BERNARDYNKLUB.CZ

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA svatobernardských psů Žamberk

III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017

Výsledky

Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk
datum: 16.9.2017
rozhodčí: Christine Wiederkehr, CH

krátkosrstí: 36 (14 psů, 22 fen)
dlouhosrstí: 39 (17 psů, 22 fen)

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat

1. Fabien ze Statku od Dobré vody – VN 1
m.: Kodešová Hana
2. Jack Sperrow Rios Saints – VN 2
m.: Vraz Stanko, SLO

pes tř. dorostu
3. Colombo z Hostýnských vrchů – N 3
m.: Hůrková Simona
4. Danger od Strážců hor – VN 1
m.: Bendl Jan
5. Tango z Dobruské stáje – VN 2
m.: Seidlová Monika

pes tř. mladých
6. Cigo od Strážců hor – V 1, CAJC, BOJ
m.: Klačan Vladimír, SK

pes mezitřída
7. Anton z Valdorfských lesů – VD 3
m.: Pöschlová Miroslava
8. Diamond King Alsani Giants – VD 2
m.: Krowinska Nina, PL
9. Zlatko od Strážců hor – VD 1
m.: Svatoš Václav + Plundra Milan

pes tř. otevřená
10. Favorit of Swiss Mountain Goofy – V 1, CAC
m.: Gerych Josef
11. Kalnu Sniegs Leon Leonard – V 2, res.CAC
m.: Ufere Santa, LV

pes tř. vítězů
12. Venda od Strážců hor – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Mašlejová Libuše

pes tř. veteránů
13. Homér od Strážců hor – V 1
m.: Hakala Sirkka, FIN

pes tř. čestná
14. ICh. Iwan od Strážců hor – V 1
m.: Honzová Romana

fena tř. štěňat
15. Eliška Barykův dvůr – VN 2
m.: Čihák Jan
16. Ellie Barykův dvůr – VN 1
m.: Čihák Jan
17. Infinity Alsani Giants – VN 3
m.: Krowinska Nina, PL
18. Jiggy Calypso Rios Saints – VN 4
m.: Göbel Wolfgang, SLO

fena tř. dorostu
19. Dona od Strážců hor – VN 1, BIS dorost
m.: Kmoníček Petr

fena tř. mladých
20. Brigitte od Strážců hor – V 3
m.: Králová Helena
21. Carolina od Strážců hor – V 4
m.: Palička Jan
22. Elza od Hodousické louky – V 1, CAJC
m.: Zsigová Markéta
23. Hrustalnyi Senbernar Gladys Swan Song – V 2
m.: Pinkasová Eva
24. Royal Love Wielkopolski Bernardyn – absence
m.: Kubacha Magdalena, PL

fena mezitřída
25. Borka z Hostýnských vrchů – V 3
m.: Hak Ladislav
26. Cora od Hodousické louky – V 1, CAC
m.: Zsigová Markéta
27. Yoshi od Strážců hor – V 2, res.CAC
m.: Baranek Malgorzata, PL

fena tř. otevřená
28. Aja z Hostýnských lesů – diskvalifikace
m.: Boháč Filip
29. Kalnu Sniegs Lorena – V 4
m.: Ufere Santa, LV
30. Kiss of Kinga Wielkopolski Bernardyn – V 2, res.CAC
m.: Kubacha Magdalena, PL
31. Pamela z Dobruské stáje – V 3
m.: Roman Alexandra, A
32. Xara od Strážců hor – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
m.: Podstata Josef

fena tř. vítězů
33. Ch. Isabel od Natálky – V 2, res.CAC
m.: Gerych Josef
34. Ch. Univers od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Palička Jan
75. Ch. Ice Cream Transylvania Giant – V 3
m.: Kachmar Natalia, UA

fena tř. veteránů
35. ICh. My Lovely Dreams Become A Reality – V 1, BOV, BIS veterán
m.: Mirowska Katarzyna, PL


SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. štěňat
36. Erwin ze Statku od Dobré vody – VN 1
m.: Rychterovi Vlaďka a Pavel
37. Fridolín ze Statku od Dobré vody – N 2
m.: Nováková Gabriela

pes tř. dorostu
38. Bilbo Bagins Shire Meadow – N 1
m.: Hryniewiecka Jolanta, PL

pes tř. mladých
39. Eros od Hodousické louky – V 1, CAJC
m.: Sič Peter, SK
40. Platon Wielkopolski Bernardyn – V 2
m.: Kubacha Magdalena, PL
41. Slash Wielkopolski Bernardyn – V 3
m.: Kubacha Magdalena

pes mezitřída
42. Bedřich Barykův dvůr – V 1
m.: Mikula Petr
43. Bojar Barykův dvůr – VD 2
m.: Čihák Jan

pes tř. otevřená
44. Ch. Bie´s Hodja – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS
m.: Kvis Vibeke, DK
45. Oliver z Dobruské stáje – V 2, res.CAC
m.: Prokeš Petr

pes tř. vítězů
46. Ch. Boss ze Statku od Dobré vody – V
m.: Brunclíková Renata
47. Ch. Diego von Güttler – V 2, res.CAC
m.: Krátká Daniela
48. Ch. Kalnu Sniegs Jewel Julex – V
m.: Tcartcidze Olga, RUS
49. Ch. Nicolas od Strážců hor – V 3
m.: Naxerová Kristýna
50. Ch. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC
m.: Dobruská Jitka
73. Ch. Nebukadnezar Van´t Hof Ten Eynder – V 4
m.: Kachmar Natalia, UA

pes tř. čestná
51. ICh. Bojar Eliščino království – V 1
m.: Čihák Jan

fena tř. štěňat
52. Bonie z Lipové pohádky – VN 1, BIS štěně
m.: Krátká Daniela
53. Elbee Barykův dvůr – VN 3
m.: Kružíková Michaela, MVDr.
54. Saint Baronas Aristo – VN 2
m.: Krowinska Nina, PL

fena tř. dorostu
55. Eva od Strážců hor – VN 1
m.: Vávrová Iva

fena tř. mladých
56. Engie od Hodousické louky – V
m.: Nováková Martina
57. Jessica vom Baronenschloss – V 1, CAJC, BOJ, BIS junior
m.: Brunclíková Renata
58. Mie du Val du Morakopf – V 3
m.: Bie Bente, DK
59. Navilotosh Flika – V 2
m.: Tcartcidze Olga, RUS
60. Raja z Dobruské stáje – V
m.: Páchová Hana, Ing.
61. Shadow z Dobruské stáje – V 4
m.: Marek Ivo

fena mezitřída
62. Bonnie Barykův dvůr – VD 3
m.: Sgreccia Constantino
63. Cora Barykův dvůr – V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
m.: Čihák Jan
74. Eneya Carpathian Saint´s – V 2, res.CAC
m.: Kachmar Natalia, UA

fena tř. otevřená
64. Agáta Barykův dvůr – V 2, res.CAC
m.: Čihák Jan
65. Ch. Cleopatra Eliščino království – V 1, CAC
m.: Cinková Kateřina

fena tř. vítězů
66. Ch. Anežka Eliščino království – V 4
m.: Krátká Daniela
67. ICh. Baronesa od Klášterních lesů – absence
m.: Naxerová Kristýna
68. Ch. Magic Crystal Rios Saint´s – V 2, res.CAC
m.: Dolinsek Nina, SLO
69. Ch. Ofka z Bogdanowej Zagrody – V 3
m.: Baranek Malgorzata, PL
70. ICh. Susan od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Vávrová Iva

fena tř. veteránů
71. ICh. Great Agáta od Strážců hor – V 1, BOV
m.: Vávrová Iva

fena tř. čestná
72. Ch. Champion Agáta od Strážců hor – V 1
m.: Naxerová Kristýna


Nejkrásnější pár

Bojar Barykův dvůr + Cora Barykův dvůr – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Čihák Jan

Ch. Boss ze Statku od Dobré vody + Jessica vom Baronenschloss
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Brunclíková Renata

Ch. Diego von Güttler + Ch. Anežka Eliščino království
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Krátká Daniela

Ch. Nicolas od Strážců hor + ICh. Baronesa od Klášterních lesů
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Naxerová Kristýna

Ch. Nebukadnezar Van´t Hof Ten Eynder + Eneya Carpathian Saint´s
svatobernardský pes dlouhosrstý
m.: Kachmar Natalia, UA

Diamond King Alsani Giants + Infinity Alsani Giants
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Krowinska Nina, PL

Favorit of Swiss Mountain Goofy + Ch. Isabel od Natálky
svatobernardský pes krátkosrstý
m.: Gerych Josef

