BERNARDYNKLUB.CZ

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

Výsledky

Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk
datum: 16.9.2017
rozhodčí: Christine Wiederkehr, CH

krátkosrstí: 36 (14 psů, 22 fen)
dlouhosrstí: 39 (17 psů, 22 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat

1. Fabien ze Statku od Dobré vody – VN 1
m.: Kodešová Hana
2. Jack Sperrow Rios Saints – VN 2
m.: Vraz Stanko, SLO

pes tř. dorostu
3. Colombo z Hostýnských vrchů – N 3
m.: Hůrková Simona
4. Danger od Strážců hor – VN 1
m.: Bendl Jan
5. Tango z Dobruské stáje – VN 2
m.: Seidlová Monika

pes tř. mladých
6. Cigo od Strážců hor – V 1, CAJC, BOJ
m.: Klačan Vladimír, SK

pes mezitřída
7. Anton z Valdorfských lesů – VD 3
m.: Pöschlová Miroslava
8. Diamond King Alsani Giants – VD 2
m.: Krowinska Nina, PL
9. Zlatko od Strážců hor – VD 1
m.: Svatoš Václav + Plundra Milan

pes tř. otevřená
10. Favorit of Swiss Mountain Goofy – V 1, CAC
m.: Gerych Josef
11. Kalnu Sniegs Leon Leonard – V 2, res.CAC
m.: Ufere Santa, LV

pes tř. vítězů
12. Venda od Strážců hor – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Mašlejová Libuše

pes tř. veteránů
13. Homér od Strážců hor – V 1
m.: Hakala Sirkka, FIN

pes tř. čestná
14. ICh. Iwan od Strážců hor – V 1
m.: Honzová Romana

fena tř. štěňat
15. Eliška Barykův dvůr – VN 2
m.: Čihák Jan
16. Ellie Barykův dvůr – VN 1
m.: Čihák Jan
17. Infinity Alsani Giants – VN 3
m.: Krowinska Nina, PL
18. Jiggy Calypso Rios Saints – VN 4
m.: Göbel Wolfgang, SLO

fena tř. dorostu
19. Dona od Strážců hor – VN 1, BIS dorost
m.: Kmoníček Petr

fena tř. mladých
20. Brigitte od Strážců hor – V 3
m.: Králová Helena
21. Carolina od Strážců hor – V 4
m.: Palička Jan
22. Elza od Hodousické louky – V 1, CAJC
m.: Zsigová Markéta
23. Hrustalnyi Senbernar Gladys Swan Song – V 2
m.: Pinkasová Eva
24. Royal Love Wielkopolski Bernardyn – absence
m.: Kubacha Magdalena, PL

fena mezitřída
25. Borka z Hostýnských vrchů – V 3
m.: Hak Ladislav
26. Cora od Hodousické louky – V 1, CAC
m.: Zsigová Markéta
27. Yoshi od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Baranek Malgorzata, PL

fena tř. otevřená
28. Aja z Hostýnských lesů – diskvalifikace
m.: Boháč Filip
29. Kalnu Sniegs Lorena – V 4
m.: Ufere Santa, LV
30. Kiss of Kinga Wielkopolski Bernardyn – V 2, res.CAC
m.: Kubacha Magdalena, PL
31. Pamela z Dobruské stáje – V 3
m.: Roman Alexandra, A
32. Xara od Strážců hor – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
m.: Podstata Josef

fena tř. vítězů
33. Ch. Isabel od Natálky – V 2, res.CAC
m.: Gerych Josef
34. Ch. Univers od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Palička Jan
75. Ch. Ice Cream Transylvania Giant – V 3
m.: Kachmar Natalia, UA

fena tř. veteránů
35. ICh. My Lovely Dreams Become A Reality – V 1, BOV, BIS veterán
m.: Mirowska Katarzyna, PL


