BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů Mladá Boleslav

Klubová výstava 2019

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů Mladá Boleslav
datum: 23.3.2019
rozhodčí: Didier Basset, F

krátkosrstí: 39 (15 psů, 24 fen)
dlouhosrstí: 37 (17 psů, 20 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Bohouš od Pramene Labe – VN 1, BIS štěně
m.: Kodym Pavel

pes tř. dorostu
Hardy od Klášterních lesů – VN 1
m.: Třosová Martina

pes tř. mladých
Barry vom Wasserwirt – V 2
m.: Ellersdorfer Willi, A
Bruno vom Wasserwirt – nepřítomen
m.: Holler Nikolaus, A
Didier z Hostýnských vrchů – VD 4
m.: Žajdlík Marek
Izzi od Strážců hor – V 3
m.: Havlíček Zdeněk
Hektor od Strážců hor – VD
m.: Morawiec Mariusz, PL
Mountbarry Cristiano – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
m.: Käär Janne, EST

pes mezitřída
Bruce z Valdorfských lesů – V 1
m.: Vojta Pavel
Fabien ze Statku od Dobré vody – V 2
m.: Kodešová Hana

pes tř. otevřená
Skippy z Dobruské stáje – VD 2
m.: Laubrovi David a Lucie
Venda od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Mašlejová Libuše

pes tř. vítězů
Ch. WW. JCH. JWW. Danger od Strážců hor – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
m.: Bendl Jan

pes tř. veteránů
ICh. Gert z Kamenné kolonie – V 1
m.: Roman Alexandra, A
ICh. Iwan od Strážců hor – V 2
m.: Honzová Romana

fena tř. dorostu
Chessy – VN 1, BIS dorost
m.: Livio Marina, IT

fena tř. mladých
Alpine Dream Gabi – V 4
m.: Plundra Milan
Alpine Dream Gloria – nepřítomna
m.: Zsigová Markéta
Beatrice Vel Bern-City – VD
m.: Mátlová Alena
Bertha vom Wasserwirt – V
m.: Mulitzer Petra , A
Brunhilde vom Wasserwirt – V 2
m.: Scheyrer Manuela, A
Dastyna z Hostýnských vrchů – V 3
m.: Dohnalová Kateřina
Ester Golden Bohemica – VD
m.: Karlík Ondřej
Ganja od Strážců hor – VD
m.: Fejer Jiří
Greta od Hodousické louky – VD
m.: Večeřová Markéta
Mountbarry Camilla – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BIS Junior
m.: Käär Janne, EST

fena mezitřída
Cami z Valdorfských lesů – V 1, CAC
m.: Pöschlová Miroslava
JCh. Cilka z Valdorfských lesů – V 2, res.CAC
m.: Dobruská Jitka
JCh. Dorotka z Hostýnských vrchů – V 3
m.: Gerych Josef

fena tř. otevřená
Bea z Valdorfských lesů – V 1
m.: Pöschlová Miroslava
Brigitte od Strážců hor – VD 2
m.: Králová Helena
Dita od Strážců hor – VD 3
m.: Smejkal David
Eliška Barykův dvůr – nepřítomna
m.: Čihák Jan
Loren Maňkowa Zagroda – diskvalifikace
m.: Morawiec Mariusz, PL

fena tř. vítězů
ICh. Alma vom Wasserwirt – V 3
m.: Scheyrer Manuela + Gerolo, A
Ch. Carolina od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Palička Jan
Ch. Mountbarry Bernadette – V 1, CAC, Klubový vítěz
m.: Käär Janne, EST

fena tř. veteránů
ICh. EW. Italy od Strážců hor – V 1, BOV, BOS, BIS veterán
m.: Livio Marina, IT

fena tř. čestná
Ch. Emily od Klášterních lesů – nepřítomna
m.: Havlíček Zdeněk


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. mladých
Benno St.Bernard Star – nepřítomen
m.: Dvořáková Hana
Carlos z Lipové pohádky – nepřítomen
m.: Sigetová Zuzana, SK
Ocean Rios Saints – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
m.: Fam. Linser + Fam. Dolinsek, SLO

pes mezitřída
Cargo – D
m.: Linhartová Marie
Fridolín ze Statku od Dobré vody – V 1, CAC
m.: Nováková Gabriela
Garp od Klášterních lesů – VD 2
MVDr. Janochová Markéta

