BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA svatobernardských psů Mladá Boleslav

Klubová výstava 2018

Výsledky

Klubová výstava svatobernardských psů Mladá Boleslav
datum: 17.3.2018
rozhodčí: Cepková Renata, CZ

krátkosrstí: 41 (16 psů, 25 fen)
dlouhosrstí: 30 (15 psů, 15 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Bestikrosantr Gangster – VN 1
m.: Arbusová Miroslava
Columbo z Valdorfských lesů – VN 2
m.: Pöschlová Miroslava

pes tř. dorostu
Back z Valdorfských lesů – VN 1, BIS dorost
m.: Mináriková Kateřina
BOB z Valdorfských lesů – nepřítomen
m.: Hartlová Ladislava
Bruce z Valdorfských lesů – nepřítomen
m.: Vojta Pavel

pes tř. mladých
JCh. Danger od Strážců hor – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
m.: Bendl Jan
Edý od Hodousické louky – VD 3
m.: Sikora Martin
Fabien ze Statku od Dobré vody – VD 4
m.: Kodešová Hana
Tango z Dobruské stáje – V 2
m.: Seidlová Monika

pes mezitřída
Skippy z Dobruské stáje – VD 1
m.: Laubr David

pes tř. otevřená
Anton z Valdorfských lesů – V 2, res.CAC
m.: Pöschlová Miroslava
Venda od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Mašlejová Libuše

pes tř. vítězů
Ch. Favorit of Swiss Mountain Goofy – V 3
m.: Gerych Josef
Ch. Jocker Maňkwa Zagroda – V 2, res.CAC
m.: Zaczkiewicz Aneta, PL
ICh. Lord od Strážců hor – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
m.: Plundra Milan

pes tř. čestná
ICh. Iwan od Strážců hor – nepřítomen
m.: Honzová Romana

fena tř. štěňat
Cami z Valdorfských lesů – N 4
m.: Pöschlová Miroslava
Cilka z Valdorfských lesů – VN 1
m.: Dobruská Jitka
Cindy z Valdorfských lesů – VN 3
m.: Birhanzlová Jana
Frau Natalie od Strážců hor – VN 2
m.: Lintynerová Marie
Ganja od Strážců hor – N
m.: Fejer Jiří
Gissabel od Strážců hor – N
m.: Macháček Pavel

fena tř. dorostu
Bea z Valdorfských lesů – VN 1
m.: Pöschlová Miroslava

fena tř. mladých
Carolina od Strážců hor – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
pozn.: splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampion
m.: Palička Jan
Dita od Strážců hor – nepřítomna
m.: Smejkal David
Dona od Strážců hor – nepřítomna
m.: Kmoníček Petr
Easy od Strážců hor – nepřítomna
m.: Krička Michal
Eliška Barykův dvůr – nepřítomna
m.: Čihák Jan
Ellie Barykův dvůr – nepřítomna
m.: Prouza Josef
Loren Maňkowa Zagroda – V 2
m.: Morawiec Mariusz, PL

fena mezitřída
Brigitte od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Králová Helena
Elza od Hodousické louky – V 1, CAC
m.: Zsigová Markéta

fena tř. otevřená
Anděla od Fidlova kopce – VD 3
m.: Pöschlová Miroslava
Bella z Hostýnských vrchů – nepřítomna
m.: Cihlářová Kateřina
Pamela z Dobruské stáje – V 1, CAC
m.: Roman Alexandra, A
Qarta z Dobruské stáje – VD 4
m.: Rejfková Věra
Quina od Strážců hor – neposouzena
m.: Brichtová Helena
Xara od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Podstata Josef

fena tř. vítězů
Ch. Anne-Marie of Malsway Saint´s – V 3
m.: Gerych Josef
Ch. Emily od KLášterních lesů – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
m.: Havlíček Zdeněk
Ch. Univers od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Palička Jan


