BERNARDYNKLUB.CZ

Podzimní bonitace 2017 (Žamberk)

kdy: v sobotu 16. září 2017 cca 30 – 60 min. po skončení Speciální výstavy
kde: Žamberk, autokemp pod Černým lesem

Přihlášky na bonitaci zašlete společně s oboustrannou kopií průkazu původu, kopií výsledků DKK a DKL a případně kopií posudků s výsledky výstav (pokud nejsou zaznamenány do PP). Prosím, dokumenty posílejte v dostatečné kvalitě, aby byly čitelné. Přihlášky (najdete na klubovém webu) s přiloženými dokumenty zašlete poradci chovu e-mailem nebo poštou do 9.9.2017.
Poplatek za bonitaci činí 500 Kč pro členy KCHSBP z.s. (po slevě) a 1000 Kč pro nečleny KCHSBP z.s. Poplatek je třeba uhradit v hotovosti na místě před začátkem bonitace.

Podmínky pro účast na bonitaci:

  • min. účast na dvou výstavách z nichž min. jedna musí být pořádána KCHSBP z.s. (klubová výstava, speciální výstava) a druhá musí být mezinárodní nebo národní. Obě dvě se známkou výborný nebo velmi dobrý.
  • vyhodnocený rentgenový snímek DKK a DKL od 18. měsíců věku
  • min. věk psa 20 měsíců a feny 22 měsíců (výjimku může povolit výbor KCHSBP)
  • průkaz původu a jeho kopii s sebou (průkaz původu je platný pouze se třemi uvedenými podpisy: plemenná kniha, chovatel, majitel)
  • importovaní psi musí být registrováni na ČMKU
  • všichni uchovnění jedinci musí mít stanoven DNA profil a tam kde je to možné i ověření rodičovství – parentitu. Odběr vzorků probíhá při bonitaci (cena cca 950 Kč).

Přihlášení:
Aida od Fidlova kopce
Anton z Valdorfských lesů
Cora od Hodousické louky (povinnost splnit výstavu pořádanou KCHSBP)
Favorit Of Swiss Mountain Goofy (povinnost splnit výstavu pořádanou KCHSBP)
Isabel od Natálky

zpět

přihlásit