BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů ČR

Výsledky

Již tradičně se konala klubová výstava svatobernardských psů na výstavišti Krásná louka v Mladé Boleslavi. Dnem byla sobota 5. dubna 2008. Na výstavu se přihlásilo celkem 52 bernardýnů.
Fotogalerie zde

Rozhodčí : Max Russ, D

krátkosrstí: 18 (3 psi, 15 fen)
dlouhosrstí: 34 (15 psů, 19 fen)

Svatobernardský pes krátkosrstý

pes – štěňata
Dallas od Strážců hor VN 1
m.: Plundra M.
pes – otevřená
Henry z Rubaničiek V 1, CAC
m.: Chejn J.
pes – vítězů
Ch. Tyronica Born For Winning V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
m.: Plundra M.
fena – štěňata
Bára z Férova dvora VN 3
m.: MVDr. Költö J.
Daja Bina´s Joy od Strážců hor VN 2
m.: Krek J. / Plundra M.
Dixie od Strážců hor VN 1
m.: Dobruská J.
fena – dorost
Camilla od Strážců hor VN 1
m.: Havlíček Z. / Plundra M.
fena – mladá
Cherry od Natálky VD 1
m.: Birhanzl L.
fena – mezitřída
Anežka od Strážců hor V 1, CAC
m.: Plundra M.
fena – otevřená
Berta vom Steintor V 4
m.: Chejn J.
Athena od Strážců hor V
m.: Mašlejová L.
Charlotta od Natálky V 2, res.CAC
m.: Vávra A.
Clea vom Steintor V 1, CAC
m.: Chejn J.
Dusty vom Steintor V 3
m.: Chejn J.
Delta Matlamon V
m.: Šrollerová Dana
fena – vítězů
Elsa vom Wachthügel V 3
m.: Chejn J.
Jola vom Steintor V 1, CAC, Klubový vítěz
m.: Chejn J.
Ch. Ubina Du Val Du Morakopf V 2, res.CAC
m.: Krek J., SL

Svatobernardský pes dlouhosrstý

pes – štěňata
Baryk z Férova dvora VN 1
m.: Fér P.
pes – mladý
Ares z Hrádku Kunratic VD 4
m.: Bulín Vl.
Bedřich Anrebri V 1, CAJC
m.: Herčík K.
Charli od Natálky VD 3
m.: MVDr. Kružíková M. / MVDr. Költö J.
Gregor z Dobruské stáje VD 2
m.: Nováková G.
pes – mezitřída
Emir Jurastic Bernaros V 2, res.CAC
m.: Kapička M.
Zorro II Olbrzym z Galicji V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
m.: Rakušanová J. / Ing. Ladýř J.
pes – otevřená
Arny od Lešanské kapličky V 2, res.CAC
m.: Schejbalová P.
Eldorado The Snorin Beauty V 4
m.: Moravec M.
Gálio od Natálky V
m.: Dočkal M.
Garibald Lenkin dvor V 3
m.: Vávra J.
Hardy z Podzvičinského chovu VD
m.: Baránek I.
Harley vom Kuseler Musikantenland V 1, CAC
m.: Dobruská J.
pozn.: Tento pes splnil touto výstavou podmínky pro udělení Šampióna ČR
pes – vítězů
Ch. Jarin od Demänovky V 2, bez titulu
m.: Königsmark J.
Ch. Xanno z Jakubského vrchu V1, CAC
m.: Havlíček Z.
fena – štěňata
Bardotka z Férova dvora nedostavila se
m.: Vítková H.
Diggy od Strážců hor VN 1
m.: Havlíček Z.
fena – dorost
Cinka od Strážců hor VN 1
m.: Brejchovi J. a M.
fena – mladá
Aicha z Hrádku Kunratic VD
m.: Jiroušová T.
Baby Agáta od Strážců hor VD 3
m.: Naxerová K.
Bára z Melounova V 1, CAJC, BIS Junior
m.: Melounová A. / Meloun J.
Barunka z Luční samoty VD
m.: Koukolíček J.
Bella z Luční samoty V 2
m.: Ing. Marek I.
Gábina z Dobruské stáje VD 4
m.: MVDr. Žalud L.
Grejs z Dobruské stáje VD
m.: Dobruská J.
fena – mezitřída
Chita z Rubaničiek V 2, res.CAC
m.: MVDr. Kružíková M.
Edyta z Dobruské stáje V 1, CAC
m.: Mátlová A.
fena – otevřená
Amilka Anrebri V 1, CAC, Klubový vítěz
m.: Šlégrová J.
Doma Jurastic Bernaros V 2, res.CAC
m.: Vávra J.
Elza z Doudlebské farmy nedostavila se
m.: Vávrová I.
Fany od Natálky V 4
m.: Flek I.
Lusy Olijar V 3
m.: Jiroušová T.
fena – vítězů
Ch. Greta z Rubaničiek nedostavila se
m.: Plundra M.
Ch. Haidy z Rubaničiek nedostavila se
m.: Rakušanová J.

Závěrečné soutěže:

Nejlepší pár

1. místo Garibald Lenkin dvor a Doma Jurastic Bernaros
m.: Vávra Josef
2. místo Tyronica Born For Winning a Anežka od Strážců hor
m.: Plundra Milan
3. místo Charli od Natálky a Chita z Rubaničiek
m.: MVDr. Kružíková Michaela
4. – 5. místo
Xanno z Jakubského vrchu a Diggy od Strážců hor
m.: Havlíček Zdeněk
Dallas od Strážců hor a Daja Bina´s Joy od Strážců hor
m.: Krek Jana / Plundra Milan

Nejlepší chovatelská skupina

1. místo od Strážců hor (krátkosrstí)
m.: Plundra Milan
2. místo z Dobruské stáje (dlouhosrstí)
m.: Dobruská Jitka
3. místo od Strážců hor (dlouhosrstí)
m.: Plundra Milan

zpět

přihlásit