BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů 2010
27. března 2010, Mladá Boleslav
rozhodčí : Lutz Wassmann, Německo

FOTOGALERIE VÍTĚZŮ >>>

Bernardýni : 49 (Česká republika, Polsko, Maďarsko, Rakousko, Estonsko)
krátkosrstí : 17 (5 psů, 12 fen)
dlouhosrstí : 32 (14 psů, 18 fen)

Svatobernardský pes krátkosrstý

pes tř.mladých
Nico-Dux z Chejnova dvora – nedostavil se
m.: Chejn Josef

pes mezitřída
Frajer Otík JR od Strážců hor – V 1 CAC, Klubový vítěz
m.: Porkátová Ivana
Pommetje Jubobelco´s Hoeve – V 2, res.CAC
m.: Käär Janne, EST

pes tř.otevřená
Ch.Aramis od Strážců hor – V 1, bez titulu
m.: Plundra Milan a Klačan Vladimír

pes tř.vítězů
Ch. Dallas od Strážců hor – V 1, CAC
pozn.: splnil podmínky pro udělení titulu Grand Šampion ČR
m.: Plundra Milan

fena tř.dorostu
Bela z Kyšperka – nenastoupila
m.: Šrollerová Dana

fena tř. mladých
Carina Mankowa Zagroda – VD 1
m.: Morawiec Marius, PL

fena mezitřída
Ajša z Kyšperka – V 1, CAC
m.: Šrollerová Dana

fena tř.otevřená
Agáta z Oldřistlouk – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
m.: Rakušanová Jana / Čechová René
Aneta z Oldřistlouk – V 2, res.CAC
m.: Lintymerová Marie
Bára z Férova dvora – V
m.: MVDr. Költö Jiří
Berta von Steintor – V 3
m.: Chejn Josef
Clea von Steintor – V
m.: Chejn Josef
Dusty von Steintor – V 4
m.: Chejn Josef

fena tř.vítězů
Ch.Dixie od Strážců hor – V 1, CAC
pozn.: splnila podmínky pro udělení titulu Šampion ČR
m.: Dobruská Jitka
Jola von Steintor – V 2, res.CAC
m.: Chejn Josef

fena tř.veteránů
Elsa vom Wachthügel – V 1, Nejlepší veterán
m.: Chejn Josef

Svatobernardský pes dlouhosrstý

pes tř.mladých
Alan z Amádeova dvora – V 4
m.: Uriková Lenka
Art z Amádeova dvora – V 3
m.: Hrbáček Mojmír
Isko z Dobruské stáje – V 2
m.: Zbytovský Adam
Petit Olijar – nedostavil se
m.: Malá Kateřina
Umbro Jankovské údolí – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
m.: Holeš Jaroslav

pes tř.otevřená
Baryk z Férova dvora – V 3
m.: Nagy Pavel
Bedřich Anrebri – V
m.: Herčík Michal
Emir Jurastic Bernaros – V 2, res.CAC
m.: Kapička Michal
Ch. Fábio od Natálky – V
m.: Skřontová Marie
Gregor z Dobruské stáje – V 4
m.: Nováková Gabriela
Ch. Harley vom Kuseler Musikantenland – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, res.BIS
m.: Dobruská Jitka

pes tř.vítězů
Ch. Eldorádo The Snorin Beauty – V 1, CAC
m.: Moravec Miroslav
ICh. Xanno z Jakubského vrchu – V 2, res.CAC
m.: Havlíček Zdenek

pes tř.veteránů
Ch. Artur z Mnichovského polesí – V 1, Nejlepší veterán, BIS veterán
m.: Dobruská Jitka

fena tř.dorostu
Favorit of Swiss Mountain Extra S.E. – VN 2
m.: Fehér Kinga, HUN
Hanah od Strážců hor – VN 1, Nejlepší dorost
m.: Kancír Roman

fena tř.mladých
Beruška z Oldřistlouk – V
m.: Hyblerová Gabriela
Dora z Melounova – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BIS Junior
m.: Meloun Jakub
Gábina Jurastic Bernaros – V 3
m.: Gerych Josef
Great Agáta od Strážců hor – V 2
m.: Vávrová Iva
Idea z Dobruské stáje – V 4
m.: Čihák Jaroslav

fena mezitřída
JCh. Chantal z Dobruské stáje – V 1, CAC, Klubový vítěz
m.: Roman Alexandra , A
Uma Jankovské údolí – V 2, res.CAC
m.: Haslacherová Karin

fena tř.otevřená
Bára z Melounova – V 3
m.: Meloun Jakub / Melounová Alena
Barina z Férova dvora – V 2, res.CAC
m.: Fér Petr
Cindy od Lešanské kapličky – V 4
m.: Novák Miroslav
Cinka od Strážců hor – nedostavila se
m.: Brejchovi Jana + Miroslav
Esta Samarytanin – VD
m.: Morawiec Marius, PL
Flora Jurastic Bernaros – V 1, CAC
m.: MVDr. Daňková Radmila

fena tř.vítězů
Ch. Chita z Rubaničiek – V 2, res.CAC
m.: MVDr. Kružíkova Michaela
Ch. Diggy od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Havlíček Zdeněk

fena tř.veteránů
Beatris od Natálky – V 1, Nejlepší veterán
m.: Plundra Milan

Soutěže

Nejkrásnější pár psů

1. místo ICh. Xanno z Jakubského vrchu + Ch. Diggy od Strážců hor
m.: Havlíček Zdeněk

