BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů 2012
7. dubna 2012, Mladá Boleslav

rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ

Bernardýni: 61 (Česká republika, Rakousko, Slovensko)
krátkosrstí: 35 (10 psů, 25 fen)
dlouhosrstí: 26 (11 psů, 15 fen)

Galerie vítězů >>>


Svatobernardský pes krátkosrstý

pes tř.dorostu
Adam ze Statku pod lipou – VN 2
m.: Pöschlová M.
Lord od Strážců hor – VN 3
m.: Plundra M.
Milan od Strážců hor – VN 1
m.: Plundra M.
Zoomorf´s Balou – VN 4
m.: Pöschlová M.

pes tř.mladých
Gert z Kamenné kolonie – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2012, BOJ
m.: Roman A., A
Iwan od Strážců hor – VD 3
m.: Honzová R.
Onyx-Dux z Chejnova dvora – V 2
m.: Chejn J.

pes mezitřída
Athos Vel Bern-City – VD 1
m.: Pöschlová M.

pes tř.otevřená
JCh. Bartolomeo od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Havlíček Z.

pes tř.vítězů
ICh. Dallas od Strážců hor – V 1, CAC, Klubový vítěz 2012, BOB
m.: Plundra M.
Ch. Frajer Otík JR od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Porkátová I.

fena tř.dorostu
Laura od Strážců hor – VN 2
m.: Pöschlová M.
Lejla od Strážců hor – VN 1
m.: Plundra M.
Zoomorf´s Bonny – VN 3
m.: Pöschlová M.

fena tř.mladých
Gita z Kamenné kolonie – VD 4
m.: Sokolinský E.
Greisy z Kamenné kolonie – V 2
m.: Pražan D.
Ibiza od Strážců hor – VD
m.: Hlaváček I.
Indie od Strážců hor – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2012
m.: Mátlová A.
Ola z Chejnova dvora – VD 3
m.: Chejn J.

fena mezitřída
Basty od Klášterních lesů – V 2, res.CAC
m.: Jurášek J.
JCh. Brenda od Klášterních lesů – V 1, CAC
m.: Havlíček Z.

fena tř.otevřená
Angelina Vel Bern-City – VD 3
m.: Novák A.
Arabella Vel Bern-City – V 2
m.: Novák A.
Athea z Oldřistlouk – V 1
m.: Pfeiferová M.

fena tř.vítězů
Ch. Anabell od Klášterních lesů – V 1, CAC, Klubový vítěz 2012
m.: Nepožitková D.
ICh. Dixie od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Dobruská J.


Svatobernardský pes dlouhosrstý

pes tř.mladých
Impuls od Strážců hor – V 2
m.: Hillebrant J.
Island od Strážců hor – VD 4
m.: Škvařil R., Ing.
Kevin z Dobruské stáje – VD 3
m.: Dobruská J.
JCh. ST.Fellix King´s Ferguson – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2012, BOJ, BIS Junior
m.: Ellerová M., MVDr., SK

pes mezitřída
Red Olijar – V 2
m.: Urbánek O.
JCh. St.Fellix King´s Emmerson – V 1, CAC, Klubový vítěz 2012
m.: Ellerová M., MVDr., SK

pes tř.otevřená
Petit Olijar – nedostavil se
m.: Ottley Malá Kateřina
Rico Olijar – V 1
m.: Urbánek O.

pes tř.vítězů
Ch. Fábio od Natálky – V 2
m.: Skřontová M., Ing.
Ch. Gregor z Dobruské stáje – V 1, CAC
m.: Nováková G.

fena tř.štěňat
Agáta Eliščino království – VN 3
m.: Vávrová I.
Ami Eliščino království – VN 1, BIS štěně
m.: Vávrová I.
Anežka Eliščino Království – VN 2
m.: Krátká D.

fena tř.dorostu
Amálka ze Statku pod lipou – VN 3
m.: Novák M.
Amanda ze Statku pod lipou – N
m.: Novák M.
Andra ze Statku pod lipou – VN 4
m.: Novák M.
Miriam od Strážců hor – VN 2
m.: Mátlová A.
Mona od Strážců hor – VN 1, BIS dorost
m.: Nepožitková D.

fena tř.mladých
Adelaine Adam´s Land – nedostavila se
m.: Kružíková M., MVDr.
Carmen z Horní Berounky – VD
m.: Ferdinandová J.
Cecílie z Horní Berounky – V 2
m.: Brejchová J.
Clara z Horní Berounky – nedostavila se
m.: Skupil J., Ing.
Fatima z Melounova – V 4
m.: Melounová A.
Lady z Dobruské stáje – VD
m.: Hrnčíř K.
Lea z Dobruské stáje – V 3
m.: Dobruská J.
Lusy Jurastic Bernaros – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2012
m.: Moravec M.

fena mezitřída
Baronesa od Klášterních lesů – V 1, CAC
m.: Naxerová K.
Emily z Melounova – nedostavila se
m.: Hicl M.

fena tř.otevřená
Champion Agáta od Strážců hor – VD 3
m.: Naxerová K.
Cheron od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Matějovská L.
Cinka od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Brejchová J.
Dora z Melounova – D
m.: Meloun J.
Isolda Jurastic Bernaros – VD 4
m.: Půtová M.
Morena Palucki Przejar – nedostavila se
m.: Mrázek V.

fena tř.vítězů
Ch. Hanah od Strážců hor – V 1, CAC, Klubový vítěz 2012, BOB, BIS
m.: Kancír R.


Závěrečné soutěže

Nejlepší pár

1. místo – Lea a Kevin z Dobruské stáje (dlouhosrstí)
m.: Dobruská Jitka
2. místo – Brenda a Bartolomeo od Klášterních lesů (krátkosrstí)
m.: Havlíček Zdeněk

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo – od Strážců hor (dlouhosrstí)
ch.: Plundra M.
2. místo – od Strážců hor (krátkosrstí)
ch.: Plundra M.
3. místo – od Klášterních lesů (krátkosrstí)
ch.: Havlíček Zdeněk
4. místo – z Dobruské stáje (dlouhosrstí)
ch.: Dobruská jitka

Galerie

Vétoquinol - partner výstavyChejn - Pertner výstavyPivovar Bernard - partner výstavyTitulní strana katalogu

zpět

přihlásit