BERNARDYNKLUB.CZ

V. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

V. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

Výsledky

V. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk
datum: 21.9.2019
rozhodčí: Rita Breesch, B

krátkosrstí: 30 (10 psů, 20 fen)
dlouhosrstí: 46 (22 psů, 24 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Theseus Carpathian Saint´s – VN 1, BIS štěně
m.: Kachmar Natalia, UA

pes tř. mladých
Bastangens Farbror Soderman – V 2
m.: Kubacha Magdalena, PL
Hardy od Klášterních lesů – VD 3
m.: Třosová Martina
JEW. Izzi od Strážců hor – V 1, CAJC, BOJ
m.: Havlíček Zdeněk

pes mezitřída
Blesk Yantarya Tornado – V 1, CAC
m.: Leske Miroslaw, PL
Didier z Hostýnských vrchů – VD 2
m.: Žajdlík Marek

pes tř. otevřená
Bruce z Valdorfských lesů – V 1, CAC
m.: Vojta Pavel
Tango z Dobruské stáje – VD 2
m.: Seidlová Monika

pes tř. vítězů
Ch. WW. EW. JCh. JWW. Danger od Strážců hor – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Bendl Jan

pes tř. veteránů
ICh. Urwis Dar Swietego Bernarda FCI – V 1
m.: Piepiora Pawel, Malgorzata a Magdalena, PL

fena tř. štěňat
Boemia Port´Ercole – VN 3
m.: Honzová Romana
Cersei Shire Meadow – VN 2
m.: Hryniwiecka Jolanta, PL
Key To Success Alsani Giants – VN 1
m.: Krowinska Nina, PL
Merida Dar Swietego Bernarda – N 4
m.: Piepiora Pawel, Malgorzata a Magdalena, PL
Nella od Strážců hor – N
m.: Balážová Barbora

fena tř. mladých
Chessy – D
m.: Livio Marina, IT
Ester Golden Bohemica – V 2
m.: Karlík Ondřej
Perla Carpathian Saint´s – V 1, CAJC
m.: Bendl Jan

fena mezitřída
Cami z Valdorfských lesů – nepřítomna
m.: Pöschlová Miroslava
JCh. Cilka z Valdorfských lesů – V 3
m.: Dobruská Jitka
Dasty z Hostýnských vrchů – V 2, res.CAC
m.: Dohnalová Kateřina
JCh. Dorotka z Hostýnských vrchů – V 1, CAC
m.: Gerych Josef

fena tř. otevřená
Bea z Valdorfských lesů – nepřítomna
m.: Pöschlová Miroslava
Eliška Barykův dvůr – V 3
m.: Čihák Jan
Ganja od Strážců hor – V 4
m.: Fejer Jiří
Glorie od Klášterních lesů – V 2, res.CAC
m.: Vohánka Vladimír
Ch. Univers od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Palička Jan

fena tř. vítězů
ICh. WW. EW. Kiss of Konga Wielkopolski Bernardyn – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
m.: Kubacha Magdalena + Hryniewicka Jolanta, PL
Xara od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Podstata Josef

fena tř. veteránů
ICh. EW. EVW. Italy od Strážců hor – V 1, BOV
m.: Livio Marina, IT


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Gallant Joker Eliščino království – VN 3
m.: Uherko David
Garon Eliščino království – VN
m.: Loskot Jan
Guardian Angel Eliščino království – VN 2
m.: Šaštinská Paulína, SK
Gulliver Eliščino království – VN 4
m.: MVDr. Jiroudková Michaela
Gustav Adolf Eliščino království – VN 1
m.: Trávníček Bohumír

pes tř. dorostu
Sezar Carpathian Saint´s – VN 1
m.: Kachmar Natalia, UA

pes tř. mladých
Carlos z Lipové pohádky – V 2
m.: Sigetová Zuzana, SK
Hozjain Taygi Korol – VD 4
m.: Michalisko Pavol, SK
Love Me Harder Alsani Giants – V 1, CAJC, BOJ, BIS Junior
m.: Krowinska Nina, PL
Oli du Val du Morakopf – VD 3
m.: Simonišek Franc, SLO

pes mezitřída
Al Dino od Mikija – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
m.: Renes H + E + B + A, NL
King-Baronen´s Edison – V 2, res.CAC
m.: Yareshko Olha, UA

