BERNARDYNKLUB.CZ

DUO CACIB Brno

Výsledky

MVP Brno
datum: 4.2.2017
rozhodčí: Vondrouš Otakar, CZ

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes mezitřída
Aston Artua Alpine Dream – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
pozn.: psovi byl udělen titul Český šampion
m.: Plundra Milan
Cristopher ze Statku od Dobré vody – absence
m.: Němcová Kateřina

pes tř. otevřená
Ch. Diego von Güttler – V 1, CAC
Pozn.: splnil podmínky k udělení titulu Český šampion
m.: Krátká Daniela
Ch. Nicolas od Strážců hor – VD 3
m.: Naxerová Kristýna
Oliver z Dobruské stáje – V 2, res.CAC
m.: Prokeš Petr

pes tř. šampionů
Ch. Paulo z Dobruské stáje – V 1, CAC, res.CACIB
m.: Dobruská Jitka

fena mezitřída
Alpine Dream Arcona – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
m.: Djomins Andrejs, LV

fena tř. otevřená
Cathrine ze Statku od Dobré vody – D
m.: Naxerová Kristýna

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. mladých
Skippy z Dobruské stáje – N
m.: Laubrová Lucie + Laubr David

pes tř. mladých
Anton z Valdorfských lesů – V 1, CAJC, BOJ
m.: Pöschlová Miroslava

pes mezitřída
Belfort Alpine Dream – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
pozn.: psovi byl udělen titul Český šampion a Šampion ČMKU
m.: Plundra Milan

pes tř. šampionů
Ch. Czarek Dar Swietego Bernarda – V 1, CAC, res.CACIB
m.: Dobruská Jitka

fena tř. štěňat
Hrustalnyi Senbernar Gladys Swan Song – VN 1
m.: Pinkasová Eva

fena mezitřída
Isabel od Natálky – V 1, CAC
m.: Gerych Josef

fena tř. otevřená
Emily od Klášterních lesů – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
m.: Havlíček Zdeněk
Pamela z Dobruské stáje – V 2, res.CAC
m.: Roman Alexandra, A

fena tř. šampionů
Ch. Francesca du Chateau Robert – V 1, CAC, res.CACIB
m.: Djomins Andrejs, LV


MVP Brno
datum: 5.2.2017
rozhodčí: Janes Christian, A

SVATOBERNARDSKÝ PES DLOUHOSRSTÝ

pes tř. mladých
Bojar Barykův dvůr – V 1, CAJC, BOJ
m.: Čihák Jan

pes mezitřída
Aston Artua Alpine Dream – V 1, CAC, res.CACIB
m.: Plundra Milan
Christopher ze Statku od Dobré vody – absence
m.: Němcová Kateřina

pes tř. otevřená
Boss ze Statku od Dobré vody – V 2, res.CAC
m.: Brunclíková Renata
Ch. Diego von Güttler – absence
m.: Krátká Daniela
Ch. Nicolas od Strážců hor – V 1, CAC
m.: Naxerová Kristýna

pes tř. šampionů
Ch. Island od Strážců hor – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
m.: Škvařil Robert

fena tř. mladých
Cora Barykův dvůr – V 1, CAJC, BOS
m.:Čihák Jan

fena mezitřída
Agáta Barykův dvůr – absence
m.: Čihák Jan
Alpine Dream Arcona – V 1, CAC, CACIB
m.: Djomins Andrejs, LV
Queen z Dobruské stáje – V 2, res.CAC, res.CACIB
m.:Švejdíková Mo­nika

fena tř. otevřená
Cathrine ze Statku od Dobré vody – absence
m.: Naxerová Kristýna

SVATOBERNARDSKÝ PES KRÁTKOSRSTÝ

pes tř. štěňat
Skippy z Dobruské stáje – N
m.: Laubrová Lucie

pes tř. mladých
Anton z Valdorfských lesů – V 1, CAJC, BOJ
Pozn.: splnil podmínky pro udělení titulu Český junior šampion
m.: Pöschlová Miroslava

pes mezitřída
Belfort Alpine Dream – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
m.: Plundra Milan

pes tř. otevřená
Union od Strážců hor – V 1
m.: Hlinková Bohuslava

fena mezitřída
Anděla od Fidlova kopce – V 2
m.: Pöschlová Miroslava
Isabel od Natálky – V 1, CAC
m.: Gerych Josef

fena tř. otevřená
Britany od Hodousické louky – VD 2
m.: Pöschlová Miroslava
Emily od Klášterních lesů – V 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
m.: Havlíček Zdeněk

fena tř. šampionů
Ch. Francesca du Chateau Robert – V 1, CAC, res.CACIB
m.: Djomins Andrejs, LV

Galerie

ALPINE DREAM ASTON ARTUADIEGO VON GÜTTLERNICOLAS OD STRÁŽCŮ HOROLIVER Z DOBRUSKÉ STÁJE
PAULO Z DOBRUSKÉ STÁJECATHRINE ZE STATKU OD DOBRÉ VODYANTON Z VALDORFSKÝCH LESŮALPINE DREAM BELFORT
EMILY OD KLÁŠTERNÍCH LESŮPAMELA Z DOBRUSKÉ STÁJEEMILY OD KLÁŠTĚRNÍCH LESŮ + FRANCESCA DU CHATEAU ROBERTCORA BARYKŮV DVŮR
BOJAR BARYKŮV DVŮR

zpět

přihlásit