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo od Strážců hor, svatobernardský pes krátkosrstý
chovatel: Plundra Milan
od Strážců hor, svatobernardský pes dlouhosrstý
chovatel: Plundra Milan
z Dobruské stáje, svatobernardský pes dlouhosrstý
chovatel: Dobruská Jitka

Galerie

Frajer Otík JR od Strážců hor (psi - mezitřída)Ch. Aramis od Strážců hor  (psi - tř. otevřená)Ch. Dallas od Strážců hor (psi - tř. vítězů)Ajša z Kyšperka (feny - mezitřída)
feny - třída otevřenáAneta z Oldřistlouk (feny - tř. otevřená)Berta, Dusty a Clea vom Steintor (feny - tř. otevřená)Clea vom Steintor (feny - tř. otevřená)
Agáta z Oldřistlouk (feny - tř. otevřená)Agáta z Oldřistlouk, Aneta z Oldřistlouk, Berta vom Steintor, Dusty vom Steintor (feny - tř. otevřená)Ch. Dixie od Strážců hor (feny - tř. vítězů)Ch. Dixie od Strážců hor (feny - tř. vítězů)
Jola vom Steintor (feny - tř. vítězů)Elsa vom Wachthügel (feny - tř. veteránů)Frajer Otík JR od Strážců hor - Klubový vítěz 2010Frajer Otík JR od Strážců hor - Klubový vítěz 2010
Frajer Otík JR od Strážců hor - Klubový vítěz 2010Agáta z Oldřistlouk - Klubový vítěz 2010Agáta z Oldřistlouk - Klubový vítěz 2010Agáta z Oldřistlouk - BOB
Umbro Jankovské údolí - klubový vítěz mladých 2010 (psi - tř. mladých)isko z Dobruské stáje (psi - tř. mladých)psi - třída otevřenápsi - třída otevřená
Ch. Harley vom Kuseler Musikantenland, Emir Jurastic Bernaros, Baryk z Férova dovra, Gregor z Doubruské stáje (psi - třída otevřená)Ch. Harley vom Kuseler Musikantenland (psi - třída otevřená)Emir Jurastic Bernaros (psi - třída otevřená)Baryk z Férova dvora (psi - třída otevřená)
Gregor z Dobruské stáje (psi - třída otevřená)Ch. Eldorado The Snorin Beauty (psi - třída vítězů)Ch. Eldorado The Snorin Beauty a ICh. Xanno z Jakubského vrchu (psi - třída vítězů)Ch. Eldorado The Snorin Beauty (psi - třída vítězů)
 ICh. Xanno z Jakubského vrchu (psi - třída vítězů)Ch. Artur z Mnichovského polesí (psi - tř. veteránů)Hanah od Strážců hor a Favorit of Swiss Mountain Extra S.E. (feny - tř. dorostu)Hanah od Strážců hor (feny - tř. dorostu)
Swiss Mountain Extra S.E. (feny - tř. dorostu)Dora z Melounova (feny - tř. mladých)Great Agáta od Strážců hor (feny - tř. mladých)Great Agáta od Strážců hor, Gábina Jurastic Bernaros, Idea z Dobruské stáje (feny - tř. mladých)
Gábina Jurastic Bernaros, Idea z Dobruské stáje (feny - tř. mladých)Chantal z Dobruské stáje a Uma Jankovské údolí (feny - mezitřída)Chantal z Dobruské stáje  (feny - mezitřída)Flora Jurastic Bernaros, Barina z Férova dvora, Bára z Melounova a Cindy od Lešanské kapličky (feny - tř. otevřená)
Flora Jurastic Bernaros (feny - tř. otevřená)Barina z Férova dvora (feny - tř. otevřená)Bára z Melounova a Cindy od Lešanské kapličky (feny - tř. otevřená)Ch. Diggy od Strážců hor (feny - tř. vítězů)
Ch. Chita z Rubaničiek (feny - tř. vítězů)Beatris od Natálky (feny - tř. veteránů)Ch. Harley vom Kuseler Musikantenland - Klubový vítěz 2010Ch. Harley vom Kuseler Musikantenland - Klubový vítěz 2010
JCh. Chantal z Dobruské stáje - Klubový vítěz 2010JCh. Chantal z Dobruské stáje - Klubový vítěz 2010Ch. Artur z Mnichovského polesí - BIS veteránCh. Harley vom Kuseler Musikantenland - BOB
Hanah od Strážců hor - BIS puppyDora z Melounova - BIS JuniorCh. Diggy od Strážců hor a ICh. Xanno z Jakubského vrchu - Nejlepší pár výstavyKrátkosrstí od Strážců hor - Nejlepší chovatelská skupina výstavy
Agáta z Oldřistlouk - BIS a Ch. Harley vom kuseler Musikantenland - res.BIS

zpět

přihlásit