BERNARDYNKLUB.CZ

Podzimní bonitace 2019 (Žamberk)

datum: 21. září 2019
místo: Autocamp Žamberk
čas: zahájení cca 30 – 60 min po skončení Speciální výstavy
(pozn. změna času vyhrazena)

Přihlášky na bonitaci zašlete společně s oboustrannou kopií průkazu původu, kopií výsledků DKK a DKL a případně kopií posudků s výsledky výstav (pokud nejsou zaznamenány do PP). Prosím, dokumenty posílejte v dostatečné kvalitě, aby byly čitelné. Přihlášky s přiloženými dokumenty zašlete poradci chovu e-mailem nebo poštou do 14.9.2019.

Poplatek za bonitaci činí 500 Kč pro členy KCHSBP z.s. (po slevě) a 1000 Kč pro nečleny KCHSBP z.s. Poplatek je třeba uhradit v hotovosti na místě před začátkem bonitace.

Podmínky pro účast na bonitaci:

  • min. účast na dvou výstavách z nichž min. jedna musí být pořádána KCHSBP ČR z.s. (klubová výstava, speciální výstava) a druhá mezinárodní, národní nebo další výstava KCHSBP ČR z.s. Obě dvě se známkou výborný nebo velmi dobrý.
  • vyhodnocený rentgenový snímek DKK a DKL od 18. měsíců věku
  • min. věk psa 20 měsíců a feny 22 měsíců (výjimku může povolit výbor KCHSBP)
  • průkaz původu a jeho kopii s sebou (průkaz původu je platný pouze se třemi uvedenými podpisy: plemenná kniha, chovatel, majitel)
  • importovaní psi musí být registrováni na ČMKU
  • všichni uchovnění jedinci musí mít stanoven DNA profil a tam kde je to možné i ověření rodičovství – parentitu. Odběr vzorků probíhá při bonitaci (cena 1000 Kč pro členy klubu).

PŘIHLÁŠENÍ:

BEA z Valdorfských lesů
CAMI z Valdorfských lesů
CILKA z Valdorfských lesů
DOLLY od Hodousické louky
DOROTKA z Hostýnských vrchů
ELIŠKA Barykův dvůr
GLORIE od Klášterních lesů
GLORIA WILD od Strážců hor
JESSICA vom Baronenschloss

zpět

přihlásit