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. štěňat
36. Erwin ze Statku od Dobré vody – VN 1
m.: Rychterovi Vlaďka a Pavel
37. Fridolín ze Statku od Dobré vody – N 2
m.: Nováková Gabriela

pes tř. dorostu
38. Bilbo Bagins Shire Meadow – N 1
m.: Hryniewiecka Jolanta, PL

pes tř. mladých
39. Eros od Hodousické louky – V 1, CAJC
m.: Sič Peter, SK
40. Platon Wielkopolski Bernardyn – V 2
m.: Kubacha Magdalena, PL
41. Slash Wielkopolski Bernardyn – V 3
m.: Kubacha Magdalena

pes mezitřída
42. Bedřich Barykův dvůr – V 1
m.: Mikula Petr
43. Bojar Barykův dvůr – VD 2
m.: Čihák Jan

pes tř. otevřená
44. Ch. Bie´s Hodja – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
m.: Kvis Vibeke, DK
45. Oliver z Dobruské stáje – V 2, res.CAC
m.: Prokeš Petr

pes tř. vítězů
46. Ch. Boss ze Statku od Dobré vody – V
m.: Brunclíková Renata
47. Ch. Diego von Güttler – V 2, res.CAC
m.: Krátká Daniela
48. Ch. Kalnu Sniegs Jewel Julex – V
m.: Tcartcidze Olga, RUS
49. Ch. Nicolas od Strážců hor – V 3
m.: Naxerová Kristýna
50. Ch. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC
m.: Dobruská Jitka
73. Ch. Nebukadnezar Van´t Hof Ten Eynder – V 4
m.: Kachmar Natalia, UA

pes tř. čestná
51. ICh. Bojar Eliščino království – V 1
m.: Čihák Jan

fena tř. štěňat
52. Bonie z Lipové pohádky – VN 1, BIS štěně
m.: Krátká Daniela
53. Elbee Barykův dvůr – VN 3
m.: Kružíková Michaela, MVDr.
54. Saint Baronas Aristo – VN 2
m.: Krowinska Nina, PL

fena tř. dorostu
55. Eva od Strážců hor – VN 1
m.: Vávrová Iva

fena tř. mladých
56. Engie od Hodousické louky – V
m.: Nováková Martina
57. Jessica vom Baronenschloss – V 1, CAJC, BOJ, BIS junior
m.: Brunclíková Renata
58. Mie du Val du Morakopf – V 3
m.: Bie Bente, DK
59. Navilotosh Flika – V 2
m.: Tcartcidze Olga, RUS
60. Raja z Dobruské stáje – V
m.: Páchová Hana, Ing.
61. Shadow z Dobruské stáje – V 4
m.: Marek Ivo

fena mezitřída
62. Bonnie Barykův dvůr – VD 3
m.: Sgreccia Constantino
63. Cora Barykův dvůr – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Čihák Jan
74. Eneya Carpathian Saint´s – V 2, res.CAC
m.: Kachmar Natalia, UA

fena tř. otevřená
64. Agáta Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Čihák Jan
65. Ch. Cleopatra Eliščino království – V 1, CAC
m.: Cinková Kateřina

fena tř. vítězů
66. Ch. Anežka Eliščino království – V 4
m.: Krátká Daniela
67. ICh. Baronesa od Klášterních lesů – absence
m.: Naxerová Kristýna
68. Ch. Magic Crystal Rios Saint´s – V 2, res.CAC
m.: Dolinsek Nina, SLO
69. Ch. Ofka z Bogdanowej Zagrody – V 3
m.: Baranek Malgorzata, PL
70. ICh. Susan od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Vávrová Iva

fena tř. veteránů
71. ICh. Great Agáta od Strážců hor – V 1, BOV
m.: Vávrová Iva

fena tř. čestná
72. Ch. Champion Agáta od Strážců hor – V 1
m.: Naxerová Kristýna


Nejkrásnější pár

Bojar Barykův dvůr + Cora Barykův dvůr – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

Ch. Boss ze Statku od Dobré vody + Jessica vom Baronenschloss
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Brunclíková Renata

Ch. Diego von Güttler + Ch. Anežka Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

Ch. Nicolas od Strážců hor + ICh. Baronesa od Klášterních lesů
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Naxerová Kristýna

Ch. Nebukadnezar Van´t Hof Ten Eynder + Eneya Carpathian Saint´s
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Kachmar Natalia, UA

Diamond King Alsani Giants + Infinity Alsani Giants
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Krowinska Nina, PL

Favorit of Swiss Mountain Goofy + Ch. Isabel od Natálky
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Gerych Josef

Nejlepší chovatelská skupina

Eliščino království – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva

z Hostýnských vrchů
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Gerych Josef

Přílohy

Galerie

zpět

přihlásit