BERNARDYNKLUB.CZ

MVP Mladá Boleslav

JCh. Absolute Winner od Klášterních lesů (foto: Jakub Antoš)

Výsledky

Mezinárodní výstava psů Interdog Bohemia Mladá Boleslav proběhla ve dnech 27. a 28. srpna 2011 na výstavišti Krásná louka.

Den konání 28.8.2011

Rozhodčí: Viktor Pilikin, RUS

dlouhosrstí: 12 (6 psů, 6 fen)
krátkosrstí: 8 (6 psů, 2 feny)

Svatobernardský pes dlouhosrstý

pes tř.dorostu
Goliáš z Kamenné kolonie – VN 2
m.: Pavlušovi Jana a Mgr.Ladislav
Kevin z Dobruské stáje – VN1
m.: Dobruská Jitka

pes tř.mladých
Red Olijar – V 1, CAJC, BOJ
m.: Urbánek Otakar

pes mezitřída
Absolute Winner od Klášterních lesů – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG, BOD, BIS
m.: Plundra Milan
Amadeus od Klášterních lesů – V 2, res.CAC, res.CACIB
m.: Urbánek Otakar

pes tř.šampionů
ICh. Drab Suchogórski raj – VD
m.: Lisek Andrzej

fena tř.dorostu
Lea z Dobruské stáje – VN
m.: Dobruská Jitka

fena mezitřída
Chelsea od Strážců hor – V 1, CAC, res.CACIB
m.: Plundra Milan

fena tř.otevřená
Hanah od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Kancír Roman

fena tř.šampionů
Ch. Chantal z Dobruské stáje – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
Pozn.: Fena splnila podmínky pro udělení titulu Grand šampion ČR
m.: Roman Alexandra, A
Ch. Gábina Jurastic Bernaros – V 2, res.CAC
m.: Gerych Josef
Ch. Great Agáta od Strážců hor – V 3
m.: Vávrová Iva

Svatobernardský pes krátkosrstý

pes tř.dorostu
Garry z Kamenné kolonie – N
m.: Pavlušovi Jana a Mgr.Ladislav
Irius od Strážců hor – N
m.: Krátký Michal

pes tř.mladých
Barnaby od Klášterních lesů – V 1
m.: Minařík Milan
Bartolomeo od Klášterních lesů – VD 3
m.: Havlíček Zdeněk
Brooklyn od Klášterních lesů – V 2
m.: Minařík Milan

pes mezitřída
Athos Vel Bern-City – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
m.: Pöschlová Miroslava

fena tř.dorostu
Indie od Strážců hor – VN
m.: Mátlová Alena

fena tř.mladých
Brenda od Klášterních lesů – V 1, CAJC, BOJ, BOB
m.: Havlíček Zdeněk

Závěrečné soutěže

Nejkrásnější pes 2.skupiny FCI (BIG)
rozhodčí: Chapiro Boris, F

1. místo – Absolute Winner od Klášterních lesů

Nejkrásnější pes výstavního dne (BOD)
rozhodčí: Václavík Miroslav, CZ

1. místo – Absolute Winner od Klášterních lesů

Nejrásnější pes výstavy (BIS)
rozhodčí: Ubrová Libuše, CZ

1. místo – Absolute Winner od Klášterních lesů

Galerie

Goliáš z Kamenné kolnieKevin z Dobruské stájeRed OlijarAmadeus od Klášterních lesů
Absolute Winner od Klášterních lesůICh. Drab Suchogórski rajLea z Dobruské stájeChelsea od Strážců hor
Hanah od Strážců horCh. Chantal z Dobruské stájeCh. Great Agáta od Strážců horCh. Gábina Jurastic Bernaros
umístění dlouhosrstých fen tř.šampionůGarry z Kamenné kolonieBarnaby od Klášterních LesůBrooklyn  a Bartolomeo od Klášterních Lesů
Athos Vel Bern-CityBrenda od Klášterních lesů

zpět

přihlásit