Ch. Harley vom Kuseler Musikantenland

Základní informace
Narozen: 24. 5. 2006
Zemřel: 14. 2. 2017
Bonitace: 16.3.2008, Mladá Boleslav
Celkem tr.b.: 0
Majitel: Dobruská Jitka
Chovatel: Karin, Roland a Christian Zeise, D

Otec: Unkas du Val du Morakopf
Matka: Anaconda vom Kuseler Musikantenland

Srst: dlouhá
CMKU/SB/3422/-06/06 (BZB 54703)
KVH: 81 cm
DKK: 0/0
DLK: 0/0
Rozšířené informace

Pes importovaný z Německa.

Potomstvo: 68 štěňat ze 12 vrhů (32 psů a 36 fen)

  • 10 vrhů v ČR (51 štěňat)
  • 2 vrhy Slovensko (17 štěňat)

Feny zařazené do chovu (v ČR): Bára z Amádeova dvora, Idea z Dobruské stáje, Lady z Dobruské stáje, Lea z Dobruské stáje

Psi zařazení do chovu (v ČR): Athos z Bramborského údolí, Isko z Dobruské stáje

Výstavní úspěchy

Český Šampion, Český Grand Šampion, Český Junior Šampion, Klubový vítěz 2010, 3 x CAJC, 12 x CAC ČR, CAC SK, 3× res.CAC ČR, res.CAC Sk, 2 x CACA A, CWC PL, NDPwR, 3× res.CACIB, CACIB, 2× Národní vítěz, 2× Krajský vítěz, 4 x BOB, 3.místo BIS puppy, 3.místo BIS junior, WUSB 2008 Lucembursko – V 3, Nejlepší dlouhosrstý pes – SV Donovaly 2010

Výstavy
Výstava Datum Třída Ocenění Rozhodčí
NVP Olomouc, CZ13. 1. 2007dorostu VN 1 Vondrouš Otakar, CZ
MVP Trenčín, SK28. 1. 2007dorostu VN 1, 3. místo Nejlepší dorost pes Havelka Tibor, SK
MVP Brno, CZ11. 2. 2007dorostu VN 1 Dr. Matakovič Bojan, HR
NVP Ostrava, CZ15. 4. 2007mladých V 2 Mgr. Staviarská Viera, SK
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ21. 4. 2007mladých V 2 Vondrouš Otakar, CZ
MVP Praha, CZ29. 4. 2007mladých V 1, CAJC Vondrouš Otakar
MVP Litoměřice, CZ20. 5. 2007mladých V 2 Řehánek Petr, CZ
MVP Brno, CZ24. 6. 2007mladých V 1, CAJC, 3. místo Nejlepší mladý pes Mgr. Staviarská Viera, SK / Bregenzer Brigitta, A
NVP Mladá Boleslav, CZ22. 7. 2007mladých V 2 Niciewicz Jadwiga, PL
MVP Mladá Boleslav, CZ2. 9. 2007mladých V 2 Kazlauskaité Ramuné, PL
NVP Brno, CZ9. 9. 2007mladých V 1, CAJC MUDr. Beneš Viktor, CZ
MVP Tulln, A30. 9. 2007mezitřída V 1, CACA Dr. Morsiani Giovanni, IT
MVP České Budějovice, CZ7. 10. 2007mezitřída V 1, CAC Vondrouš Otakar, CZ
MVP Poznaň, PL11. 11. 2007mezitřída V 2 Vondrouš Otakar, CZ
MVP Praha, CZ19. 11. 2007mladých V 1, bez titulu Dr. Kazmierski Andrzej, PL
NVP Olomouc, CZ13. 1. 2008mezitřída VD 2 Vladimír Adlt, CZ
MVP Brno, CZ10. 2. 2008mezitřída V 1, CAC Kukla Ladislav, CZ
MVP Graz, A9. 3. 2008mezitřída V 1, CACA, res.CACIB Kirschbichler Steffi, A
MVP Praha, CZ23. 3. 2008mezitřída V 1, CAC Ing. Havelka Tibor, SK
MVP Katowice, PL29. 3. 2008mezitřída V 2 Nekrosine Natalie, LT
Klubová výstava Mladá Boleslav, CZ5. 4. 2008otevřená V 1, CAC Russ Max, D
NVP Ostrava, CZ13. 4. 2008mezitřída V 1, CAC, Národní vítěz, BOB Vondrouš Otakar, CZ
MVP České Budějovice, CZ20. 4. 2008mezitřída V 1, CAC Adlt Vladimír, CZ
WUSB Show Grevenmacher, LUX4. 5. 2008mezitřída V 3 Erika Kalscheur (DE ) a Christine Wiederkehr (CH)
NVP Jelenia Góra, PL18. 5. 2008otevřená V 1, CWC, BOB
MVP Litoměřice, CZ25. 5. 2008otevřená V 1, CAC Niciewicz Jadwiga, PL
MVP Brno, CZ29. 6. 2008šampionů V 2, res.CAC Polgar Andraš
NVP Mladá Boleslav, CZ20. 7. 2008vítězů V 1, CAC Polgar Andraš
MVP Mladá Boleslav, CZ31. 8. 2008šampionů V 2 Barbosov Kirill, RU
MVP České Budějovice, CZ27. 9. 2008šampionů V 1, CAC, res.CACIB Polgár Andráš
MVP Tulln, A28. 9. 2008šampionů V 3 Matakovič Bojan, HR
KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá Boleslav, CZ28. 3. 2009vítězů V 2, r.CAC Lafay Christiane, F
MVP České Budějovice, CZ26. 4. 2009šampionů V 1, CAC, CACIB Havelka Tibor, SK
NVP Jelenia Góra, PL17. 5. 2009šampionů V 2 Lewandowski Marek, PL
KLUBOVÁ VÝSTAVA Mladá Boleslav, CZ27. 3. 2010otevřená V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, r.BIS Wassmann Lutz, D
Špeciálna výstava SP Donovaly, SK18. 4. 2010šampionů V 1, CAC, Nejlepší dlouhosrstý pes, BOB, res.BIS Werner Schmid, D
MVP Mladá Boleslav, CZ29. 8. 2010šampionů V 2, r.CAC, r.CACIB Belkin Alexey, RU
Klubová výstava Modrová, SK19. 9. 2010šampionů V 2, r.CAC Leger Bernard, CH
NVP Brno, CZ26. 9. 2010vítězů V 1, CAC, Národní vítěz Vondrouš Otakar , CZ
Rodokmen
Unkas du Val du Morakopf Nambo du Val du Morakopf Giress de Saint Lienard Ch. Emberg de Font Buis De La Chenaie
Daphne de L´Esperance du Val de Saone
Indy du Val du Morakopf Diablo Des Coteaux Lauragais
Elisa du Haut Rabutin
Pearl du Chateau Robert Ludovic de la Tomierre Dorf Dit Damien De Font Buis D.L.Chenaie
It´s Me
Lutece du Chateau Roberz Brett du Val de la Tomiere
Iris des Coteaux Lauragais
Anaconda vom Kuseler Musikantenland ICh. Kiron vom Baronenschloss Ch. Farro von der Primstadt Ch. Diego von der Primstadt
Ch. Enschie von der Primstadt
Wanja vom Baronenschloss Ch. Odin vom Baronenschloss
Iris vom Baronenschloss
Cessy vom Illtal Ch. Aramis von Grande Ch. Ironimo von Geutenreuth
Gina von Schümmerich
Udele von Geutenreuth Emir
Nieves del Soccorso
Potomci

