BERNARDYNKLUB.CZ

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

Výsledky

Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk
datum: 15.9.2018
rozhodčí: Ann Long-Doyle, IRL

krátkosrstí: 41 (18 psů, 23 fen)
dlouhosrstí: 43 (17 psů, 26 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Bastangens Farbror Soderman – VN 1, BIS štěně
m.: Kubacha Magdalena, PL
Israel od Strážců hor – nepřítomen
m.: Špringl Jindřich
Izzi od Strážců hor – VN 3
m.: Havlíček Zdeněk
Mountbarry Cristiano – VN 2
m.: Käär Janne, EST

pes tř. dorostu
Daluk vom Fugerhof – VN 1, BIS dorost
m.: Dolinsek Nina, SLO

pes tř. mladých
Blesk Yantarya Tornado – V 1, CAJC, BOJ, Junior BIS
m.: Leske Miroslaw, PL
Back z Valdorfských lesů – nepřítomen
m.: Mináriková Kateřina, MVDr.
Bob z Valdorfských lesů – VD
m.: Hartlová Ladislava
Bruce z Valdorfských lesů – V 3
m.: Vojta Pavel
Columbo z Valdorfských lesů – VD 4
m.: Poschlová Miroslava
Fabien ze Statku od Dobré vody – V 2
m.: Kodešová Hana
Imperator Alsani Giants – nepřítomen
m.: Krowinska Nina, PL

pes mezitřída
JCh. JWW.WW. Danger od Strážců hor – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
m.: Bendl Jan
Tango z Dobruské stáje – V 2
m.: Seidlová Monika

pes tř. otevřená
Zlatko od Strážců hor – VD 1
m.: Svatoš Václav

pes tř. vítězů
Ch. Cache Retreat Power Ball – V 1, CAC
m.: Kubacha Magdalena, PL

pes tř. čestná
ICh. Gert z Kamenné kolonie – V 1
m.: Roman Alex, A
ICh. Iwan od Strážců hor – V 2
m.: Honzová Romana

fena tř. štěňat
Mountbarry Camila – VN 1
m.: Käär Janne, EST

fena tř. dorostu
Bie´s Kamma – VN 1
m.: Bie Bente, DK
Dastyna z Hostýnských vrchů – VN 3
m.: Dohnalová Kateřina
Dorotka z Hostýnských vrchů – VN 2
m.: Gerych Josef

fena tř. mladých
Bea z Valdorfských lesů – V 4
m.: Pöschlová Miroslava
Cami z Valdorfských lesů – V
m.: Pöschlová Miroslava
Cilka z Valdorfských lesů – V
m.: Dobruská Jitka
Eliška Barykův dvůr – V 3
m.: Čihák Jan
Ganja od Strážců hor – VD
m.: Fejer Jiří
Generous – od Strážců hor – V
m.: Vašák Libor
Gissabel od Strážců hor – V
m.: Macháček Pavel
Just Lovely Dreams Become A Reality – V 2
m.: Mirowská Katarzyna, PL
U Are My Love Wielkopolski Bernardyn – V 1, CAJC, BOS
m.: Kubacha Magdalena
Glorie od Klášterních lesů – VD
m.: Vohánka Vladimír

fena mezitřída
JCh. Carolina od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Palička Jan
Elza od Hodousické louky – V 2, res.CAC
m.: Zsigová Markéta

fena tř. otevřená
Brittany od Hodousické louky – V 2
m.: Pöschlová Miroslava
Jii-Teen Ulla Karoliina – VD 3
m.: Hakala Sirkka, FIN
Ch. Univers od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Palička Jan
Xara od Strážců hor – nepřítomna
m.: Podstata Josef

fena tř. vítězů
Ch. Blanca Noche Herbu Przygoda – V 3
m.: Leske Miroslaw, PL
Ch. WW. Kiss Of Kinga Wielkopolski Bernardyn – V 2, res.CAC
m.: Hryniewiecka Jolanta, PL
Ch. Mountbarry Bernardette – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy
m.: Käär Janne, EST


SVATOBERNSRDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Carlos z Lipové pohádky – VN 1
m.: Sigetová Zuzana, SK

pes tř. mladých
Alfons vom Rohrmoos – nepřítomen
m.: Kvist Vibeke, DK
Erwin ze Statku od Dobré vody – V 1, CAJC
m.: Richterová Vladimíra
Fridolín ze Statku od Dobré vody – V 2
m.: Nováková Gabriela
Garson od Strážců hor – V 4
m.: Nováková Martina
Georg od Klášterních lesů – V 3
m.: Ducháček Zdeněk

pes mezitřída
JCh. Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické louky – V 2, res.CAC
m.: Sanwick Robert, D
Slash Wielkopolski Bernardyn – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
m.: Kubacha Magdalena, PL

pes tř. otevřená
Bedřich Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Mikula Petr
Bojar Barykův dvůr – V 1, CAC
m.: Čihák Jan

pes tř. vítězů
Ch. Bie´s Hodja – V 2, res.CAC
m.: Kvist Vibeke, DK
ICh. Bojar Eliščino království – V 4
m.: Čihák Jan
Ch. Boss ze Statku od Dobré vody – V
m.: Brunclíková Renata
ICh. Diego von Güttler – V 3
m.: Krátká Daniela
ICh. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC
m.: Dobruská Jitka

pes tř. čestná
ICh. Nebukadnezar Van´t Hof Ten Eynder – V 1
m.: Kachmar Natálie, UA
Ch. Nicolas od Strážců hor – V 2
m.: Naxerová Kristýna

fena tř. štěňat
Beauty St.Bernard Star – VN
m.: Dobruská Jitka
Callisto z Lipové pohádky – VN 3
m.: Vrána Pavel
Carla z Lipové pohádky – VN 4
m.: Vrána Pavel
Carmen z Lipové pohádky – VN 1
m.: Krátká Daniela
Evita Golden Bohemica – VN 2
m.: Mikula Petr

fena tř. mladých
Gloria Wild od Strážců hor – V 1, CAJC, BOJ
m.: Vávrová Iva
Greta od Strážců hor – VD 2
m.: Vrbová Hana
Saint Baronas Aristo – nepřítomna
m.: Krowinska Nina, PL

fena mezitřída
Bonie z Lipové pohádky – V 1, CAC
m.: Krátká Daniela
Elbee Barykův dvůr – VD 4
m.: MVDr. Jiroudková Michaela
Engie od Hodousické louky – VD
m.: Nováková Martina
Helena Carpathian Saint´s – V 2, res.CAC
m.: Kachmar Natália, UA
Jessica vom Baronenschloss – V 3
m.: Brunclíková Renata

fena tř. otevřená
Bie´s Jarla – V 2
m.: Bie Bente, DK
Bonnie Barykův dvůr – V 3
m.: Sgreccia Costantino
JCh. Eva od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Vávrová Iva
Raja z Dobruské stáje – VD
m.: Páchová Hana, Ing.
Shadow z Dobruské stáje – VD 4
m.: Marek Ivo

fena tř. vítězů
Ch. Cora Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Čihák Jan
Ch. Dakota Carpathian Saint´s – V 3
m.: Leske Miroslaw, PL
Ch. Eneya Carpathian Saint´s – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Kachmar Natalia, UA
Ch. Mango Spice Rios Saints – V 4
m.: Linser Brigitte, A + Dolinsek Nina, SLO

fena tř. veteránů
ICh. Great Agáta od Strážců hor – V 2
m.: Vávrová Iva
ICh. Chantal z Dobruské stáje – V 1, BOV, BIS veterán
m.: Roman Alexandra, A

fena tř. čestná
ICh. Anežka Eliščino království – V 2
m.: Krátká Daniela
ICh. Baronesa od Klášterních lesů – V 1
m.: Naxerová Kristýna