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Georg od Klášterních lesů – VN 1
m.: Ducháček Zdeněk

pes tř. mladých
Eda Iwan Zarewitsch od Hodousické louky – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BIS Junior
m.: Sanwick Robert, D
Eros od Hodousické louky – V 3
m.: Sič Peter, SK
Erwin ze Statku od Dobré vody – V 4
m.: Richterová Vladimíra + Naxerová Kristýna
Fan Fán ze Statku od Dobré vody – VD
m.: Libenský Vladimír
Fridolín ze Statku od Dobré vody – V 2
m.: Nováková Gabriela

pes mezitřída
Jutinianus vom Baronenschloss – V 1, CAC
m.: Morawiec Mariusz, PL

pes tř. otevřená
Bedřich Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Mikula Petr
Bojar Barykův dvůr – V 1, CAC
m.: Čihák Jan
Ch. Nicolas od Strážců hor – V 3
m.: Naxerová Kristýna

pes tř. vítězů
Ch. Boss ze Statku od Dobré vody – V 2, res.CAC
m.: Brunclíková Renata
Ch. Diego von Güttler – V 3
m.: Krátká Daniela
Ch. Island od Strážců hor – V 4
m.: Škvařil Robert, Ing.
ICh. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
m.: Dobruská Jitka

pes tř. čestná
ICh. Bojar Eliščino království – V 1
m.: Čihák Jan

fena tř. štěňat
Dixie Golden Bohemica – nepřítomna
m.: Smejkal David
Gloria Wild od Strážců hor – VN 1, BIS štěně
m.: Vávrová Iva

fena tř. dorostu
Freya od Hodousické louky – VN 1
m.: Nováková Martina

fena tř. mladých
Bonie z Lipové pohádky – V 2
m.: Krátká Daniela
Elbee Barykův dvůr – D
m.: Jiroudková Michaela, MVDr.
Eva od Strážců hor – V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOS
m.: Vávrová Iva

fena mezitřída
Engie od Hodousické louky – V 1, CAC, Klubový vítěz
mn.: Nováková Martina
Jessica vom Baronenschloss – VD 2
m.: Brunclíková Renata

fena tř. otevřená
Bonnie Barykův dvůr – V 1, CAC
m.: Sgreccia Constantino
Evelyn od Klášterních lesů – V 2, res.CAC
m.: Kyralová Sabina
Jaga Maňkowa Zagroda – V 3
m.: Morawiec Mariusz, PL
Okie z Dobruské stáje – nepřítomna
m.: Roman Alexandra, A

fena tř. vítězů
Ch. Cora Barykův dvůr – V 1, CAC
m.: Čihák Jan

fena tř. veteránů
Bára z Amádeova dvora – V 2
m.: Markovi Ivo a Ilona
ICh. Great Agáta od Strážců hor – V 1, BOV, BIS veterán
m.: Vávrová Iva


MLADÝ VYSTAVOVATEL

Matyáš Fejer – 1. místo

NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR

Bojar Barykův dvůr + Cora Barykův dvůr – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

Anton z Valdorfských lesů + Anděla od Fidlova kopce
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Pöschlová Miroslava

Ch. Diego von Güttler + Bonie z Lipové pohádky
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

Justinianus vom Baronenschloss + Jaga Maňkowa Zagroda
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Morawiec Mariusz, PL

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

Barykův dvůr – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Čihák Jan

z Valdorfských lesů
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Pöschlová Miroslava