pes tř. otevřená
JCh. JWW. Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické louky – V 1, CAC
m.: Sanwick Robert, D
Erwin ze Statku od Dobré vody – V 2, res.CAC
m.: Richterová Vladimíra
Fridolín ze Statku od Dobré vody – V 3
m.: Nováková Gabriela
Oliver z Dobruské stáje – V 4
m.: Prokeš Petr

pes tř. vítězů
Ch. EW. Bedřich Barykův dvůr – nepřítomen
m.: Mikula Petr
Ch. Bojar Barykův dvůr – nepřítomen
m.: Čihák Jan
ICh. Boss ze Statku od Dobré vody – neposouzen
m.: Brunclíková Renata
ICh. Diego von Güttler – V 2, res.CAC
m.: Krátká Daniela
Ch. Slash Wielkopolski Bernardyn – V 1, CAC
m.: Kubacha Magdalena, PL

pes tř. veteránů
ICh. Joker od Strážců hor – V 1, BOV, BIS veterán
m.: Plundra Milan

fena tř. štěňat
Gosia Sweet Heart Eliščino království – VN 2
m.: Vávrová Iva
Tequilla Carpathian Saint´s – VN 1
m.: Kachmar Natalia, UA

fena tř. dorostu
Fanny Barykův dvůr – VN 2
m.: Čihák Jan
Fate Barykův dvůr – N 3
m.: Klusová Simona
Felina Barykův dvůr – N 4
m.: Karlová Hana
Garisa z Amádeova dvora – neposouzena
m.: Marek Ivo
Yanda Wielkopolski Bernardyn – VN 1, BIS dorost
m.: Kubacha Magdalena, PL

fena tř. mladých
Bella od Pramene Labe – VD 4
m.: Ing. Stoklasa Rostislav
Carla z Lipové pohádky – nepřítomna
m.: Vrána Pavel
Evita Golden Bohemica – VD 3
m.: Mikula Petr
I Am St.Bernard od Strážců hor – V 1, CAJC
m.: Bendl Jan
Nona Carpathian Saint´s – V 2
m.: Kachmar Natalia, UA

fena mezitřída
Beauty St.Bernard Star – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Dobruská Jitka
Carmen z Lipové pohádky – V 2, res.CAC
m.: Krátká Daniela
JC. Gloria Wild od Strážců hor – V 3
m.: Vávrová Iva

fena tř. otevřená
Bonnie Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Sgreccia Costantino
Callisto z Lipové pohádky – nepřítomna
m.: Vrána Pavel
Dolly od Hodousické louky – V 1, CAC
m.: Melounová Alena

fena tř. vítězů
Ch. Cora Barykův dvůr – nepřítomna
m.: Čihák Jan
Ch. Eva od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Vávrová Iva
Ch. Jessica vom Baronenschloss – V 2, res.CAC
m.: Brunclíková Renata

fena tř. veteránů
ICh. Great Agáta od Strážců hor – nepřítomna
m.: Vávrová Iva

fena tř. čestná
ICh. Anežka Eliščino království – V 1
m.: Krátká Daniela
Ch. Dakota Carpathian Saint´s – V 2
m.: Leske Miroslaw, PL


Nejlepší pár

Bastangens Farbror Soderman + ICh. Kiss of Konga Wielkopolski Bernardyn – 1. místo
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Kubacha Magdalena, PL

Ch. EW. Bedřich Barykův dvůr + Evita Golden Bohemica – nepřítomný
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Mikula Petr

Ch. Bojar Barykův dvůr + Ch. Cora Barykův dvůr – nepřítomný
m.: svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

ICh. Boss ze Statku od Dobré vody + Ch. Jessica vom Baronenschloss – nepřítomný
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Brunclíková Renata

ICh. Diego von Güttler + Carmen z Lipové pohádky – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

Sezar Carpathian Saint´s + Nona Carpathian Saint´s – 3. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Kachmar Natalia, UA

Nejlepší chovatelská skupina

Barykův dvůr – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Čihák Jan

Carpathian Saint´s – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Kachmar Natalia, UA