MLADÝ VYSTAVOVATEL 9 – 13 let

Matyáš Fejer – 1. místo

MLADÝ VYSTAVOVATEL 13 – 17 let

Johana Mináriková – nepřítomna

NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR

Bojar Barykův dvůr + Ch. Cora Barykův dvůr – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

ICh. Diego von Güttler + Bonie z Lipové pohádky – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

Mountbarry Cristianio + Mountbarry Camilla
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Käär Janne, EST

Ch. Nicolas od Strážců hor + ICh. Baronesa od Klášterních lesů
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Naxerová Kristýna

Blesk Yantarya Tornado + Ch. Blanca Noche Herbu Przygoda – 3. místo
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Leske Miroslaw, PL

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

Barykův dvůr – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Čihák Jan

z Lipové pohádky – 2. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Krátká Daniela

ze Statku od Dobré vody – 3. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Naxerová Kristýna

Přílohy

Galerie

Bastangens Farbror Soderman
Mountbarry CristianoDaluk vom FugerhofBlesk Yantarya TornadoFabien ze Statku od Dobré vody
Bruce z Valdorfských lesůColumbo z Valdorfských lesůJC. JWW.WW.Danger od Strážců horZlatko od Strážců hor
Ch. Cache Retreat Power BallICh. Gert z Kamenné kolonieICh. Iwan od Strážců horMountbarry Camilla
Bie´s KammaDorotka z Hostýnských vrchůDastyna z Hostýnských vrchůU Are My Love Wielkopolski Bernardyn
JCh. Carolina od Strážců horElza od Hodousické loukyCh. Univers od Strážců horBrittany od Hodousické louky
Ch. Mountbarry BernardetteCh. WW. Kiss Of Kinga Wielkopolski BernardynCarlos z Lipové pohádkyErwin ze Statku od Dobré vody
Fridolín ze Statku od Dobré vodySlash Wielkopolski BernardynJCh. Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické loukyBojar Barykův dvůr
Bedřich Barykův dvůrICh. Paulo z Dobruské stájeCh. Bie´s HodjaICh. Diego von Güttler
ICh. Bojar Eliščino královstvíICh. Nebukadnezar Van´t Hof Ten EynderCh. Nicolas od Strážců horCarmen z Lipové pohádky
Gloria Wild od Strážců horGreta od Strážců horBonie z Lipové pohádkyHelena Carpathian Saint´s
Jessica vom BaronenschlossJCh. Eva od Strážců horBie´s JarlaBonnie Barykův dvůr
Ch. Eneya Carpathian Saint´s Ch. Cora Barykův dvůrCh. Dakota Carpathian Saint´s Ch. Mango Spice Rios Saints
ICh. Chantal z Dobruské stájeICh. Great Agáta od Strážců horICh. Baronesa od Klášterních lesůICh. Baronesa od Klášterních lesů, ICh. Great Agáta od Strážců hor
ICh. Baronesa od Klášterních lesů, ICh. Great Agáta od Strážců horGanja od Strážců hor - mladý vystavovatel Bojar Barykův dvůr + Ch. Cora Barykův dvůr - Nejkrásnější párICh. Diego von Güttler + Bonie z Lipové pohádky
Blesk Yantarya Tornado + Ch. Blanca Noche Herbu PrzygodaBarykův dvůr - Nejlepší chovatelská skupinaze Statku od Dobré vody - chovatelská skupinaBastangens Farbroro Soderman
Daluk vom FugerhofJCh. JWW. WW. Danger od Strážců horCh. Mountbarry BernardetteSlash Wielkopolski Bernardyn
Ch. Eneya Carpathian Saint´sBlesk Yantarya TornadoJCh. JWW. WW. Danger od Strážců horU Are My Love Wielkopolski Bernardyn
ICh. Chantal z Dobruské stájeGloria Wild od Strážců horSlash Wielkopolski BernardynCh. Eneya Carpathian Saint´s
ICh. Chantal z Dobruské stájeBlesk Yantarya TornadoJCh. JWW.WW. Danger od Strážců horJCh. JWW. WW. Danger od Strážců hor

zpět

přihlásit