pes tř. otevřená
Bojar Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Čihák Jan
JCh. JWW. Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické louky – V 1, CAC
m.: Sanwick Robert, D
Erwin ze Statku od Dobré vody – V 3
m.: Richterová Vladimíra
Justinianus vom Baronenschloss – VD 4
Morawiec Mariusz, PL

pes tř. vítězů
Ch. Bedřich Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Mikula Petr
ICh. Bojar Eliščino království – V 4
m.: Čihák Jan
Ch. Boss ze Statku od Dobré vody – diskvalifikace
m.: Brunclíková Renata
ICh. Diego von Güttler – V 3
m.: Krátká Daniela
ICh. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
m.: Dobruská Jitka

pes tř. veteránů
Ch. EW. Island od Strážců hor – V 1
m.: Ing. Škvařil Robert

pes tř. čestná
ICh. Amigo z Hostýnských vrchů – V 1
m.: Gerych Josef

fena tř. dorostu
Bestikrosantr Daniella – N 1
m.: Arbuzová Olga
Jessie od Strážců hor – N 2
m.: Kazík Petr

fena tř. mladých
Beauty St.Bernard Star – nepřítomna
m.: Dobruská Jitka
Carla z Lipové pohádky – VD 2
m.: Vrána Pavel
Carmen z Lipové pohádky – VD 1
m.: Krátká Daniela
Evita Golden Bohemica – nepřítomna
m.: Mikula Petr

fena mezitřída
Dixie Golden Bohemica – VD 1
m.: Smejkal David
JCh. Gloria Wild od Strážců hor – VD 2
m.: Vávrová Iva
Latika Carpathian Saint´s – VD 3
m.: Rakušanová Jana

fena tř. otevřená
Bonnie Barykův dvůr – V 1, CAC
m.: Sgreccia Costantino
Dolly od Hodousické louky – V 2, res.CAC
m.: Melounová Alena
Elbee Barykův dvůr – VD 4
m.: MVDr. Jiroudková Michaela
JCh. Jessica vom Baronenschloss – V 3
m.: Brunclíková Renata

fena tř. vítězů
Ch. Bonie z Lipové pohádky – V 3
m.: Krátká Daniela
Ch. Eva od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Vávrová Iva
ICh. Magic Crystal Rios Saints – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
m.: Fam. Dolinsek, SLO

fena tř. veteránů
ICh. Baronesa od Klášterních lesů – V 2
m.: Naxerová Kristýna
ICh. Great Agáta od Strážců hor – V 1, BOV
m.: Vávrová Iva
ICh. Chantal z Dobruské stáje – V 3
m.: Roman Alexandra, A

fena tř. čestná
ICh. Anežka Eliščino království – V 1
m.: Krátká Daniela


Nejlepší pár

Ch. Bedřich Barykův dvůr + Evita Golden Bohemica – nepřítomny
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Mikula Petr

ICh. Diego von Güttler + Ch. Bonie z Lipové pohádky – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

Hektor od Strážců hor + Loren Máňkova Zagroda – nepřítomny
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Morawiec Mariusz, PL

Izzi od Strážců hor + Ch. Emily od Klášterních lesů – nepřítomny
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Havlíček Zdeněk

Mountbarry Cristiano + Mountbarry Camilla – 1. místo
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Käär Janne, EST

ICh. Paulo z Dobruské stáje + Beauty St.Bernard Star – nepřítomny
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Dobruská Jitka

Nejlepší chovatelská skupina

Mountbarry – 1. místo
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Käär Janne , EST

vom Wasserwirt – 3. místo
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Scheyrer Manuela, A

ze Statku od Dobré voda – nepřítomny
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Naxerová Kristýna

z Lipové pohádky – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Krátká Daniela