Galerie

Theseus Carpathian Saint´s - VN 1
JWW. Izzi od Strážců horJWW. Izzi od Strážců horJWW. Izzi od Strážců hor - V 1, CAJC
Bastangens Farbror SodermanHardy od Kláštěrních lesůBlesk Yantarya Tornado - V 1, CACDidier z Hostýnských vrchů
Bruce z Valdorfských lesů, Tango z Dobruské stájeTango z Dobruské stájeBruce z Valdorfských lesů - V 1, CAC
Ch. WW. EW. JCh. JWW. Danger od Strážců hor - V 1, CACICh. Urwis Dar Swietego Bernarda - V 1Boemia Port´ErcoleKey To Success Alsani Giants - VN 1
Boemia Port´ErcolaPerla Carpathian Saint´s - V 1, CAJCEster Golden BohemicaJCh. Dorotka z Hostýnských vrchů - V 1, CAC
Dastyna z Hostýnských vrchůJCh. Cilka z Valdorfských lesůCh. Univers od Strážců horEliška Barykův dvůr
Ch. Univers od Strážců horGanja od Strážců horCh. Univers od Strážců horCh. Univers od Strážců hor
Gloria od Klášterních lesůGanja od Strážců horEliška Barykův dvůrICh. WW. EW. Kiss of Konga Wielkopolski Bernardyn
ICh. WW.EW. Kiss of Konga Wielkopolski Bernardyn - V 1, CACXara od Strážců horICh. WW. EW. Kiss of Konga Wielkopolski Bernardyn - V 1, CACICh. EW. EVW. Italy od Strážců hor
ICh. EW.EVW. Italy od Strážců hor - V 1Gustav Adolf Eliščino království - VN 1
Guardian Angel Eliščino královstvíGallant Joker Eliščino královstvíGulliver Eliščino královstvíSezar Carpathian Saint´s - VN 1
Love Me Harder Alsani Giants - V 1, CAJCHozjain Taygi KorolCarlos z Lipové pohádkyAl Dino od Mikija
Al Dino od Mikija - V 1, CAC
King-Baronen´s EdisionJCh. JWW. Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické louky
Fridolín ze Statku od Dobré vodyErwin ze Statku od Dobré bodyOliver z Dobruské stáje
JCh. JWW. Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické loukyJCh. Diego von GüttlerCh. Slash Wielkopolski Bernardin - V 1, CACICh. Joker od Strážců hor - V 1
Tequilla Carpathian Saint´s - VN 1Gosia Sweet Heart Eliščino královstvíYanda Wielkopolski Bernardin - VN 1Fanny Barykův dvůr
Felina Barykův dvůrEvita Golden BohemicaI Am St.Bernard od Strážců hor - V 1, CAJCNona Carpathian Saint´s
Beauty St.Bernard Star - V 1, CACCarmen z Lipové pohádkyJCh. Gloria Wild od Strážců horBonnie Barykův dvůr
Bonnie Barykův dvůrDolly od Hodousické louky - V 1, CACCh. Eva od Strážců hor - V 1, CACCh. Jessica vom Baronenschloss
ICh. Anežka Eliščino království - V 1Ch. Dakota Carpathian Saint´s Dítě a pesDitě a pes
Mladý vystavovatelPár - ICh. Diego von Güttler + Carmen z Lipové pohádkyNejlepší pár - Bastangens Farbror Soderman + ICh. Kiss of Konga Wielkopolski BernardynNejlepší chovatelská skupina - Carpathian Saint´s
Chovateslká skupina - Barykův dvůrBIS štěně - Theseus Carpathian Saint´s
BIS dorost - Yanda Wielkopolski BernardinVítěz speciální výstavy  - Ch. WW. EW. JCh. JWW. Danger od Strážců horVítěz speciální výstavy - ICh. WW. EW. Kiss of Konga Wielkopolski BernardynVítěz speciální výstavy - Al Dino od Mikija
Vítěz speciální výstavy - Beauty St.Bernard StarBEST OF JUNIOR - JWW. Izzi od Strážců horBEST OF VETERAN - ICh. EW. EVW. Italy od Strážců horBEST OF BREED- ICh. WW. EW. Kiss of Konga Wielkopolski Bernardyn
BEST OF OPPOSITE SEX - Ch. WW. EW.JCh. JWW. Danger od Strážců horBEST OF JUNIOR - Love Me Harder Alsani GiantsBEST OF VETERAN - ICh. Joker od Strážců horBEST OF BREED - Al Dino od Mikija
BEST OF OPPOSITE SEX - Beauty St.Bernard StarBIS VETERAN - ICh. Joker od Strážců horBEST IN SHOW - ICh. WW: EW. Kiss of Konga Wielkopolski BernardynICh. WW.EW. Kiss od Konga Wielkopolski Bernardyn, Al Dino od Mikija

zpět

přihlásit