BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA - Mladá Boleslav

Výsledky

Rozhodčí : Kalscheuer Erika, D

krátkosrstí : 11 (6 psů, 5 fen)
dlouhosrstí : 33 (14 psů, 19 fen)

Svatobernardský pes krátkosrstý

pes – dorost
Faust od Natálky nedostavil se
m.: Gerych Josef
pes – mladý
Edda od Natálky V 2
m.: Vorel Šimon
Tyronica Born For Winning V 1, CAJC
m.: Plundra Milan
pes – vítězů
Ch. Aramis Dar Swietego Bernarda V2, res.CAC
m.: Piepiora Pawel, PL
Ch. Billy od Natálky V 1, CAC, KV, BOB
m.: Weidlová Ivana
New – Dux vom Steintor V 3
m.: Chejn Josef
fena – dorost
Delta Matlamon VN 1
m.: Šrollerová Dana
fena – mladá
Ackebers Just In Time To Shine VD 2
m.: Piepiora Pawel, PL
Elis Lenkin dvor VD 1
m.: Sládková Gabriela
Eliška od Natálky VD3
m.: Dobruská Jitka
fena – vítězů
Elsa vom Wachthügel V 1, CAC, KV
m.: Chejn Josef

Svatobernardský pes dlouhosrstý

pes – mladý
Albert Anrebri VD 3
m.: Šrajerová Petra
Arny od Lešanské kapličky V 1, CAJC
m.: Schejbalová Pavla
Eldorádo The Snorin Beauty V 2
m.: Moravec Miroslav
pes – mezitřída
Bady spod Pajštúna nedostavil se
m.: Ellerová Eleonóra a Radoslava, SK
pes – otevřená
Ajax z Kamenné kolonie nedostavil se
m.: Dunka Stanislav
Aron z Horní Berounky V 1, CAC, KV, BOB, BIS
m.: Zárubová Jana
Hardy z Podzvičinského chovu nedostavil se
m.: Baránek Ivan
Jarin od Demänovky VD 4
m.: Königsmark Josef
Lars Olijar V 2, res.CAC
m.: Kapička Michal
Lary Olijar V 3
m.: Urbánek Otakar
pes – vítězů
Ch. Artur z Mnichovského polesí V 2, res.CAC
m.: Dobruská Jitka
Ch. Dan z Kamenné kolonie V 3
m.: Štěrbová Soňa
Ch. Felix Inovec nedostavil se
m.: Ellerová Eleonóra a Radoslava, SK
Ch. Xanno z Jakubského vrchu V 1, CAC
m.: Havlíček Zdeněk
fena – dorost
Dafné z Dobruské stáje VN 3
m.: Kailová Markéta
Fany od Natálky VN 2
m.: Flek Ivan
Felis od Natálky VN 1
m.: Mrázek Vladimír
fena – mladá
Adina od Lešanské kapličky VD 4
m.: Karpíšek Přemysl
Aranka od Lešanské kapličky VD 3
m.: Moravec Miroslav
Daira Lenkin dvor nedostavila se
m.: Pinka Tomáš
Elsa z Kamenné kolonie VD
m.: Voldráb Pavel
Ema Lenkin dvor VD 2
m.: Hlaváček Zdeněk
Haidy z Rubaničiek V 1, CAJC
m.: Rakušanová Jana
fena – mezitřída
Afra z Melounova V 2, res.CAC
m.: Schejbalová Pavla
JCh. Agáta z Melounova V 3
m.: Plundra Milan
Amsel z Melounova V 4
m.: Hanzlík František
Elza z Doudlebské farmy nedostavila se
m.: Vávrová Iva
JCh. Gala Dar Swietego Bernarda V 1, CAC
m.: Piepiora Pawel, PL
fena – otevřená
JCh. Athea z Melounova V 2, res.CAC
m.: Fér Petr
Dita z Doudlebské farmy V 3
m.: Baštýřová Markéta
Lusy Olijar V 1, CAC, KV
m.: Jiroušová Táňa
fena – vítězů
Ch. Gréta z Rubaničiek V 1, CAC
m.: Plundra Milan
fena – veteránů
Gábina z Podzvičinského chovu V 1
m.: Kancír Roman

zpět

přihlásit