BERNARDYNKLUB.CZ

NVP Brno

Dlouhosrstí o BOB

Výsledky

17. Moravskoslezská národní výstava psů všech plemen se uskutečnila ve dnech 18. a 19. října 2008 na výstavišti BVV. Celkem se na výstavu přihlásilo 3008 psů s toho 23 bernardýnů.

Rozhodčí : Ing. Matyáš Jaroslav, SK
Kruh č. : 20

Dlouhosrstí: 16 (6 psů, 10 fen)
Krátkosrstí: 7 (3 psi, 4 feny)

Svatobernardský pes dlouhosrstý

pes – mladý
Gregor z Dobruské stáje V 1, CAJC
m.: Nováková G.
Pozn: Touto výstavou splnil podmínky pro udělení titulu Český junior šampión
pes – mezitřída
Dante spod Pajštúna V 2, res.CAC
m.: Horák M.
JCh. Charli od Natálky V 1, CAC
m.: Kružíková M. + Költö J., MVDr.
pes – otevřená
Fábio od Natálky V 1, CAC
m.: Skřontová M.
pes – vítězů
ICh. Xanno z Jakubského vrchu V 2, res.CAC
m.: Havlíček Z.
ICh. Bady spod Pajštúna V 1, NV, BOB
m.: Ellerová E. + M., SK
feny – dorost
Flóra Jurastic Bernaros VN 1
m.: Daňková R., MVDr.
feny – mladé
Bardotka z Férova dvora nedostavila se
m.: Vítková H.
Diggy od Strážců hor V 1, CAJC, 1. místo Nejlepší mladá fena
m.: Havlíček Z.
Gimi z Dobruské stáje VD 2
m.: Mervartová L.
feny – mezitřída
Grejs z Dobruské stáje V 1, CAC
m.: Dobruská J.
Loren Don – Ber V 2, res.CAC
m.: Pechová L.
feny – otevřená
Bernhardlundens Four Leaf Clover nedostavila se
m.: Ellerová E. + M, SK
Edyta z Dobruské stáje nedostavila se
m.: Mátlová A.
feny – vítězů
Ch. Bernegardens Not At The Moment V 2, res.CAC
m.: Ellerová E. + M., SK
JCh. Chita z Rubaničiek V 1, CAC, NV
m.: Kružíková M., MVDr.

Svatobernardský pes krátkosrstý

pes – dorost
Athos z Vidovan VN 1
m.: Srbová A.
pes – mladý
Bernegardens True Confessions V 1, CAJC, BOB, 1. místo Nejlepší mladý pes
m.: Ellerová E. + M., SK
pes – otevřená
Faust od Natálky V 1, CAC, NV
m.: Gerych J.
feny – mladé
Bára z Férova dvora V 3
m.: Költö J., MVDr.
Dixie od Strážců hor V 2
m.: Dobruská J.
Euforia od Strážců hor V 1, CAJC
m.: Vítková H.
feny – mezitřída
My Lovely Dreams Become a Reality V 1, CAC, NV
m.: Mirowska K., PL
Pozn.: touto výstavou splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampión

Závěrečné souteže:

Nejlepší pár psů – rozhodčí RNDr. Ovesná Jaroslava, CSc.
3. místo Charli od Natálky + Chita z Rubaničiek
m.: Kružíková M., MVDr.

Nejlepší mladý pes – rozhodčí Polgar Andraš

1. místo Bernegardens True Confessions
m.: Ellerová E. + M., SK

Nejlepší mladá fena – rozhodčí Vondrouš Otakar

1. místo Diggy od Strážců hor
m.: Havlíček Z.

Galerie

Gregor z Dobruské stájeDante spod PajštúnaJCh. Charli od NatálkyFábio od Natálky
ICh. Xanno z Jakubského vrchuICh. Bady spod PajštúnaFlora Jurastic BernarosDiggy od Strážců hor
Gimi z Dobruské stájeLoren Don - BerGrejs z Dobruské stájeCh. Bernegardens Not At The Moment
JCh. Chita z RubaničiekAthos z VidovanBernegardens True ConfessionsFaust od Natálky
Dixie od Strážců horEuforia od Strážců horBára z Férova dvora My Lovely Dreams Become a Reality

zpět

přihlásit