BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů 2013
23. březen, Mladá Boleslav
Galerie vítězů >>>

rozhodčí: Uschi Eisner, A

Bernardýni: 41 (Česká republika, Rakousko, Polsko)
krátkosrstí: 15 (5 psů, 10 fen)
dlouhosrstí: 26 (9 psů, 17 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes mezitřída
JCh. Milan od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Plundra Milan

pes tř. otevřená
JCh. Gert z Kamenné kolonie – V 2, res.CAC
m.: Roman Alexandra, A
Iwan od Strážců hor – VD 3
m.: Honzová Romana
JCh. Lord od Strážců hor – V 1, CAC, Klubový vítěz 2013, BOB, BIS
m.: Plundra Milan

pes tř. vítězů
Ch. Garry z Kamenné kolonie – V 1, CAC
m.: Plundra Milan

fena tř. mladých
Hera z Kamenné kolonie – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2013, BOJ
m.: Hodná Mariana
Meryl z Dobruské stáje – nedostavila se
m.: Dobruská Jitka
Missy z Dobruské stáje – VD 3
m.: Sivák Martin
Natálie od Strážců hor – V 2
m.: Plundra Milan

fena mezitřída
Lady Agáta od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Domov Mladá
Mercy od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Markovi Ivo a Ilona

fena tř. otevřená
Greisy z Kamenné kolonie – V 2, res.CAC
m.: Pražan David
JCh. Lejla od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Plundra Milan

fena tř. vítězů
Ch. Brenda od Klášterních lesů – V 1, CAC, Klubový vítěz 2013
m.: Havlíček Zdeněk
Ch. Carina Maňkova Zagroda – V 2, res.CAC
m.: Morawiec Mariusz, PL


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. mladých
Bojar Eliščino království – V 2
m.: Čihák Jan
Duff z Amádeova dvora – VD 3
m.: Nováková Gabriela
Flek od Lešanské kapličky – D
m.: Moravec Miroslav
Nicolas od Strážců hor – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2013, BOJ, BIS Junior
m.: Naxerová Kristýna / Kolařík Marek

pes mezitřída
Albert Adam´s Land – D
m.: MVDr. Kružíková Michaela
Frajer Jeff z Melounova – VD 2
m.: Papež Dalibor
Ch. Joker od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Chlup Karel / Chlupová Martina

pes tř. otevřená
Island od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Ing. Škvařil Robert

pes tř. vítězů
Ch. Kevin z Dobruské stáje – V 1, CAC, Klubový vítěz 2013, BOB
m.: Dobruská Jitka

fena tř. mladých
Agáta Eliščino království – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2013
m.: Hubina Michal
Dixie z Amádeova dvora – VD 2
m.: Smejkal David
Fantagiro od Lešanské kapličky – nedostavila se
m.: Dostálek Radek

fena mezitřída
Andra ze Statku pod lipou – VD 4
m.: Novák Miroslav
Anežka Eliščino království – VD 3
m.: Krátká Daniela
Cecílie z Horní Berounky – V 1, CAC
m.: Ryšková Jana
Miriam od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Mátlová Alena
Mona od Strážců hor – nedostavila se
m.: Nepožitková Dagmar

fena tř. otevřená
JCh. Abby Adam´s Land – V 3
m.: MVDr. Kružíková Michaela
Amálka ze Statku pod lipou – V 4
m.: Novák Miroslav
JCh. Ami Eliščino království – V 2, res.CAC
m.: Vávrová Iva
JCh. Baronesa od Klášterních lesů – V 1, CAC, Klubový vítěz 2013
m.: Naxerová Kristýba / Kolařík Marek
Fantazja Maňkova Zagroda – D
m.: Morawiec Mariusz, PL
Lady z Dobruské stáje – nedostavila se
m.: Hrnčíř Karel
JCh. Lea z Dobruské stáj – V
m.: Dobruská Jitka

fena tř. vítězů
Ch. Great Agáta od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Vávrová Iva
Ch. Hanah od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Kancír Roman


ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE

Nejlepší pár

1. místo – Lord a Lejla od Strážců hor
m.: Plundra Milan
2. místo – Nicolas od Strážců hor a Baronesa od Klášterních lesů
m.: Naxerová Kristýna / Kolářík Marek

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo – Eliščino království (dlouhosrstí)
ch.: Vávrová Iva
2. místo – od Strážců hor (krátkosrstí)
ch.: Plundra Milan
3. místo – od Strážců hor (dlouhosrstí)
ch.: Plundra Milan

Galerie

Sponzor výstavy VétoquinolSponzor výstavy Chejn - krmivaKlubová výstava 2013Klubová výstava 2013
Klubová výstava 2013krátkosrstí psi - mezitřída (JCh. Milan od Strážců hor)krátkosrstí psi - tř. otevřená (1. JCh. Lord od Strážců hor, 2. JCh. Gert z Kamenné kolonie)krátkosrstí psi - tř. otevřená (JCh. Gert z Kamenné kolonie)
krátkosrstí psi - tř. vítězů (Ch. Garry z Kamenné kolonie)krátkosrsté feny - tř. mladých (1. Hera z Kamenné kolonie, 2. Natalie od Strážců hor, 3. Missy z Dobruské stáje)krátkosrsté feny - mezitřída (Mercy od Strážců hor)krátkosrsté feny - mezitřída (1. Mercy od Strážců hor, 2. Lady Agáta od Strážců hor)
krátkosrsté feny - tř. otevřená (1. JCh. Lejla od Strážců hor, 2. Greisy z Kamenné kolonie)krátkosrsté feny - tř. vítězů (1. Ch. Brenda od Klášterních lesů, 2. Ch. Carina Mańkowa Zagroda)krátkosrstý klubový vítěz - pes (JCh. Lord od Strážců hor)krátkosrstý klubový vítěz - fena (Ch. Brenda od Klášterních lesů)
krátkosrstý vítěz plemene - BOB (JCh. Lord od Strážců hor)dlouhosrstí psi - tř. mladých (Nicolas od Strážců hor)dlouhosrstí psi - tř. mladých (2. Bojar Eliščino království, 3. Duff z Amádeova dvora, 4. Flek od Lešanské kapličky)dlouhosrstí psi - mezitřída (Ch. Joker od Strážců hor)
psi - mezitřída (1. Ch. Joker od Strážců hor, 2. Frajer Jeff z Melounova, 3. Albert Adam´s Land)dlouhosrstí psi - tř. otevřená (Island od Strážců hor)dlouhosrstí psi - tř. vítězů (Ch. Kevin z Dobruské stáje)dlouhosrsté feny - tř. mladých (1. Agáta Eliščino království, 2. Dixie z Amádeova dvora)
dlouhosrsté feny - mezitřída (1. Cecílie z Horní Berounky, 2. Miriam od Strážců hor)dlouhosrsté feny - tř. otevřená (1. Ch. Baronesa od Klášterních lesů, 2. Ami Eliščino království)dlouhosrsté feny - tř. otevřená (3. JCh. Abby Adam´s Land, 4. Amálka ze Statku pod lipou)dlouhosrsté feny - tř. vítězů (Ch. Great Agáta od Strážců hor)
dlouhosrsté feny - tř. vítězů (Ch. Hanah od Strážců hor)dlouhosrstý klubový vítěz - pes (Ch. Kevin z Dobruské stáje)dlouhosrstý klubový vítěz - fena (Ch. Baronesa od Klášterních lesů)dlouhosrstý vítěz plemene - BOB (Ch. Kevin z Dobruské stáje)
Vítěz klubové výstavy - BEST IN SHOW (JCh. Lord od Strážců hor)Vítěz klubové výstavy - BEST IN SHOW (JCh. Lord od Strážců hor)Soutěž párů (1. Lord a Lejla od Strážců hor, 2. Nicolas od Strážců hor a Baronesa od Klášterních lesů)Nejlepší chovatelská skupina (Agáta, Ami a Bojar Eliščino království)

zpět

přihlásit