 1, CAC
m.: Pöschlová Miroslava
Gracja Maňkova Zagroda – V 3
m.: Morawiec Mariusz, PL

fena tř. vítězů
ICh. Italy od Strážců hor – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
m.: Livio Marina, IT
Ch. Laura od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Pöschlová Miroslava
Ch. Peggy od Strážců hor – absence
m.: Čihák Jan

fena tř. čestná
Ch. Bára z Férova dvora – V 1
m.: Kružíková Michaela, MVDr.
ICh. Dixie od Strážců hor – absence
m.: Dobruská Jitka


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. dorostu
Paulo z Dobruské stáje – VN 1
m.: Dobruská Jitka

pes tř. mladých
Alan z Údolí Žejbra – VD 2
m.: Reichl Patrik
Andy z Údolí Žejbra – VD 3
m.: Schovánková Kateřina
Fík z Amádeova dvora – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
m.: Bojčovski Dragi

pes mezitřída
Carlos od Klášterních lesů – V 1, CAC
m.: Havlíček Zdeněk
Oggy z Dobruské stáje – VD 4
m.: PLC services a.s.
Oliver z Dobruské stáje – V 2, res.CAC
m.: Prokeš Petr
Pablo z Bogdanowej Zagrody – VD 3
m.: Baranek Malgorzata, PL

pes tř. otevřená
Duff z Amádeova dvora – V 3
m.: Nováková Gabriela
Ch. Joker od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Chlup Karel
Playboy od Strážců hor – absence
m.: Költö Jiří, MVDr.
Winn vom Baronenschloss – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
m.: Morawiec Mariusz, PL

pes tř. vítězů
Ch. Amigo z Hostýnských vrchů – absence
m.: Gerych Josef
Ch. Bojar Eliščino království – V 1, CAC
m.: Čihák Jan
Ch. Kevin z Dobruské stáje – neposouzen
m.: Dobruská Jitka
Ch. Island od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Škvařil Robert, Ing.

fena tř. dorostu
Princezna z Dobruské stáje – VN 1
m.: Hanusová Ivana

fena tř. mladých
Fatima z Amádeova dvora – VD 4
m.: Maršánová Marta
Gábina z Kolínských rovin – VD 3
m.: Nedvídek Daniel
Sarah od Strážců hor – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BIS Junior
m.: Plundra Milan
Susan od Strážců hor – V 2
m.: Vávrová Iva

fena mezitřída
Asajka ze Statku od Dobré Vody – VD
m.: Škarek Ladislav
JCh. Cleopatra Eliščino království – V 1, CAC
m.: Cinková Kateřina
Chantal z Kamenné kolonie – V 4
m.: Dvořáková Hana
Cherry z Kamenné kolonie – VD
m.: Dvořáková Hana
Okie z Dobruské stáje – VD
m.: Roman Alexandra, A
Queen of Bohemica od Strážců hor – V 3
m.: Smejkal David
Hera Maňkowa Zagroda – V 2, res.CAC
m.: Morawiec Mariusz, PL

fena tř. otevřená
Dixie z Amádeova dvora – VD 2
m.: Smejkal David
Ch. Quera od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Čihák Jan

fena tř. vítězů
Ch. Ami Eliščino království – V 2, res.CAC
m.: Vávrová Iva
Ch. Ofka z Bogdanowej Zagrody – V 1, CAC, Klubový vítěz
m.: Baranek Malgorzata, PL

fena tř. veteránů
Ch. Alma vom Gnöd – V 1, BOV, BOB, BIS veterán
m.: Benjamin Raphaël Neuschwander, CH


ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

Nejkrásnější pár

Bojar Eliščino království a Quera od Strážců hor
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

