BERNARDYNKLUB.CZ

Pes přítel člověka

Aktuality

6duben2019

MVP Salzburg, Rakousko

Dne 31. března 2019 proběhla mezinárodní výstava psů v rakouském Salzburgu. Bernardýny posuzovala domácí rozhodčí paní Schrank Gabriela Waltradud. Náš klub reprezentovala dlouhosrstá fena Ch. Eva od Strážců hor a získala titul vítěz plemene (BOB).

Výsledky

24březen2019

Klubová výstava Mladá Boleslav

JCh. JWW. Ch. WW. Dangera od Strážců hor - BEST IN SHOW

V sobotu 23. března 2019 náš klub uspořádal tradiční Klubovou výstavu v Mladé Boleslavi, na kterou bylo přihlášeno 76 bernardýnů z 8 zemí (Česká republika, Rakousko, Poslko, Estonsko, Itálie, Slovinsko, Německo a Slovensko). Posuzovat přiletěl z Francie mezinárodní rozhodčí, chovatel svatobernardských psů, prezident Klubu chovatelů bernardýnů a tibetských dog ve Franci a v neposlední řadě prezident Světové unie svatobernardských psů (W.U.S.B.) pan Didier Basset. Jeho posuzování probíhalo pečlivě a přísně. Za absolutního vítěze celé výstavy s titulem Best In Show vybral krátkosrstého psa JCh. JWW. Ch. WW. Dangera od Strážců hor. Vítězem plemene v dlouhosrsté varietě se stal pes ICh. Paulo z Dobruské stáje. Nejkrásnějším mladým bernardýnem výstavy (BIS Junior) se stala krátkosrstá fena Mountbarry Camilla z Estonska. A za nejkrásnějšího veterána (BIS veterán) byla vybrána krátkosrstá fena ICh. Italy od Strážců hor reprezentující Itálii.

Kompletní výsledky a fotografie

16březen2019

Klubová výstava - přehled obsazení kruhu

Na tradiční Klubovou výstavu svatobernardských psů, která se uskuteční v sobotu 23. března 2019 v Mladé Boleslavi, je přihlášeno rekordních 76 bernardýnů z osmi zemí (Česká republika, Rakousko, Polsko, Estonsko, Itálie, Slovinsko, Německo a Slovensko). Pozvání k posuzování přijal rozhodčí a chovatel bernardýnů pan Didier Basset z Francie. Výstava začíná v 9.30 hod. a všichni jste srdečně zváni.

Přehled obsazení kruhu, Historie klubových výstav

14březen2019

Klubová výstava - vstupní listy

Všem vystavovatelům byly rozeslány e-mailem vstupní listy na Klubovou výstavu, která se uskuteční 23. března 2019 v Mladé Boleslavi. Prosíme, zkontrolujte si správnost všech údajů na vstupním listě a v případě nepřesností nás obratem informujte na e-mail: color.studio@seznam.cz.

26únor2019

Klubová výstava - II. uzávěrka přihlášek

Vážení chovatelé, dovolujeme si Vás pozvat na tradiční Klubovou výstavu, která se koná 23. března 2019 v Mladé Boleslavi. Posuzovat přijede rozhodčí a chovatel bernardýnů z Francie pan Didier Basset. Nezapomeňte, že II. uzávěrka přihlášek je již 7.3.2019. Přihlášky je možné zasílat e-mailem. Nezapomeňte prosím přiložit i kopii průkazu původu.

Propozice a přihláška

novější příspěvky starší příspěvky

přihlásit