Galerie

Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019BOHOUŠ OD PRAMENE LABE - VELMI NADĚJNÝ 1, BIS ŠTĚNĚHARDY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VELMI NADĚJNÝ 1
Klubová výstava 2019Klubová výstava 2019IZZI OD STRÁŽCŮ HORDIDIER Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ
DIDIER Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VELMI DOBRÝ MOUNTBARRY CRISTIANO - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHIZZI OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 3BARRY VOM WASSERWIRT - VÝBORNÝ 2
FABIEN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY BRUCE Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 1FABIEN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 2VENDA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CAC
SKIPPY Z DOBRUSKÉ STÁJE - VELMI DOBRÝ 2CH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CACICH. GERT Z KAMENNÉ KOLONIE - VÝBORNÝ 1ICH. IWAN OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 2
CHESSY - VELMI NADĚJNÝ 1MOUNTBARRY CAMILLA - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHBRUNHILDE VOM WASSERWIRT - VÝBORNÝ 2DASTYNA Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VÝBORNÝ 3
ALPINE DREAM GABI - VÝBORNÝ 4CAMI Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 1, CACJCH. CILKA Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 2, RES:CACJCH. DOROTKA Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VÝBORNÝ 3
DITA OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI DOBRÝ 3BRIGITTE OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI DOBRÝ 2BEA Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VÝBORNÝ 1CH. CAROLINA OD STRÁŽCŮ HOR
CH. MOUNTBARRY BERNADETTE - VÝBORNÝ 1, CACICH. ALMA VOM WASSERWIRT - VÝBORNÝ 3CH. CAROLINA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 2, RES.CACICH. EW. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1
OCEAN RIOS SAINTS - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHFRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 1, CACGARP OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VELMI DOBRÝ 2JCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKY
BOJAR BARYKŮV DVŮRBOJAR BARYKŮV DVŮRBOJAR BARYKŮV DVŮRJCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKY
JCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKYJCH. JWW. EDA IWAN ZAREWITSCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 1, CACBOJAR BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 2, RES. CACJUSTINIANUS VOM BARONENSCHLOSS - VELMI DOBRÝ 4
ICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJECH. BEDŘICH BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 2, RES.CACICH. DIEGO VON GÜTTLER - VÝBORNÝ 3ICH. BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÝ 4
ICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 1, CACCH. EW. ISLAND OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1ICH. AMIGO Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮICH. AMIGO Z HOSTÝNSKÝCH VRCHŮ - VÝBORNÝ 1
BESTIKROSANTR DANIELLA - NADĚJNÝ 1JESSIE OD STRÁŽCŮ HORCARMEN Z LIPOVÉ POHÁDKY - VELMI DOBRÝ 1CARLA Z LIPOVÉ POHÁDKY - VELMI DOBRÝ 2
DIXIE GOLDEN BOHEMICA - VELMI DOBRÝ 1JCh. GLORIA WILD OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI DOBRÝ 2LATIKA CARPATHIAN SAINT´S - VELMI DOBRÝ 3BONNIE BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 1, CAC
DOLLY OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 2, RES.CACELBEE BARYKŮV DVŮR - VELMI DOBRÝ 4JCH. JESSICA VOM BARONENSCHLOSS - VÝBORNÝ 3ICH. MAGIC CRYSTAL RIOS SAINTS - VÝBORNÝ 1, CAC
CH. EVA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 2, RES.CACCH. BONIE Z LIPOVÉ POHÁDKY - VÝBORNÝ 3ICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1ICH. BARONESA OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VÝBORNÝ 2
ICH. CHANTAL Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 3ICH. ANEŽKA ELIŠČINO KRÁLOOVSTVÍ - VÝBORNÝ 1MOUNTBARRY CRISTIANO + MOUNTBARRY CAMILLA - 1. MÍSTO NEJLEPŚÍ PÁRICH. DIEGO VON GÜTTLER + CH. BONIE Z LIPOVÉ POHÁDKY - 2. MÍSTO NEJLEPŠÍ PÁR
MOUNTBARRY  - 1. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINAZ LIPOVÉ POHÁDKY - 2. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINAVOM WASSERWIRT - 3. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINACHESSY - BIS DOROST
CH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - KLUBOVÝ VÍTĚZCH. MOUNTBARRY BERNADETTE - KLUBOVÝ VÍTĚZICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - KLUBOVÝ VÍTĚZICH. MAGIC CRYSTAL RIOS SAINTS - KLUBOVÝ VÍTĚZ
MOUNTBARRY CAMILLA - BEST OF JUNIORICH. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF VETERANCH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF BREEDICH. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF OPPOSITE SEX
OCEAN RIOS SAINTS - BEST OF JUNIORICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF VETERÁNICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - BEST OF BREEDICH. MAGIC CRYSTAL RIOS SAINT - BEST OF OPPOSITE SEX
ICH. ITALY OD STRÁŽCŮ HOR - VETERAN BEST IN SHOWMOUNTBARRY CAMILLA - JUNIOR BEST IN SHOWCH. WW. JCH. JWW. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - BEST IN SHOWKlubová výstava 2019

zpět

přihlásit