Nejlepší chovatelská skupina

Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva


Autoři fotografií: Honza Bendl, Jitka Dobruská, Míša Vávrová

Galerie

Vetoquinol, partner Klubové výstavyChejn s.r.o., partner Klubové výstavyPivovar Bernard, partner Klubové výstavyInterdog Bohemia, partner Klubové výstavy
Časopis Pes Přítel člověka, mediální partner Klubové výstavyPlaček Pet Products s.r.o., partner Klubové výstavySokol Falco s.r.o., partner Klubové výstavyPřehled obsazení kruhu
CZAREK DAR SWIETEGO BERNARDA - VD 1 (pes - tř. mladých)
AROGORN GOLDEN BOHEMICA - VD 2 (pes - tř. mladých)CH. MILAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS (pes - tř. otevřená)ADAM ZE STATKU POD LIPOU - V 2, R.CAC (pes - tř. otevřená)CH. LORD OD STRÁŽCŮ HOR - V 1 , CAC (pes - tř. vítězů)
CH. IWAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CAC (pes - tř. vítězů)EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VN 1, BIS ŠTĚNĚ + SANKTI-ICE JSUT IN LOVE - VN 2 (feny - tř. štěňat)PAMELA Z DOBRUSKÉ STÁJE - VN 1, BIS DOROST (fena - tř. dorostu)UNIVERS OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOJ (fena - tř. mladých)
DORRIS OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - V 2 (fena - tř. mladých)RACHEL OD STRÁŽCŮ HOR - VD 3 (fena - tř. mladých)URSY OD STRÁŽCŮ HOR - VD 4 (fena - tř. mladých)AURORA OF MALSWAY SAINTS - V 1, CAC (fena - mezitřída)
QUINA OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CAC (fena - mezitřída)ZOOMORF´S BONNY - V 1, CAC (fena - tř. otevřená)CH. KASEDY OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CAC (fena - tř. otevřená)GRACJA MAŃKOWA ZAGRODA - V 3 (fena - tř. otevřená)
GREISY Z KAMENNÉ KOLONIE - V 4 (fena - tř. otevřená)ICH. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB, BIS (fena - tř. vítězů)CH. LAURA OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CAC (fena - tř. vítězů)CH. BÁRA Z FÉROVA DVORA - V 1 (fena - tř. čestná)
PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VN 1 (pes - tř. dorostu)FÍK Z AMÁDEOVA DVORA - V 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH (pes - tř. mladých)ALAN Z ÚDOLÍ ŽEJBRA - VD 2 (pes - tř. mladých)ANDY Z ÚDOLÍ ŽEJBRA - VD 3 (pes - tř. mladých)
CARLOS OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - V 1, CAC (pes - mezitřída)OLIVER Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 2, R.CAC (pes - mezitřída)PABLO Z BOGDANOWEJ ZAGRODY - VD 3  (pes - mezitřída)OGGY Z DOBRUSKÉ STÁJE - VD 4  (pes - mezitřída)
WINN VOM BARONENSCHLOSS - V 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS (pes - tř. otevřená)CH. JOKER OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CAC (pes - tř. otevřená)DUFF Z AMÁDEOVA DVOR - V 3 (pes - tř. otevřená)CH. BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAC (pes - tř. vítězů)
CH. ISLAND OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CAC (pes - tř. vítězů)PRINCEZNA Z DOBRUSKÉ STÁJE - VN 1 (fena - tř. dorostu)SARAH OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BOJ, BIS JUNIOR (fena - tř. mladých)SUSAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 2 (fena - tř. mladých)
GÁBINA Z KOLÍNSKÝCH ROVIN - VD 3 (fena - tř. mladých)FATIMA Z AMÁDEOVA DVORA - VD 4 (fena - tř. mladých)JCH. CLEOPATRA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CAC (fena - mezitřída)HERA MAŃKOWA ZAGRODA - V 2¨, R.CAC (fena - mezitřída)
QUEEN OF BOHEMICA OD STRÁŽCŮ HOR - V 3 (fena - mezitřída)CHANTAL Z KAMENNÉ KOLONIE - V 4 (fena - mezitřída)DIXIE Z AMÁDEOVA DVORA - VD 2 (fena - tř. otevřená)CH. OFKA Z BOGDANOWEJ ZAGRODY - V 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ (fena - tř. vítězů)
CH. AMI ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 2, R.CAC (fena - tř. vítězů)CH. ALMA VOM GNÖD - V 1, BOV, BOB, BIS VETERÁN (fena - tř. veteránů)BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ + QUERA OD STRÁŽCŮ HOR - Nejlepší pár výstavyBOJAR + AMI + CLEOPATRA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - Nejlepší chovatelská skupina

zpět

přihlásit