 Chanel z Dobruské stáje,  Chessy z Dobruské stáje,  Chip z Dobruské stáje,  Christ z Dobruské stáje,  Charli z Dobruské stáje,  Cher z Dobruské stáje,  Charis z Dobruské stáje,  Cheron z Dobruské stáje,  Chasie z Dobruské stáje,  Chart z Dobruské stáje, ICh. Chantal z Dobruské stáje ,  Alda Fík z Farmy pod Špičákem ,  Andy z Farmy pod Špičákem ,  Adela z Farmy pod Špičákem,  Albi z Farmy pod Špičákem,  Alis z Farmy pod Špičákem,  Amálka z Farmy pod Špičákem ,  Aramis z Bramborského údolí,  Artuš z Bramborského údolí,  Athos z Bramborského údolí ,  Anetka z Bramborského údolí,  Alan z Amádeova dvora,  Art z Amádeova dvora ,  Amálka z Amádeova dvora, Ch. Isko z Dobruské stáje ,  Idea z Dobruské stáje ,  Ilien z Dobruské stáje ,  Asterix Albandyk,  Abu Albandyk,  Ali Albandyk,  Atrey  Albandyk,  Apollo Albandyk,  Athos Albandyk,  Aramis Albandyk,  Alba Albandyk,  Aura Albandyk,  Afrodita Albandyk,  Alfa Albandyk,  Axa Albandyk,  Ferb spod Pajštúna,  Flacky spod Pajštúna,  Finias spod Pajštúna,  Falco spod Pajštúna ,  Falbala spod Pajštúna,  Colombo z Luční samoty,  Cortezz z Luční samoty,  Connie z Luční samoty,  Cordulla z Luční samoty,  Corra z Luční samoty,  Bert z Amádeova dvora,  Bára z Amádeova dvora ,  Junior z Dobruské stáje,  Jackie z Dobruské stáje ,  Jasmin z Dobruské stáje,  Jennifer z Dobruské stáje,  Jenny z Dobruské stáje,  Jola z Dobruské stáje,  Juwel z Dobruské stáje ,  Lord z Dobruské stáje,  Lady z Dobruské stáje ,  Lara z Dobruské stáje , Ch. Lea z Dobruské stáje ,  Lenny z Dobruské stáje ,  Luisa z Dobruské stáje,  Cézar z Amádeova dvora ,  Clark z Amádeova dvora,  Cody z Amádeova dvora,  Cora z Amádeova 

Galerie
Harley Klubový vítěz 2010, BOBKlubový vítěz 2010

ZPĚT