Galerie

Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018Klubová výstava 2018
Klubová výstava 2018BESTIKROSANTR GANGSTER - VELMI NADĚJNÝ 1Klubová výstava 2018BESTIKROSANTR GANGSTER - VELMI NADĚJNÝ 1
BACK Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VELMI NADĚJNÝ 1JCH. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHTANGO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 2, EDÝ OD HODOUSICKÉ LOUKY - VELMI DOBRÝ 3, FABIEN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VELMI DOBRÝ 4JCH. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH
SKIPPY Z DOBRUSKÉ STÁJE - VELMI DOBRÝ 1VENDA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CACICH. LORD OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 1, CACTŘÍDA ŠTĚŇAT - FENY
KLUBOVÁ VÝSTAVA 2018CILKA Z VALDORFSKÝCH LESŮ - VELMI NADĚJNÁ 1FRAU NATALIE OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI NADĚJNÁ 2CAMI Z VALDORFSKÝCH LESŮ - NADĚJNÁ 4
JCH. CAROLINA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHELZA OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÁ 1, CACPAMELA Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÁ 1, CACXARA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 2, R.CAC
ANDĚLA OD FIDLOVA KOPCE - VELMI DOBRÁ 3QARTA Z DOBRUSKÉ STÁJE - VELMI DOBRÁ 4KLUBOVÁ VÝSTAVA 2018CH. EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VÝBORNÁ 1, CAC
CH. UNIVERS OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 2, R.CACCH. ANNE-MARIE OF MASWAY SAINT´S - VÝBORNÁ 3GEORG OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VELMI NADĚJNÝ 1EDA IWAN ZAREWITCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH
FRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 2, EROS OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÝ 3, ERWIN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 4JUTINIANUS VOM BARONENSCHLOSS - VÝBORNÝ 1, CACBOJAR BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 1, CACBEDŘICH BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÝ 2, R.CAC, CH. NICOLAS OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 3
ICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VÝBORNÝ 1, CACCH. BOSS ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VÝBORNÝ 2, R.CAC, CH., DIEGO VON¨GÜTTLER - VÝBORNÝ 3, CH. ISLAND OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÝ 4CH. BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - VÝBORNÝ 1GLORIA WILD OD STRÁŽCŮ HOR - VELMI NADĚJNÁ 1
FREYA OD HODOUSICKÉ LOUKY - VELMI NADĚJNÁ 1JCH. EVA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCHBONIE Z LIPOVÉ POHÁDKY - VÝBORNÁ 2, ELBBE BARYKŮV DVŮR - DOBRÁENGIE OD HODOUSICKÉ LOUKY - VÝBORNÁ 1, CAC
JESSICA VOM BARONENSCHLOSS - VELMI DOBRÁ 2BONNIE BARYKŮV VŮR - VÝBORNÁ 1 , CACEVELYN OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - VÝBORNÁ 2, R.CAC, JAGA MAŃKOWA ZAGRODA - VÝBORNÁ 3CH. CORA BARYKŮV DVŮR - VÝBORNÁ 1, CAC
ICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - VÝBORNÁ 1MATYÁŠ FEJER - NEJLEPŠÍ MLADÝ VYSTAVOVATELBOJAR BARYKŮV DVŮR A CORA BYRYKŮV DVŮR - NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁRBARYKŮV DVŮR - NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA
GLORIA WILD OD STRÁŽCŮ HOR - BIS ŠTĚNĚBACK Z VALDORFSKÝCH LESŮ - BIS DOROSTICH. LORD OD STRÁŽCŮ HOR - KLUBOVÝ VÍTĚZCH. EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - KLUBOVÝ VÍTĚZ
ICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - KLUBOVÝ VÍTĚZENGIE OD HODOUSICKÉ LOUKY - KLUBOVÝ VÍTĚZJCH. DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF JUNIORICH. LORD OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF BREED
CH. EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮ - BEST OF OPPOSITE SEXEDA IWAN ZAREWITCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - BEST OF JUNIORICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF VETERANICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - BEST OF BREED
JCH. EVA OD STRÁŽCŮ HOR - BEST OF OPPOSITE SEXICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - VETERAN BEST IN SHOWEDA IWAN ZAREWITCH OD HODOUSICKÉ LOUKY - JUNIOR BEST IN SHOWICH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - BEST IN SHOW
KLUBOVÁ VÝSTAVA 2018

zpět

přihlásit