Nejlepší chovatelská skupina

Eliščino království – 1. místo
svatobernardský pes dlouhosrstý
ch.: Vávrová Iva

z Hostýnských vrchů
svatobernardský pes krátkosrstý
ch.: Gerych Josef

Přílohy

Galerie

III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017
III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017
III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017III. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017
FABIEN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VN 1DANGER OD STRÁŽCŮ HOR - VN 1TANGO Z DOBRUSKÉ STÁJE - VN 2CIGO OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAJC
ZLATKO OD STRÁŽCŮ HOR - VD 1DIAMOND KING ALSANI GIANTS - VD 2FAVORIT OF SWISS MOUNTAIN GOOFY - V 1, CACKALNU SNIEGS LEON LEONARD - V 2, res.CAC
VENDA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACHOMÉR OD STRÁŽCŮ HOR - V 1ICH. IWAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 1ELLIE BARYKŮV DVŮR - VN 1
ELIŠKA BARYKŮV DVŮR - VN 2DONA OD STRÁŽCŮ HOR - VN 1YOSHI OD STRÁŽCŮ HOR - V 2, R.CACBRIGITTE OD STRÁŽCŮ HOR - V 3
BORKA Z HOSTÝNSKÝCH LESŮ - V 3CORA OD HODOUSICKÉ LOUKY - V 1, CACXARA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACCH: UNIVERS OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAC
CH. UNIVERS OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CACCH. ISABEL OD NATÁLKY - V 2, RES.CACCH. ICE CREAM TRANSYLVANIA GIANT - V 3ICH. MY LOVELY DREAM BECOME A REALITY - V 1
ERWIN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - VN 1FRIDOLÍN ZE STATKU OD DOBRÉ VODY - N 2BILBO BAGINS SHIRE MEADOW - N 1EROS OD HODOUSICKÉ LOUKY - V 1, CAJC
PLATON WIELKOPOLSKI BERNARDYN - V 2SLASH WIELKOPOLSKI BERNADYN - V 3BEDŘICH BARYKŮV DVŮR - V 1BOJAR BARYKŮV DVŮR - VD 2
CH. BIE´S HODJA - V 1, CACOLIVER Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 2, RES. CACCH. PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 1, CACCH. DIEGO VON GÜTTLER - V 2, RES. CAC
CH. NICOLAS OD STRÁŽCŮ HOR - V 3ICH. BOJAR ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1BONIE Z LIPOVÉ POHÁDKY - VN 1SAINT BARONAS ARISTO - VN 2
ELBEE BARYKŮV DVŮR - VN 3EVA OD STRÁŽCŮ Z HOR - VN 1JESSICA VOM BARONENSCHLOSS - V 1, CAJCNAVILOTOSH FLIKA - V 2
SHADOW Z DOBRUSKÉ STÁJE - V 4MIE DU VAL DU MORAKOPF - V 3CORA BARYKŮV DVŮR - V 1, CACENETYA CARPATHIAN SAINT´S - V 2, RES. CAC
BONNIE BARYKŮV DVŮR - VD 3CH. CLEOPATRA ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍ - V 1, CACAGÁTA BARYKŮV DVŮR - V 2, RES. CACICH. SUSAN OD STRÁŽCŮ HOR - V 1, CAC
CH. OFKA Z BOGDANOWEJ ZAGRODY - V 3CH. ANEŽKA ELIŠČINO KRˇALOVSTVÍ - V 4ICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1CH. CHAMPION AGÁTA OD STRÁŽCŮ HOR - V 1
NEJLEPŠÍ PÁR 1. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA - ELIŠČINO KRÁLOVSTVÍBIS ŠTĚNĚ - BONIE Z LIPOVÉ POHÁDKYBIS DOROST - DONA OD STRÁŽCŮ HOR
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY - VENDA OD STRÁŽCŮ HORVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY - XARA OD STRÁŽCŮ HORBEST OF JUNIOR - CIGO OD STRÁŽCŮ HORVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY + BEST OF OPPOSITE SEX - VENDA OD STRÁŽCŮ HOR
BEST OF VETERAN - ICH. MY LOVELY DREAM BECOME A REALITYVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY + BEST OF BREED - XARA OD STRÁŽCŮ HORVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY - CH. BIE´S HODJAVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY + BEST OF OPPOSITE SEX  - CORA BARYKŮV DVŮR
BEST OF JUNIOR - JESSICA VOM BARONENSCHLOSSBEST OF VETERAN - ICH. GREAT AGÁTA OD STRÁŽCŮ HORVÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY + BEST OF BREED - CH. BIE´S HODJABEST OF VETERAN + BIS VETERAN - ICH. MY LOVELY DREAM BECOME A REALITY
BEST OF JUNIOR + BEST IN SHOW JUNIOR - JESSICA VOM BARONENSCHLOSS VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY + BEST OF BREED + BEST IN SHOW - CH. BIE´S HODJAIII. Speciální výstava svatobernardských psů Žamberk 2017

zpět

přihlásit