BERNARDYNKLUB.CZ

KLUBOVÁ VÝSTAVA - Mladá Boleslav

Výsledky

Rozhodčí : Otakar Vondrouš

krátkosrstí : 6 ( 3 psi, 3 feny)
dlouhosrstí : 32 (15 psů, 17 fen)

Svatobernardský pes krátkosrstý

pes – mladý
Gucci od Natálky VD 1
m.: Muchková Julie
pes – mezitřída
Tyronica Born For Winning V1, CAC, KV, BOB
m.: Plundra Milan
pes – otevřená
Edda od Natálky V 1, CAC
m.: Vorel Šimon
fena – dorost
Chassie z Rubaničiek VN 1
m.: Svobodová Pavlína
fena – otevřená
Eliška od Natálky V 1, CAC
m.: Dobruská Jitka
fena – vítězů
ICh. Ubina du Val du Morakopf V 1, CAC, KV
m.: Krek Jana, Slo

Svatobernardský pes dlouhosrstý

pes – dorost
Emir Jurastic Bernaros VN 1
m.: Kapička Michal
Zorro II Olbrzym z Galicji N 2
m.: Rakušanová Jana/ Ing. Ladýř Jiří
pes – mladý
Argo od Pramene Labe D
m.: Valenová Renata
Barry z Horní Berounky D
m.: Kovář Jan
Bohouš z Horní Berounky V 5
m.: Kubátová Martina
Eddy z Dobruské stáje V 3
m.: Svobodová Pavlína
Endy z Dobruské stáje V 4
m.: Opatrný Miloš
Harley vom Kuseler Musikantenland V 2
m.: Dobruská Jitka
Olan Olijar V 1, CAJC
m.: Bacílek Tomáš
pes – mezitřída
Arny od Lešanské kapličky V 1, CAC
m.: Schejbalová Pavla
pes – otevřená
Eldorádo the Snorin Beauty V 1, CAC
m.: Moravec Miroslav
Hardy z Podzvičinského chovu VD 2
m.: Baránek Ivan
pes – vítězů
Ch. Aron z Horní Berounky V 3
m.: Zárubová Jana
Ch. Lary Olijar V 1, CAC, KV, BOB
m.: Urbánek Otakar
Ch. Xanno z Jakubského vrchu V 2, res.CAC
m.: Havlíček Zdeněk
fena – dorost
Adélka od Strážců hor VN 1
m.: Urbánek Otakar
fena – mladých
Anny od Pramene Labe V 1, CAJC
m.: Habánová Ivana
Eimy z Dobruské stáje V 2
m.: Kubíčková Radka
Elma z Dobruské stáje VD 3
m.: Foglová Michaela
Elva z Dobruské stáje VD 4
m.: Sirotková Pavlína
fena – mezitřída
Adina z Lešanské kapličky V
m.: Karpíšek Přemysl
Aranka z Lešanské kapličky V
m.: Moravec Miroslav
Doma Jurastic Bernaros V 1, CAC
m.: Vávra Josef
Fany od Natálky V 4
m.: Flek Ivan
Felis od Natálky V 3
m.: Mrázek Vladimír
Fíbí od Natálky V 2, res.CAC
m.: Melounová Alena
fena – otevřená
Amilka Anrebri V 2
m.: Šlégrová Jana
JCh. Athea z Melounova V 3
m.: Fér Petr
Desdemona Lenkin dvor V 4
m.: Blažek Aleš
Haidy z Rubaničiek V 1, CAC, KV
m.: Rakušanová Jana
fena – vítězů
Ája z Horní Berounky V 2, res.CAC
m.: Podstata Josef
Ch. Greta z Rubaničiek V 1, CAC
m.: Plundra Milan

zpět

přihlásit